שיתוף - לביקורת "חצוף! אני צריך להיזהר?? מה אתה חסין??"

שועל ספרות.

רודיום לשעבר. מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
משה הוא מהאנשים האלו שאזעקה לא מיועדת בשבילם.

מה זה לא מיועדת? מיועדת! אבל בעוד שלכולם היא מורה להיכנס למקלטים, אצלם היא מורה לצאת אל המרפסת ולהסתכל על התוצאות המרהיבות.

גם הפעם מיד בשומעו את האזעקה העולה ויורדת, רץ לו משה היישר אל המרפסת.

בום אימתני נשמע.

"זהירות משה!" הוא שמע את קול שכנו יעקב.

הוא חשב שעוד שניה הוא מתפוצץ. חצוף היעקב הזה! אני אראה לו מה זה.

"יעקב, לא מספיק שאתה מניח את השקית זבל ליד הבית וגם כשאתה מואיל בטובך לצעוד אל עבר הפח לזרוק אותה, אתה מקפיד לעשות חור בשביל המיץ המגעיל הזה שיזל על כל המדרגות..."

"תגיד לי..."

"שתוק רגע! לא מספיק שהילדים שלך עושים רעש שמתחרה עם קולות ההפצצה הכי כבדה בעזה, ושהמואזין לוחש למול קולות הזוועה שהם מייצרים..."

"מה הסי..."

"שקט! לא מספיק כל זה, עכשיו כשאתה בעצמך בחוץ אתה צועק לי זהירות?? אני צריך להיזהר?? מה אתה חסין??"

"אוי, רחמים עליך! חחח מי הזהיר אותך? כולה סיפרתי לך שזה, פסיק, יירוט ולא נפילה..."

"אבל... ו... לא משנה! אשתי קוראת לי..."

"מצוין! בוא אליה! היא בממ"ד של הבית שלי עם אשתי, להכין לך קפה?"

נערך לאחרונה ב:

~שפרה~

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אוח, קטע חמוד!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה