דרוש מידע חסימות המספרים בקומה הכשרה

מצב
הנושא נעול.

אלחנן טורדוס

משתמש צעיר
יש למישהו מושג כיצד עוקפים את הדבר הנורא הזה.
התקשרתי גם לוועדת הרבנים וגם לחברת הטלפונים בה אני חבר (רמי לוי) ושניהם טענו שאין להם מה לעשות "אם אתה בקומה הכשרה, לא תוכל לחייג, מצטערים".
במטותא מכם אם יש לכם ניסיון בזה או כל אינפורמציה הקשורה בזה אשמח לשמוע.
תודה.

שימחי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש למישהו מושג כיצד עוקפים את הדבר הנורא הזה.
התקשרתי גם לוועדת הרבנים וגם לחברת הטלפונים בה אני חבר (רמי לוי) ושניהם טענו שאין להם מה לעשות "אם אתה בקומה הכשרה, לא תוכל לחייג, מצטערים".
במטותא מכם אם יש לכם ניסיון בזה או כל אינפורמציה הקשורה בזה אשמח לשמוע.
תודה.
יש לימות המשיח מספר שנקרא "וירטואל פלוס" שדרכו אפשר לחייג
למספרים שחסומים וגם לשלוח S.M.S בעלות יחידות!
תבררו אצלהם.

יצחק שכטר

משתמש רשום
המשתמש נחסם
יכול להיות שיש טענות על "ועדת הרבנים", אבל אם נלחם נגדם וננצח, לא תקום אלטרנטיבה, ונזרק כולנו, אנחנו וילדינו - החוצה, אל הרחוב המצחין.

יצחק שכטר

משתמש רשום
המשתמש נחסם
בשביל מה הם מקבלים משכורות עתק שבאים ע"י מכירת המכשירים הכשרים העולים פי 3 ומעלה מאותו מכשיר כשהם לא כשרים וע"י תרומות של יהודים עם לב חם לענין ובשקט נגלה לכם שאם יש לכם קו נייעס כמו קול הציבור ואתם משלמים כסף אז הוא נשאר פתוח מ"מ כסף הם עושים בלי סוף אם לא בשביל לעבוד קשה ולסנן את המותר ולחסום את האסור.
היום המצב הוא שהחסימות הינם שרירותיות לפי החברה המפעילה של הקווים.
חוצפה!!!
יכול להיות שאתה צודק, אבל שוב - זה מה יש. אם זה לא יהיה, במצב היום לא תקום אלטרנטיבה.
זה כמו לבקש להוריד את כל הרמזורים, כי הם מלאים שיבושים.

אלחנן טורדוס

משתמש צעיר
יכול להיות שאתה צודק, אבל שוב - זה מה יש. אם זה לא יהיה, במצב היום לא תקום אלטרנטיבה.
זה כמו לבקש להוריד את כל הרמזורים, כי הם מלאים שיבושים.
אני שוב מזכיר אני מעונין שיהיה אפשר להסיר חסימה על קו ללא תשלום נוסף לוועדה רק על זה, הם מקבלים מספיק!

ש

שרות

אורח
אם זה קו שלכם, תוכלו ליצור קשר במייל 4256302 ג'ימייל

יצחק שכטר

משתמש רשום
המשתמש נחסם
הו, זה לא יקרה...
אם מדובר בקו ספציפי, יש טופס כלשהו שממלא בעל הקו והם משחררים.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה