שיתוף חלק 2 של הקומיקס לנוער 1:0 בחנויות! (+עמודים לדוגמא בתוך הפוסט)

פ. גינזבורג

זוצית ירושלמית לשעבר...
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
וואו, אני ממש רוצה לקרוא את הסידרה.
יש למישהו להשאיל לי את זה? (ירושלים, בי"ש)

רעות לוי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
יש יש יששששש!!!!!!! חכינו לזה. תודה, מרים יעל!
אישית אוהבת לעבור על כל ריבוע קומיקס של הספר הזה.
ואז להחזיר לארון....
לשכוח לכמה חודשים...
ושוב להתענג עליו מחדש!

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ב"ה
מזל טוב! מרגש שיש לך ספר חדש!
ו...
הנה הוא במלוא הדרו
חסום ומנקר עינים.
תהנו!
:cool:

תודה על הפידיאף! הצלת אותנו ברגע הכמעט אחרון.
זה מדהים ומרתק. במיוחד בהתחשב בעובדה שהיתי תלמידה טובה (ולא רק אני) שבולעת דף אחרי דף בנאמנות ומחכה לבאים בתור.
הי'ה נורא טעים, אגב.
ממש מדהים שיש פה מחטף מרגש - הוא לא נגמר עד שהוא לא התפרסם! יש למה לחכות...
אז תודה על העדכון! חבל שלא ידעתי על כך קצת קודם, כשעברתי באדישות משהו ליד חנות הספרים ואפילו לא העפתי מבט כי מה אפשר לקנות כשהארנק לא מרשה.
מסתבר שהי'ה מה והפסדתי.
אבל תודה שעדכנת. ככה יש לי עוד תקווה להשלים ;)
מרים יעל. הפעם ברצינות - איזה כיף שיש לך חידושים שיש עוד מה לראות בהם!!

ואגב, קופסא שחורה מרתק כל כך.
התפניות בעלילה לא נלקחו מראש בחשבון וזה כל כך מרענן לקרוא!
רק חבל שהיו כמה שפספסתי בשבועות שקדמו לחודש האחרון. נשארתי במתח מהאמצע שלא קראתי ואני עוד רואה איזו ירידה בתדירות ההגעה של הקומיקס לפתח העיתון.
אשמח להשלים חסכים, יש דרך?

ו - בהצלחות בע"ה!
תמשיכי לעשות חיל :D
ותסלחי בבקשה על הציניות בהתחלה :sne:;)

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אשמח להשלים חסכים, יש דרך?
תודה גדולה על המחמאות תמר!
האמת שאין דרך :( כמו שאמרת, בפרקים האלה יש תפניות קריטיות בעלילה ואני לא יכולה לפרסם אותם בלי להרוס לקוראים עם ספוילרים. אני ממליצה לחכות לספר :sne:

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תודה גדולה על המחמאות תמר!
האמת שאין דרך :( כמו שאמרת, בפרקים האלה יש תפניות קריטיות בעלילה ואני לא יכולה לפרסם אותם בלי להרוס לקוראים עם ספוילרים. אני ממליצה לחכות לספר :sne:
אני מבינה :rolleyes:
אני מבינה :cautious:
אני מבינה :cry:
תודה בכל אופן. :sneaky:
אל תקחי קשה ;)

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
למה לא פורסמו בעיתון?
כדי שמי שקרא בעיתון ויקנה עכשיו יהיה גיוון? או שהם היו מלכתחילה והעיתון לא אישר? (מכל סיבה שהיא)
בעיתון הסיפור חייב להתקדם (וזה התפרסם עוד רק פעם בשבועיים) ולכן שיקולים אומנותיים נדחים מפני שיקולי מקום. אבל בספר מודפס ידי חופשית לפנק בויזואליות, ולכן קישטתי את הספר בכמה עמודי "full frame" כדי להשלים את החוויה
:)

זה בשום אופן לא בשביל שיקנו 'שוב' , כי 1:0 הוא סוג הסיפור שגם ככה קוראים כמה פעמים בד''כ :cool:

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בעיתון הסיפור חייב להתקדם (וזה התפרסם עוד רק פעם בשבועיים) ולכן שיקולים אומנותיים נדחים מפני שיקולי מקום. אבל בספר מודפס ידי חופשית לפנק בויזואליות, ולכן קישטתי את הספר בכמה עמודי "full frame" כדי להשלים את החוויה
:)

זה בשום אופן לא בשביל שיקנו 'שוב' , כי 1:0 הוא סוג הסיפור שגם ככה קוראים כמה פעמים בד''כ :cool:
איזה פינוק!
תודה :)
איכשהו התחברתי יותר לקופסא שחורה (לא אישית בכלל! נהניתי והתלהבתי מהסיפור כי את הכותבת והצירת ואיכשהו זה הי'ה פשוט לחכות למשהו נוסף שצירת. בלי קשר לתוכן ;) שאת הסגנון של הסיפורים הזה פחות קל לי להסביר לילדים. בכל זאת - מה אני אקנה לעצמי בלבד? :cool: ולכי תסבירי לילדון מסוקרן מה בדיוק הסיפור שם :oops: מעדיפה לוותר על זה).
היתי שמחה שזה יקרה גם בספר של קופסא שחורה.
מתכננת אותו כבר?
בינתים אני מתענגת עליו למעט מה שלא הספקתי לקרוא...

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי

אנה 433

משתמש פעיל
@מרים יעל הדבר הראשון שעשיתי אחרי שקראתי את הספר זה לעקוב אחרייך פה... וזה המעט
נהנתי מאד, למרות שלא הבנתי הרבה. לא קראתי את החלק הראשון ואת הספר באותה מידה יכלתי לקרוא בערך בסינית...
מישהו רוצה אולי לעשות לי קצת תקציר? בבקשה כי הספר היה ממש יפה ובמיוחד הציורים המהממים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה