קורונה חסדי ד'- העקומה ממשיכה להשתטח

אמא של אפרת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הסחבקי"ם החילוניים מתל אביב לא מצטופפים עשרה בבית אחד ולא ישנים במיטה משולשת...
ולא משתמשים כמה באותו תא שירותים...
ואם הם חושבים שמישהו חולה -קל להם לשמור מרחק- אפילו שההנחיות לא מורות כך על חום בלי עוד תסמינים.
אין לנו מושג אצל מי ומאיפה זה התחיל..

נערך לאחרונה ב:

ELO

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני בטוחה שאם יעשו בדיקות בתל אביב ובערים נוספות בהיקף כמו בני ברק יעלו מספר החולים משמעותית.
כי זה די ברור שמסתובבים בינינו אלפי חולים מבלי לדעת.

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
אין מצב לבודד כל ילד עם חשש רחוק.
דירה פצפונה שכבר ממילא חלק מהילדים ישנים בסלון, איפה תשים את הילד? תתלה אותו בתקרה???
ואם הילד/ה קטן/ה?? הוא חייב את ההורים על כל צעד ושעל.
וכל האחים הקטנים? הם רצים מעל כל רהיטי הבית משעמום, תוכל למנוע אותם 24/7 * 14 מלגעת בילד ובכל המשטחים שהוא נגע בהם כל הזמן?????

זבון וזבין

משתמש מקצוען
חסר לנו הניתוחים של @זבון וזבין כבר הרבה זמן.
תודה רבה על המחמאה,
(ברצינות - לפעמים אני מסתפק אם הנתונים שאני עובד הרבה זמן בעריכתן ובכתיבתן אם זה מעניין את מישהו - ותגובה כזאת משמחת אותי, תודה רבה)
ולעצם העניין: חז''ל לימדונו בשעת המכנסין פזר ובשעת המפזרין כנס - זאת אומרת שאם יש הרבה דרשנים ומרביצי תורה טוב יותר ללמוד לעצמו מללמד לאחרים וכן להיפך,
גם לענייננו -להבדיל- כשעדיין כל נושא הנגיף נשמעה כבדיחה (ואותי התחילה לעניין רק משום הזמנות מעליאקספרס...) אני נעמדתי כאן כמוכיח בשער בת רבים להתריע על קצב ההתפשטות ובדגש על המהירות (ואני מדבר על לפני כחודשיים !!!) והבאתי כל הזמן נתונים מזעזעים על קצב ההתפשטות כדי לעורר את הציבור מתרדמתו,
לצערנו היום כמעט כל הציבור כבר התעורר מתרדמתו ואלו שעדיין לא - כל מה שאכתוב רק יגביר את אדישותם... וגם מבחינת נתונים סטטיסטיים מתפרסמים כאן כל יום כמה וכמה פילוחים שמועתקים מאנשים שזה כל מקצועם ומוצלחים (כנראה...) יותר ממני,
ולכן ובנוסף לעובדה שכל עדכון שנכתב היום - תוך 10 דקות כבר קבור בדפים חדשים ועדיין למחיקה בגלל המצב המלחמתי ששורר כאן (ווידוי אישי: גם אני בעבר דמיינתי שזה עוזר...) החלטתי שחבל על עמלי שיירד לשחת...

נ.ב. היות שעל תחביב אישי קשה להתגבר, לכן בכל-זאת ערכתי לעצמי כמה חשובים סטטיסטיים ושלחתי לרשימת תפוצה קטנה - בעניין:
1. קצב שיטח העקומה בישראל לפי אחוזי עליה שבועיים,
2. קצב עליית אחוזי התמותה בקרב כמה מדינות בעיקר אירופאיות,
3. קצב התפתחות המגיפה בקרב המדינות האפריקניות -שבזהירות מתבקשת אני יכול לחזות שזה ייגמר שם בשואה איומה במספרים שהאנושות עוד לא חוותה,
4. השפעת הסגר על איטליה,
5. קצב העלייה הדרסטי בארה''ב ספרד ואנגליה.

אם באיזשהו שלב ייפתח אשכול למטרת עדכונים בלבד -ולא לדו שיח כלל- אעלה את הנתונים האלו אם יהיה ביקוש לכך,
תודה רבה

לאהר

משתמש סופר מקצוען
.ב. היות שעל תחביב אישי קשה להתגבר, לכן בכל-זאת ערכתי לעצמי כמה חשובים סטטיסטיים ושלחתי לרשימת תפוצה קטנה - בעניין:
1. קצב שיטח העקומה בישראל לפי אחוזי עליה שבועיים,
2. קצב עליית אחוזי התמותה בקרב כמה מדינות בעיקר אירופאיות,
3. קצב התפתחות המגיפה בקרב המדינות האפריקניות -שבזהירות מתבקשת אני יכול לחזות שזה ייגמר שם בשואה איומה במספרים שהאנושות עוד לא חוותה,
4. השפעת הסגר על איטליה,
5. קצב העלייה הדרסטי בארה''ב ספרד ואנגליה.
אני אשמח מאוד

שג

תג, רב-טקסט
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
חוץ ממה שהצפיפות החרדית היא גדולה הרבה יותר. למשל בני ברק פי 3.1 צפופה מתל אביב, מה שאומר שהבני ברקי הנגוע פגש פי 3 אנשים והדביק פי 3.\

(מוזר שההדבקה היא רק פי 3 - הרי בשתי מחזורי הדבקה היה צריך להיות ח"ו פי 9. מה שאומר שדווקא כן השתדלו בס"ד)
חוץ מזה הרי כל משפחה יש לה הרבה יותר ילדים ממשפחה בתל אביב, ולכן עם כל הזהירות זה עדיין מדביק שאר בני המשפחה, ואת זה התקשורת לא לוקחת בחשבון (הם יודעים את זה, אבל למטרת ההשמצות הם משמיטים את זה).

musicmix

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
התשובות לבדיקות מגיעות תוך 48 שעות זאת אומרת שבעוד יום יומיים נראה את התוצאות
של ריבוי הבדיקות בציבור החרדי.

זבון וזבין

משתמש מקצוען
זבון וזבין אם אתה כל כך אוהב את העיסוק הזה אז אעמיס עליך גם פילוח פנימי חרדים חילונים בבקשה.
תביא לי נתונים ואני ''יפלח'' לך אותם...
וברצינות, אין שום עדכונים בנושא זה וב''ה אין לי נבואה ו/או רוה''ק... אפי' מה שמפרסמים בנוגע לערים חרדיות/חילוניות לוקים בחסר - כי יש הרבה חילונים שגרים באשדוד וירושלים ועוד, ויש הרבה חרדים שגרים בערים חילוניות.

יצחק!

משתמש מקצוען
על תתפוס אותי על המילה. לא יודע למה, אבל זה ההסבר שראיתי:

התיאוריה אומרת שלא משנה מה נעשה - בסוף יהיו אותם מספר נפגעים.
אז כל הסער הוא כדי לא להגיע למצב של קריסת מערכת הבריאות. שאז יהיו הרבה מתים שלא קשורים לקורונה אלא לא יוכלו לקבל שירות רפואי.
לכן העקומה השטוחה נמשכת יותר זמן. כדי להגיע לאותו הכמות של נפגעי קורונה (בלבד).

אני חושב לארגן עוד כמה שחושבים כך
ונכניס אותם ביחד עם כמה חולי קרונה
כי ממילא .....

את כול השטויות האלה שמענו מ-מטרמפ וחכמים נוספים
ובמדינות שלהם מתים ומתים בחדר לבד כמו כלב

וחבל שמדברים בזלזול במאמץ של כול עם ישראל ומדינת ישראל

למה שלא נגיד את האמת
ברוך ה"עם ישראל שומר על הכללים והחיים

מיותר להגיד מה קורה בכול העולם
אז כן משנה מה נעשה!!!!
ומזמור לתודה לה"

נערך לאחרונה ב:

יצחק!

משתמש מקצוען
זה מאוד מעודד לשמור על הכללים
שרואים "ברוך ה" שזה עוצר את המגיפה

נערך לאחרונה ב:

אמא ועוד..

משתמש מקצוען
תודה. גם אותי זה מעניין. וכן אם יש אזורים שהצליחו לבלום-לא דיקטטורות..
סעיף 3 אומר שהקיץ לא עוזר כנגד הנגיף, בעצם?

אות באות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה