דרוש מידע חסימה למסך מולטימדיה ברכב ?

00:00

משתמש פעיל
אני אחרי שבועיים של בירורים בלתי פוסקים,
למעשה אין שום חברת אינטרנט שמספקת שירותי חסימה למערכת הפעלה של אנדרואיד שהיא זו שפעילה בכל מערכות המולטימדיה שברכבים
מה שנשאר זה אפשרות להתקין סינון על המוצר עצמו שאת זה מספקת חברת 'כושרפליי' בתשלום די מזערי והם פשוט פותחים אתרים כמו בנקים וקופ"ח או חדשות וכד' לפי דרישת המשתמש עם סיסמה קבועה
החסרון בזה בכל זאת הוא שהוויז עצמו אם אין בו סינון מתוכו גם הוא מלא בפרסומות לא בהכרח ראויות
בשביל זה חברת נטפרי הצליחו לייצר סים המיועד לוויז בלבד ואותו אפשר להתקין על המערכת כך שהוויז עצמו גם נקי
החסרון בזה הוא שחוץ מוויז אין לך ממש כלום
יש גם את נטספארק שלא הצלחתי ליצור איתם קשר נורמלי ולכן אין לי מידע מסודר עליהם
דרך אגב, אאוטנט מציעים גם אפשרות של עיקור המכשיר מכל האפליקציות למעט וויז ופנגו בעלות של 250 ש"ח
בהצלחה ודרך צלחה

נערך לאחרונה ב:

קוויק

משתמש מקצוען
אני אחרי שבועיים של בירורים בלתי פוסקים,
למעשה אין שום חברת אינטרנט שמספקת שירותי חסימה למערכת הפעלה של אנדרואיד שהיא זו שפעילה בכל מערכות המולטימדיה שברכבים
מה שנשאר זה אפשרות להתקין סינון על המוצר עצמו שאת זה מספקת חברת 'כושרפליי' בתשלום די מזערי והם פשוט פותחים אתרים כמו בנקים וקופ"ח או חדשות וכד' לפי דרישת המשתמש עם סיסמה קבועה
החסרון בזה בכל זאת הוא שהוויז עצמו אם אין בו סינון מתוכו גם הוא מלא בפרסומות לא בהכרח ראויות
בשביל זה חברת נטפרי הצליחו לייצר סים המיועד לוויז בלבד ואותו אפשר להתקין על המערכת כך שהוויז עצמו גם נקי
החסרון בזה הוא שחוץ מוויז אין לך ממש כלום
יש גם את נטספארק שלא הצלחתי ליצור איתם קשר נורמלי ולכן אין לי מידע מסודר עליהם
דרך אגב, אאוטנט מציעים גם אפשרות של עיקור המכשיר מכל האפליקציות למעט וויז ופנגו בעלות של 250 ש"ח
בהצלחה ודרך צלחה
הבעיה בסים של נטפרי שלא לכל מולטימדיה יש מצב לסים, אצלי למשל אין, אז צריך לקמבן בשביל לשים

כושרפליי זה רק לאנדרואיד? אם יש לי טלפון כלשהוא, אני לא יודעת מה מערכת ההפעלה שלו, תמיד הייתי מתחברת איתו למולטימדיה (אם קצת מצפון שהוא לא חסום, למרות שלא הייתי משתמשת אלא רק לפנגו, פתיחת חניון, וויז וכו') יכול להיות שכושרפליי זה פיתרון בשביל זה?

00:00

משתמש פעיל
לגבי הסים, בכל המערכות החדשות אין אפשרות לסים בתוך המערכת
אני קניתי סטיק ותקעתי אותו באופן קבוע באחת היציאות של הרכב (במקום שהוא לא יקבל מכות ממוט ההילוכים וכד')
לגבי 'כושר פליי' אני לא מספיק מבין בזה אבל לפי סרטון ההדרכה שלהם עושה רושם שזה יכול לפתור את הבעיה, בחיפוש קצר בגוגל תחכים...

קוויק

משתמש מקצוען
אני קניתי סטיק ותקעתי אותו באופן קבוע באחת היציאות של הרכב (במקום שהוא לא יקבל מכות ממוט ההילוכים וכד')
לגבי 'כושר פליי' אני לא מספיק מבין בזה אבל לפי סרטון ההדרכה שלהם עושה רושם שזה יכול לפתור את הבעיה, בחיפוש קצר בגוגל תחכים...
בדיוק בודקת, רק לא בטוחה מה מערכת ההפעלה של המכשיר ועושה רושם שהאפליקציה שלהם עובדת רק על אנדרואיד

מצב רוח תקין

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
כושרפליי זה רק לאנדרואיד? אם יש לי טלפון כלשהוא, אני לא יודעת מה מערכת ההפעלה שלו, תמיד הייתי מתחברת איתו למולטימדיה (אם קצת מצפון שהוא לא חסום, למרות שלא הייתי משתמשת אלא רק לפנגו, פתיחת חניון, וויז וכו') יכול להיות שכושרפליי זה פיתרון בשביל זה?
אפשר להתקין כשר פליי על המכשיר
ולא משנה איזה מערכת הפעלה הוא

אלע

משתמש רשום
אם את לא יודעת מה מעכת ההפעלה מסתמא זה אנדרואיד.
(למיטב הבנתי)

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מוטב שתפנה לאאוטנט, יש להם נציג/ים שמתמחים בדבר.

שלמה ברנד

משתמש פעיל
כושר פליי לא בטוח שיעבוד טוב במולטימדיות החדשים כי לא כל פעם עולה הסינון
ואז המכשיר פרוץ לגמרי
מה האפשרויות לחסימה ?
זה מערכת חדשה? מעלי אקספרס או מערכת מובנית שמגיע אם האוטו?
זה בעיקר תלוי איזה גירסת אנדרויד זה.
ל019 יש סים עם בקרת הורים ואפשר לחסום שם את הכול חוץ מכמה אפליקציות איזה שרוצים
אבל הבעיה היא שביחת טלפון אחד אפשר לשחרר את זה ולכן מה שאני עשיתי
אני וחבר שלי פתחנו סים ביחד והסים שלו אצלי ושלי אצלו ואז אני לא יכול לשחרר כי אין לי את הפרטים
של הסים רק מה לפעמים צריך להתקשר כמה פעמים עד שנחסם באמת אבל אחרי זה זה חסום וזה עובד מצויין
והסים עולה 12 שקל לחודש ל2 גיגה שזה בדר'כ מספיק
זה לא נכון יש הבה מערכות אם סים פנימי זה תלוי מה מזמינים בעלי אקספרס
אם כתוב G4 זה עם סים

קוויק

משתמש מקצוען
כושר פליי לא בטוח שיעבוד טוב במולטימדיות החדשים כי לא כל פעם עולה הסינון
ואז המכשיר פרוץ לגמרי
דיברתי איתם, הם יכולים להשאיר את הנקודה חמה במכשיר פתוחה ואז אוכל להתחבר למולטימדיה שברכב
אין אצלו בעיה של חסימה, כי אין בו הורדת אפליקציות משום מה, הבנתי שבהרבה רכבים חדשים זה מובנה ככה שזה רק אפליקציות בודדות כמו פנגו, וויז וכו' ואין אפשרות לאחרות.

שלמה ברנד

משתמש פעיל
דיברתי איתם, הם יכולים להשאיר את הנקודה חמה במכשיר פתוחה ואז אוכל להתחבר למולטימדיה שברכב
אין אצלו בעיה של חסימה, כי אין בו הורדת אפליקציות משום מה, הבנתי שבהרבה רכבים חדשים זה מובנה ככה שזה רק אפליקציות בודדות כמו פנגו, וויז וכו' ואין אפשרות לאחרות.
אתה מדבר על להתקין כשר פליי על המולטימדיה או על סמרטפון?

שלמה ברנד

משתמש פעיל
על סמרטפון ואיתו להתחבר למולטימדיה.
זה סמרטפון לא בשימוש, נטו בשביל זה.
בשביל מה להחזיק סמרטפון ולשלם על סינון בשביל לקבל אינטרנט
תקנה סטיק ב50-400 שקל בעלי אקספרס או בארץ ולא תצטרך כל פעם כשאתה נכנס לאוטו
להפעיל אותו ולהדליק נקודה חמה ולשלם על סינון

קוויק

משתמש מקצוען
בשביל מה להחזיק סמרטפון ולשלם על סינון בשביל לקבל אינטרנט
תקנה סטיק ב50-400 שקל בעלי אקספרס או בארץ ולא תצטרך כל פעם כשאתה נכנס לאוטו
להפעיל אותו ולהדליק נקודה חמה ולשלם על סינון
זה סמרטפון של העבודה, והם משלמים עליו גלישה חודשית, הוא סתם מכשיר שלא בשימוש אז לקחתי ולי אין עלות עליו
ובלי קשר בררתי אצל מישהו שמתקין וויז ומערכות על רכבים, אמר לי שבמערכת אצלי (קאיה 2022) אין אפשרות לסטיק, זה משהו קצת יותר מסובך שצריך לפרוץ ולהתקין לא הבנתי מה בדיוק. ומקום לסים גם אין.

שלמה ברנד

משתמש פעיל
זה סמרטפון של העבודה, והם משלמים עליו גלישה חודשית, הוא סתם מכשיר שלא בשימוש אז לקחתי ולי אין עלות עליו
ובלי קשר בררתי אצל מישהו שמתקין וויז ומערכות על רכבים, אמר לי שבמערכת אצלי (קאיה 2022) אין אפשרות לסטיק, זה משהו קצת יותר מסובך שצריך לפרוץ ולהתקין לא הבנתי מה בדיוק. ומקום לסים גם אין.
אם אתה יכול לקלוט וויפי אז אתה יכול אם סטיק שמשדר וויפי
ואם צריך אנדרוייד אוטו אז אתה חייב סמרטפון וכשר פליי לא יעזור
אבל לפי דעתי אתה יכול לחבר למצת נטסטיק

קוויק

משתמש מקצוען
אם אתה יכול לקלוט וויפי אז אתה יכול אם סטיק שמשדר וויפי
ואם צריך אנדרוייד אוטו אז אתה חייב סמרטפון וכשר פליי לא יעזור
אבל לפי דעתי אתה יכול לחבר למצת נטסטיק
אפשר הסבר?
אין יודעת אם אפשר להתחבר לוויפי?
ומה זה מצת נטסטיק?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה