חלל מתחת ריצוף

דוד אי

משתמש פעיל
הרצף בדירתי פיקשש בכמה אריחי קרמיקה ולא שם מספיק חומר תחת האריחים, כמה מהם מתנדנדים ואריח אחד נשבר.
מדובר באריחים גדולים (60*120) ויקרים מאוד.
באריח אחד שראיתי כשהקבלן עוד לא קיבל את כל התשלום, הם פתחו את הפוגה מצד האריח, הכינו מלט לבן נוזלי דליל, ושפכו לאט לתוך הפוגה.
מישהו יודע מה ה"מתכון" להכנת מלט לבן כזה, איזה חומר עדיף לקנות כמה לערבב ושאר טיפים.
תודה מראש לכל העוזרים.

VB200

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
רק חומרים מיוחדים ויקרים המיועדים לעניין זה יעזרו זה פשוט שק מוכן עם חומר מליטה יעודי לעניין זה יש לכמה חברות א.צ. קרית גת מומחים בזה ואני מאמין שיש גם לסיקה ותרמוקיר וכנראה גם ביגי

דוד אי

משתמש פעיל
רק חומרים מיוחדים ויקרים המיועדים לעניין זה יעזרו זה פשוט שק מוכן עם חומר מליטה יעודי לעניין זה יש לכמה חברות א.צ. קרית גת מומחים בזה ואני מאמין שיש גם לסיקה ותרמוקיר וכנראה גם ביגי
תודה.
הקבלן ביצע אצלי מילוי במלט לבן נוזלי, (גם מפקח בניה אמר לי על אפשרות כזו), וזה עזר באריח הספציפי.
כעת מצאתי בפורום בניה של ארכיג'וב הוראות בענין אך לא הבנתי בדיוק את ההוראות.
אשמח לפירוט

cherry c

משתמש סופר מקצוען
אין סיכוי לאחריות מהקבלן?
ומה אומר המפקח?

זה ממש בעייתם!

להודות ולהלל!

משתמש מקצוען
שלום
זה לא תמיד עוזר תלוי איזה גודל האריח וכמה מנותק האם חצי או כולו,
כי קשה לו למלאות את כל החלל הגדול, ובמקומות שהוא לא הצליח לחדור, האריח נשבר,
נ.ב .באם הוא מנותק לגמרי ניתן להרים עם שתי פומפות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה