דרוש מידע חנות חליפות לגברים בבני ברק - גזרה לא צרה

איש אחד

משתמש צעיר
בס"ד

שלום וברכה!

האם ידוע למישהו/י על חנות חליפות בבני ברק (במחירים סבירים),
שמוכרת חליפות לגברים (רגילות, לא ארוכות) + מכנס תואם - אבל בגזרה לא צרה?
כי כיום באופנה גזרה צרה, אבל לי אישית זה יוצר תחושה לא נוחה, ואני מחפש את הגזרה הרחבה הישנה והטובה של פעם...

כל מידע יתקבל בברכה!
תודה רבה!

פוזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
בגיר יש סלים פיט.

איש אחד

משתמש צעיר
מה שהציעו ליבוביץ - בגיר (סלים פיט), האם זה לא חליפות יקרות יחסית?
האמת, שאף פעם לא בדקתי, כי תמיד ידעתי שזה נחשב לחליפות יקרות, אבל אולי זו רק סטיגמה שצריך לשבור?

אני בכל אופן תכננתי לקנות ב 400-500 ש"ח (או אם אמצא בפחות, כמובן ;))

את החליפה + מכנס הקודמים (והצמודים) קניתי ב 300 ש"ח ברשת מוכרת של חנויות לחליפות,
אז חשבתי שמחיר סטנדרטי לא יעבור את ה 500 ש"ח. אני צודק או שאני לא בכיוון?

תודה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה