מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

ברוס

משתמש פעיל
נפתח גם גן של רשת הגנים בשכונה.
במבנה המדובר, הגנים הם חב"ד (מחוץ לשכונה), גן שפה (מחוץ לשכונה), וגן למגזר כללי (חלק נכבד מחוץ לשכונה).
לאיזה ציבור שיך הגן שפה , ומי מנהל את זה. ?

jkhr78322

משתמש רשום
בבעלות עירייה, גננות חרדיות ילדים אני לא יודע.
כנראה חרדים

האם זה כבר פתוח - ואצל מי אפשר לברר זאת בפרטיות ?
תודה.
גן השפה הוא גן עיר. הגן לקהל הרחב מלא, ובעיקר ילדים מהשכונה. שני הגנים של חב"ד אמורים להיות שם רק עד שייגמר המקום בשכונה אחרת. אז אני חושב שבקרוב יהיה גן הרדי בעזרת השם. ניתן לפנות לעירייה בקניון נעימי, קומה ראשונה, והם יוכלו לאמת את כל הפרטים.

נתנאל בן גיגי

משתמש חדש
הודעה ובקשה
ברח' קליין בין פרוייקט נמדר לגן המשחקים אמור בעז"ה לפי התכנית לקום מרכז מסחרי בעל 2 קומות לטובת השכונה, העניין שהערייה אישרה לקבלן להוסיף עוד 10 קומות עם 37 יחידות דיור לציבור הכללי על המרכז המסחרי, מה שיחסום אם כל הנוף הצפוני של דיירי "אחוזת נמדר" ואת הנוף המזרחי של דייירי "עיר דוד" וכן יוסיף עוד עומס על הכניסה לשכונה, לכן אנו פונים אל כל אחד ואחד מכם לחתום על עצומה נגד הוספת קומות מעל המרכז המסחרי.

מצורף טופס מקוון, אנא חיתמו והצטרפו להתנגדות: https://forms.gle/1ZaCgNbydnuuy9vG6

מועד אחרון לחתימה ט"ו אלול תשפ''ב (119.22) בשעה 22:00

תודה רבה תושבי "אחוזת נמדר", "עיר דוד".

קבצים מצורפים

• נווה שמיר.jpg
    נווה שמיר.jpg
    KB 442.6 · צפיות: 60

ברוס

משתמש פעיל
הודעה ובקשה
ברח' קליין בין פרוייקט נמדר לגן המשחקים אמור בעז"ה לפי התכנית לקום מרכז מסחרי בעל 2 קומות לטובת השכונה, העניין שהערייה אישרה לקבלן להוסיף עוד 10 קומות עם 37 יחידות דיור לציבור הכללי על המרכז המסחרי, מה שיחסום אם כל הנוף הצפוני של דיירי "אחוזת נמדר" ואת הנוף המזרחי של דייירי "עיר דוד" וכן יוסיף עוד עומס על הכניסה לשכונה, לכן אנו פונים אל כל אחד ואחד מכם לחתום על עצומה נגד הוספת קומות מעל המרכז המסחרי.

מצורף טופס מקוון, אנא חיתמו והצטרפו להתנגדות: https://forms.gle/1ZaCgNbydnuuy9vG6

חייבים להתנגד - חוץ מהסכנה הרוחנית - זה גם סכנת נפשות ממש שמבנה כזה בסדר גודל ענקי יקום ליד הגינה , חוץ ממה שזה יפריע לשכנים ( בפרט עם זה יהיה מהציבור הכללי... ) לישון ,כידוע למי שגר ליד גינה וכו' וכו'. ומה שגם לפחות קניון סגור בשבתות ובימים טובים ובלילות , משא"כ אם יבנה שם עוד בנין עם עוד 10 קומות , תמיד המקום שם יהיה שוקק חיים.

א"א

משתמש פעיל
D I G I T A L
הודעה ובקשה

חשוב מאד לחתום!!

avi11

משתמש פעיל
אני חתמתי!
אבל הטענות בעצומה נשמעים לי קצת מוזרים.
מתלוננים שם על הקמת מגדל כשבפועל רוב בניינים בנווה שמיר כוללים כמות דומה או גדולה יותר של דירות.
אני זכיתי באופק שלי ויש בבניין כ36-40 דירות. גם בבניין הסמוך לפארק יש כ8 קומות שזה כבר 32 דירות.
אולי כדאי לשנות או לחדד את הטענות.

בלי קשר, האם יש קבוצה נפרדת בפורום או במייל לפי פרוייקטים? אני זקוק למידע לגבי אופק שלי.
אשמח להכוונה.
תודה רבה

נחת און שמחה

משתמש פעיל
ההספדים על נשיא מועצת חכמי התורה מרן ראש הישיבה חכם שלום כהן זצקוללה''ה
בביהמ''ד קוזמיר רח' חגואל 19

DSCF0278.JPG
DSCF0279.JPG
DSCF0280.JPG
DSCF0276.JPG
20220825_195315.jpg
20220825_195328.jpg

קבצים מצורפים

• DSCF0281.JPG
    DSCF0281.JPG
    KB 690.2 · צפיות: 26
  • DSCF0277.JPG
    DSCF0277.JPG
    KB 896.1 · צפיות: 20
  • DSCF0275.JPG
    DSCF0275.JPG
    KB 794.2 · צפיות: 14
  • 20220825_200035.jpg
    20220825_200035.jpg
    KB 751.6 · צפיות: 20
  • 20220825_195202.jpg
    20220825_195202.jpg
    1.6 MB · צפיות: 15
  • 20220825_195146.jpg
    20220825_195146.jpg
    KB 345.7 · צפיות: 32

יאלה

משתמש צעיר
לאיזה ציבור שיך הגן שפה , ומי מנהל את זה. ?
אם אתם דווקא מתעקשים לדעת .. אז הנה...
העירייה שבראשה הגברת מחפשים מתחת לאדמה איפה..ואיך.. עוד ועוד
החליטו שבמקום להמתין עוד שנה עד לגמר הקמת מבנה בית הכנסת בשכונה ולתת אותו לציבור הכללי (הרי חבל על השנה של המתנה..)
הם הביאו לפני חודש 200 פועלים שעבדו 24! שעות ביממה כדי לסיים קומה אחת לפני תחילת שנת הלימודים
והנה ב"ה זה מוכן! אבל למי????
כמובן לציבור הכללי!! מתוך כל הילדים בגן, ישנם 5! ילדים שגרים בשכונה
כך אולי הם חושבים שכל החרדים שגרים שם ייבהלו שאוי אוי.. יש פה הרבה ילדים מהציבור הכללי...
הם אומרים פן.. ואנו אומרים כן... באותו שבוע קבלו נמדר טופס 4....

ניפגש בהתנכלות הבאה של העירייה.....

Zvibrunner

משתמש פעיל
הא גופא קשיא
זה לא תירוץ

הטענה שלי היא שמא מרוב מה שמכונה "שופוני" נשכחו הדברים הליבתיים
כי האמת היא (וכבר כתבתי מספר פעמים) שלא כולם בשכונה חרדים. ואלו שכותבים כל הזמן שמדובר על שכונה ״חרדית״ לחלוטין הגזימו טיפה…..

האברך ממיר

משתמש מקצוען
נכתבו כאן הודעות בנוגע למתווכים, אבל מכיוון שכללי הפורום אינם מאפשרים לפרסם כאן, לצערנו הם נמחקו.
צריך למצוא דרך לשתף על מתווכים אמינים ומשלנו הפועלים לטובת תושבי השכונה.
אולי ל @קבוצת זוכים רמה ה' יש דרך לעשות זאת?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה