מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

א12345

משתמש פעיל
בדקות האחרונות הודיעה עיריית בית שמש, כי הושג הסכם עם משרד השיכון לפיו מי שמעוניין להחליף מנווה שמיר לרמה ד' יוכל לבצע את זה על ידי זה שהם יוכרזו כזוכים בהגרלה הקרובה. המשמעות המתנה של עוד שנתיים שלוש לכניסה לדירה + תשלומי שכירות.

יו״ר ועדת המשנה לתכנון ולבניה שמעון גולדברג: "המהלך הזה ייצר הזדמנות לכלל אוכלוסיות העיר ובכך ישמר את ההחלטה ההיסטורית שרמת בית שמש ד' תהיה למגזר החרדי ונווה שמיר למגזר הכללי. מה שהיה חשוב לנו ועמדנו על כך שהמהלך לא יסכן את הזכייה של מי שזכה בשכונה אחרת עם צביון אחר, בכך שהמרת הזכייה בין השכונות תהיה ללא סיכון להפסד הזכייה אלא אף ישדרג את הזוכים בשיפור הבחירה של סוג הדירה שירכשו במסגרת המחיר למשתכן ולפעמים גם במחיר הדירה. וכמובן שהמהלך ייעשה רק מרצון הרוכשים ולא תוך כדי כפייה".
בושה שנציג חרדי נתן לזה יד
ועוד בעיתונות החרדית זה מוצג בתור הישג
אסור לוותר!

משה בר

משתמש פעיל
עריכה תורנית
זה אתר חדש הוקם לפני שבוע, כדי לעצור את השתלטות בלוך על העיר, ולפרסם את המצב.
יש אתרי חדשות מקומיים לא בסגנון זה, אלא אתרים שמשתפים פעולה עם העירייה.

שמשנט
מהדריניוז

מהדריניוז
בזמן אבוטבול תקף אותו כל הזמן
זה תמיד היה אתר שולי שלא הצליח לתפוס גובה כלל
מצויין שנטפרי חסמו אותו!!!

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מהדריניוז
בזמן אבוטבול תקף אותו כל הזמן
זה תמיד היה אתר שולי שלא הצליח לתפוס גובה כלל
מצויין שנטפרי חסמו אותו!!!
אני לא מתכוון להצדיק.
אבל גוף תקשורת לא אמור ללטף את השלטון ואם זה קורה זה בגלל אינטרסים

דג סלומון

משתמש מקצוען
בושה שנציג חרדי נתן לזה יד
ועוד בעיתונות החרדית זה מוצג בתור הישג
אסור לוותר!
כידוע שאותו נציג חרדי גרם במו ידיו לנפילתו של אבוטבול ועלייתה של בלוך לראשות העיר, והכל בשל יריבותו הישנה עם אבוטבול. זו הסיבה שהוא קיבל מבלוך את התיק הבכיר של תכנון ובניה, וגם כעת הוא עומד לצידה לאורך כל הדרך וכל פעולותיו מתוך אינטרסים אישיים ופוליטיים. האינטרסים של הציבור החרדי בבית שמש נמצאים בתחתית סדר העדיפויות שלו, אם בכלל.

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
ראיתי בתוך הררי המלל, כי מישהוא מזכיר כי עליזה עושה בעיות ברמה ד'. יש למישהוא מידע בנושא? מישהוא יודע מה התקדמות התשתיות שם, צפי לטופס 4, מה קורה בד'? בעיקר ד' 2. תודה מראש
יש נסיונות לעת עתה הכל זורם, היה בשבוע שעבר הצבעה על שכונה בד' בה נציגי הליכוד התנגדו וחבד נמנעה אבל ההצבעה עברה.

דג סלומון

משתמש מקצוען
בדקות האחרונות הודיעה עיריית בית שמש, כי הושג הסכם עם משרד השיכון לפיו מי שמעוניין להחליף מנווה שמיר לרמה ד' יוכל לבצע את זה על ידי זה שהם יוכרזו כזוכים בהגרלה הקרובה.
מצו"ב

קבצים מצורפים

• סיכום דיון בנושא פרויקט מחיר למשתכן בבית שמש, מיום 170719.pdf
    KB 99.9 · צפיות: 89

דג סלומון

משתמש מקצוען
יו״ר ועדת המשנה לתכנון ולבניה שמעון גולדברג: "המהלך הזה ייצר הזדמנות לכלל אוכלוסיות העיר ובכך ישמר את ההחלטה ההיסטורית שרמת בית שמש ד' תהיה למגזר החרדי ונווה שמיר למגזר הכללי. מה שהיה חשוב לנו ועמדנו על כך שהמהלך לא יסכן את הזכייה של מי שזכה בשכונה אחרת עם צביון אחר, בכך שהמרת הזכייה בין השכונות תהיה ללא סיכון להפסד הזכייה אלא אף ישדרג את הזוכים בשיפור הבחירה של סוג הדירה שירכשו במסגרת המחיר למשתכן ולפעמים גם במחיר הדירה. וכמובן שהמהלך ייעשה רק מרצון הרוכשים ולא תוך כדי כפייה".
מכתבו הרשמי לרבני העיר.
האינטרסים ניכרים מאחורי כל מילה.
נראה איך הרבנים יקבלו את זה.

קבצים מצורפים

• נווה שמיר.pdf
    KB 510.9 · צפיות: 107

משה פישר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
זה מאושר סופית המהלך או שצריך אישור מבית משפט בכדי לתת לו תוקף חוקי?

דג סלומון

משתמש מקצוען
זה מאושר סופית המהלך או שצריך אישור מבית משפט בכדי לתת לו תוקף חוקי?
מאושר ע"י המשנה ליועץ המשפטי לממשלה והיועץ המשפטי של משרד השיכון.
אני לא חושב שהם יגשו לבית המשפט לבקש אישור... אבל ברור שבית המשפט יכול לפסול את זה במידה ותוגש עתירה בנידון.

המוצלחת

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
מאושר ע"י המשנה ליועץ המשפטי לממשלה והיועץ המשפטי של משרד השיכון.
אני לא חושב שהם יגשו לבית המשפט לבקש אישור... אבל ברור שבית המשפט יכול לפסול את זה במידה ותוגש עתירה בנידון.
השאלה אם תוגש?

בירה לבנה

משתמש מקצוען
אני לא מבינה בעניינים האלה כלום - ומהמקום הזה אני שואלת-
זכינו ברמה ה'
למה חשבתי שזה מעולה שיאפשרו לנו לקנות ברמה ד'? שזו שכונה חרדית לכל הדעות?
על פני רמה ה' שנראה מה יהיה ואיך...
ופה אני רואה תגובות כל כך סותרות את מחשבותי;)

ישר ולנדל"ן

משתמש פעיל
זכינו ברמה ה'
כי זה ייקח לפחות עוד שנה שנתיים

המוצלחת

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
זכינו ברמה ה'
תאמת-שתלוי איפה הפרויייקט שזכית בו אוחז!!
אם זה פרוייקט שמתקדם-אז תיקחי בחשבון שאם את עוברת לרמה ד
זה לכאורה לא פחות משנתיים עיכוב שזה אומר שכירות וכדומה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה