דרוש מידע חסימה לאינטרנט - מישהו שמע על techloq? משהו חדש

Yummi Graphics

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מחפשת כל בדל של מידע ממישהו שמכיר או שמע
תודה רבה!

ברכה רובינשטיין

אדריכלות ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני לא מכירה.. אבל מניסיון- ככל שהחברה יותר בעלת וותק ככה יש לה יותר ניסיון מה לחסום ומה לא... הכי מומלץ מבחינתי זה אתרוג פלוס...

אבק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני לא מכירה.. אבל מניסיון- ככל שהחברה יותר בעלת וותק ככה יש לה יותר ניסיון מה לחסום ומה לא... הכי מומלץ מבחינתי זה אתרוג פלוס...
וככל שיש ללקוח יותר וותק הוא יודע למה להתקרב ולמה לא....

ובקשר לשאלה
יש להם אתר https://www.techloq.com/#promo-block

אני ראיתי שם את זה

אתה יכול לבקש גישה לכל קטגוריה או כתובת אתר חסומות לתקופה מוגבלת

ברכה רובינשטיין

אדריכלות ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
וככל שיש ללקוח יותר וותק הוא יודע למה להתקרב ולמה לא....-
אבל לפעמים נפתחים דברים חדשים שלא ידוש ללקוח מה הם כמו אתרים וכד' או אתרי קניות שהתמונות לא נחסמות... אז הנה... מוכיח לך שלפעמים הלקוח לא יכול לדעת מה הוא הולך לראות והחסימה כן יודעת... אז לכן היא חוסמת....
אני לא מדברת פה עכשיו על אתרים שידוע שלא נכנסים לשם.. אבל כמה פעמים מקבלים הודעת מייל או משהו כזה ולא באמת יודעים מה התוכן....

צדיקה

משתמש רשום
זה תוכנת סינון תחת בעלות של הרה"ח ר' יהושע חיים שטערנליכט הי"ו מלונדון.
מאוד פופולרית לאחרונה בארה"ב ובלונדון.
לפי מה שהבנתי הדבר שהכי מרוצים ממנו הוא השירות הלקוחות, הם מטפלים תוך דקות ספורות בכל שעות היממה.
הסינון פועל באופן כללי שבוחרים איזה קטגוריות יהיו פתוחים, וחוץ מזה אפשר להגדיר לטשטש צבע עור.

Sofer

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
יש שם פירצות חמורות.
מניסיון.
אכן השירות מעולה, מקבלים מענה תוך כמה שניות או דקות.

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
איך זה פועל ? זו תוכנה על המחשב כך שכל גלישה תעבור דרך הסינון?

ומה הרמה של החסימה כמו נטפרי ? ללא נשים בכלל ? אתרי חדשות ?

אשמח מאוד לתשובות, תודה מראש.

יורם של

משתמש פעיל
אכן זו סינון מלונדון וכמו הכל בחו"ל הוא הרבה יותר פתוח מהמקבילים בארץ, ואפשר לפתוח המון דברים שלא פתוחים בסינון רגיל,

אבל כל פניה מקבל מענה ממש תוך דקות.

Sofer

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
איך זה פועל ? זו תוכנה על המחשב כך שכל גלישה תעבור דרך הסינון?

ומה הרמה של החסימה כמו נטפרי ? ללא נשים בכלל ? אתרי חדשות ?

אשמח מאוד לתשובות, תודה מראש.
1. החסימה על המחשב ולא על הרשת.
2. רמת ההגנה ניתנת לבחירה עם סינון תמונות או בלי. וגם בסינון תמונות יש המון פספוסים, הייתי אומר שזה מסנן אולי שליש מהתמונות, גם אחרי הסינון יש מלא תמונות פרוצות.
3. הכל מה שלא פרוץ ניתן לפתיחה כולל אתרי חדשות, נדמה לי שלמעט אתרי חדשות חילוניים לגמרי.
4. רחוק מנטפרי כרחוק מזרח ממערב.
5. ווידאו יכולים להיות פתוחים ללא בדיקה, רק קישור ישיר של יוטיוב נחסם, ווידאו שנמצאים בתוך אתרים פתוחים נפתחים אוטומטית.
6. חיפוש גוגל לא מסונן בכלל, בכל חיפוש עולה תמונות ומלל לא ראוי.
ראיתי את זה פעם אחד, והזדעזתי איך אפשר לקרוא לזה אינטרנט מסונן.

ברכה רובינשטיין

אדריכלות ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כי זה חברה עם וותק!!!! יש להם ניסיון. כמו שכתבתי מקודם- ככל שיש יותר ניסיון כך יודעים יותר מה ראוי לפתוח ומה לא. יש להם חסימה ממש טובה וחזקה ואם משהו מדי חסום לך (לפעמים אתרים חדשים הם מיד חוסמים דבר ראשון ואחר כך בודקים שלא נבוא לידי מכשול), יש אפשרות לבקש שיפתחו את הדבר הספציפי הזה. יש להם גם את השירות הרובוטי שזה מענה מידי ואם זה משהו יותר מסובך אז אפשר כמובן לקבל מענה אנושי.
בהצלחה לכולם!! בברכת שלא נכשל לעולם ועד!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה