מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

האברך ממיר

משתמש מקצוען
קיים אצל מאן דהו תיעוד מהאירוע אמש בשכונה?
באם כן, נא העלו לפורום ושתפו אותנו.

my car

משתמש פעיל
האם עץ השקד לא בידינו?
אני מנסה להשכיר דירה של חבר בעץ השקד , האוכולסיה היחידה שמתעניינת היא דת"ל/ חוצניקים ציונים, היכן כל החרדים? האם אין חרדים שמעוניינים בפרויקט הנ"ל?
נכנסתי לבניין והתעניינתי מה האוכולסייה, אמרו לי: 3 חסידים, 2 חילונים, 3 "מודרנים" כמה כיפות סרוגות, בקיצור: מעורב,

אחרי שעקבתי רבות אחרי האשכול הזה, הייתי בטוח שיהיה 100% חרדים!

או שאולי פרוייקט עץ השקד שונה מכל השכונה, ויש בו יותר ציבור כללי? אשמח למידע מהדיירים.

jkhr78322

משתמש רשום
האם עץ השקד לא בידינו?
אני מנסה להשכיר דירה של חבר בעץ השקד , האוכולסיה היחידה שמתעניינת היא דת"ל/ חוצניקים ציונים, היכן כל החרדים? האם אין חרדים שמעוניינים בפרויקט הנ"ל?
נכנסתי לבניין והתעניינתי מה האוכולסייה, אמרו לי: 3 חסידים, 2 חילונים, 3 "מודרנים" כמה כיפות סרוגות, בקיצור: מעורב,

או שאולי פרוייקט עץ השקד שונה מכל השכונה, ויש בו יותר ציבור כללי? אשמח למידע מהדיירים.
חרדים הם בהחלט המיעוט. ראה את התגובה שלי נמחקת. אני גם כועס והלוואי שהחלפתי את הזכייה שלי לדאלד. בואו לשכונה ותראו בעצמכם.

Zvibrunner

משתמש פעיל
האם עץ השקד לא בידינו?

חברים, אני. הזהרתי כמה פעמים שהאנשים היקרים בבלוג זה מנסים לשכנע את עצמם שמדובר על שכונה כמו רמה ב׳ והשכונה תהיה בע״ה כמו רמה א. למרות שכתבתי יפה מחקו לי את הפוסט. אין צורך להיבהל כי גם ברמה א׳, למרות שישנם דתיים לאומיים, הם גם לא נוסעים בשבת ח״ו ולובשים בגדים צנועים. בקיצור, אפשר להקים שכונה מכובדת. כפי שכתבתי (ונמחק), ואהבת לרעך כמוך - הכוונה היא לא שכולם יהיו כמוך. וגם מה שנכתב על ידי רבנים חשובים על השכרת דירות, אני בטוח שכשכתבו להשכיר רק לירא שמים הם התכוונו גם לדתיים לאומיים ומודרניים.

א"א

משתמש פעיל
D I G I T A L
האם עץ השקד לא בידינו?

ברור שהרוב חרדי

שרה רות

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
האם עץ השקד לא בידינו?

כמי שהשתתפה בהדלקה המדהימה שהייתה בל"ג בעומר בשכונה, אני חייבת לציין שראיתי שם עשרות נשים מקסימות מכל גווני הקשת החרדית, כולן ציינו שהן נהנות שם מאד ושהנוכחות החרדית שולטת בשכונה.

א"א

משתמש פעיל
D I G I T A L
האם עץ השקד לא בידינו?

לגבי שכירות
יצא לי לשמוע כבר על כמה חרדים שמחפשים ברמה ה
זה עובר מפה לפה - כדאי לגשש אצל אנשים שגרים ולפרסם שם את הדירה להשכרה

אמא של אפרת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לגבי שכירות
יצא לי לשמוע כבר על כמה חרדים שמחפשים ברמה ה
זה עובר מפה לפה - כדאי לגשש אצל אנשים שגרים ולפרסם שם את הדירה להשכרה
רק לעדכן שגם ברמה ד' קשה מאוד מאוד להשכיר את הדירות.......

ברכת מרום

משתמש מקצוען
לתועלת ציבור יראי ה' שגר ברמה ה' ובא לגור בעז"ה בהמוניו
פותחים גני בית יעקב לבנות (אם לא היו חרדים והרבה לא היו פותחים 3גנים...)

קבצים מצורפים

• WhatsApp Image 2022-05-22 at 6.36.08 PM.jpeg
    WhatsApp Image 2022-05-22 at 6.36.08 PM.jpeg
    KB 165.2 · צפיות: 35

haimn

משתמש פעיל
כמו שכתבתי הרבה פעמים, אל תאמינו להודעות באינטרנט.
בואו פיזית למקום, לא בזמנים כמו ל"ג בעומר שאז מגיעים הרבה מבחוץ.
בואו סתם בבוקר כשכולם יוצאים לעבודה וללימודים או בערב כשחוזרים, תראו בעצמכם מה האוכלוסייה, דברו עם אנשים באיזור (ותשאלו אנשים מכמה מגזרים, כי הרבה פעמים התשובות יהיו מוטות).
אני גר שם כבר כמה שבועות, המצב בשטח ממש שונה ממה שמתארים פה.
אגב, דבר אחד כן בולט בעץ השקד והוא האחדות של כולם, כל המגזרים ביחסים טובים, האנשים נחמדים מאוד ומכבדים אחד את השני, הלוואי שהיה ככה בכל הארץ.
אני בעצמי לא רוצה לכתוב איזו אוכלוסיה היא הרוב כיום כי אני חושב שפשוט צריך לבוא לראות.

ברכת מרום

משתמש מקצוען
וחוץ מזה שמהנהל ביקש שלא ידברו על אופי השכונה ויכנסו למריבות מי שיש לו שאלות. מידע וכד' לתועלת הציבור שיעלה.
כל השאר זו לוחמה פסיכולוגית משתי צידי הגדר

haimn

משתמש פעיל
סתם שאלה.
לאיזו הדלקה הביאו אוטובוס מאורגן מחוץ לשכונה?
לא אמרתי שהביאו אוטובוס מאורגן, ממש לא.
רק אמרתי שבהדלקה מגיעים הרבה מבחוץ - קרובי משפחה, סתם אנשים מהאיזור שרצו לבוא כי אמרו שיהיה יפה, כאלו שרצו להגיע כי רב מסויים משתתף בהדלקה, כאלו שראו פרסומים של העירייה ועוד ועוד, לכן זה לא יכול לייצג את האנשים שגרים שם ביום יום. (בנוסף, המון חניות היו תפוסות בחניות הציבוריות ברחוב, וביום יום הן ריקות לגמרי).
אני בכוונה לא מתייחס להדלקה ספציפית, אני לא רוצה להיכנס לדיון הזה כאן כי הוא סתם מעורר מחלוקות. כל מה שחשוב לי לומר לאנשים זה להפסיק להאמין לכל מה שכותבים באינטרנט (וגם בעיתונות), בסוף לכולם יש אינטרסים ואי אפשר לדעת מה הם.
בסופו של דבר מדובר במקום בו אתם רוצים לגור בשנים הקרובות, אז כדאי לפחות לעשות את המאמץ הזה ולבוא לראות מראש.
אני גם לא אומר לאף אחד להאמין לי, להיפך.

נערך לאחרונה ב:

א"א

משתמש פעיל
D I G I T A L
לא אמרתי שהביאו אוטובוס מאורגן, ממש לא.
רק אמרתי שבהדלקה מגיעים הרבה מבחוץ - קרובי משפחה, סתם אנשים מהאיזור שרצו לבוא כי אמרו שיהיה יפה, כאלו שרצו להגיע כי רב מסויים משתתף בהדלקה, כאלו שראו פרסומים של העירייה ועוד ועוד, לכן זה לא יכול לייצג את האנשים שגרים שם ביום יום. (בנוסף, המון חניות היו תפוסות בחניות הציבוריות ברחוב, וביום יום הן ריקות לגמרי).
אני בכוונה לא מתייחס להדלקה ספציפית, אני לא רוצה להיכנס לדיון הזה כאן כי הוא סתם מעורר מחלוקות. כל מה שחשוב לי לומר לאנשים זה להפסיק להאמין לכל מה שכותבים באינטרנט (וגם בעיתונות), בסוף לכולם יש אינטרסים ואי אפשר לדעת מה הם.
בסופו של דבר מדובר במקום בו אתם רוצים לגור בשנים הקרובות, אז כדאי לפחות לעשות את המאמץ הזה ולבוא לראות מראש.
אני גם לא אומר לאף אחד להאמין לי, להיפך.
מענין מה האינטרס שלך

goaty

משתמש פעיל
לא מצליח לתפוס למה כל אחד שלא כותב שהשכונה 100% חרדים הופך להיות בעל אינטרס ולוחם פסיכולוגית.
גם אני מתכנן לגור שם ורוצה סביבה איכותית ויראי שמים אבל זה ברור שבפועל גרים שם גם לא חרדים. (וכמו שיש בהרבה שכונות חרדיות בארצינו הקדושה)

יאלה

משתמש צעיר
למה כל אחד שלא כותב שהשכונה 100% חרדים הופך להיות בעל אינטרס ולוחם פסיכולוגית.
כל אחד שכותב שהשכונה 100 % לא חרדים הופך להיות בעל אינטרס ולוחם פסיכולוגית

ואפי' אם הוא לא כותב את זה ברור, זה זועק וצועק בין המילים כל כוונתו,

וחבל כל כמה ימים להיכנס שוב לוויכוח
הענין ברור, יש פה כמה שמזוהים עם קבוצה מסוימת (נקרא להם 'אנשי הקבוצה'...) והם מנסים כל כמה ימים לעורר את הנושא של 'השכונה החילונית'

ומוטב שנסיים פה!.

נתנאל בן גיגי

משתמש חדש
דעת הרב יצחק יוסף שליט"א בעניין מעלית שבת

קבצים מצורפים

• תשובה ממרן הרשל''צ ר' יצחק יוסף שליט''א בעניין מעלית שבת.pdf
    1.1 MB · צפיות: 37

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה