מידע שימושי חלוקת קרקעות לבנייה בחינם - בדרום!

מצב
הנושא נעול.

ברבור באגם

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
טוב אני באמת לא מבינה בפוליטיקה אבל כך כתב פה אחד
יש מצדדים שהוא יתחיל את מה שה"ימני המפורסם הקודם" מר נתניהו עמד להתחיל אוטוטו, דהיינו ל-פ-נ-ו-ת.
ויש האומרים שהוא לא ירצה להתחיל עם דבר מסריח כזה (בפרט לאור הצעקות של סמוטריץ, בן גביר וסיעתם) והוא ימתין עוד קצת...
טוב אני מבינה שלא כל כך מהר אני מליונרית אז לילה טוב וחלומות נעימים

איש אחד הלך

משתמש סופר מקצוען
טוב אני באמת לא מבינה בפוליטיקה אבל כך כתב פה אחד
יש מצדדים שהוא יתחיל את מה שה"ימני המפורסם הקודם" מר נתניהו עמד להתחיל אוטוטו, דהיינו ל-פ-נ-ו-ת.
ויש האומרים שהוא לא ירצה להתחיל עם דבר מסריח כזה (בפרט לאור הצעקות של סמוטריץ, בן גביר וסיעתם) והוא ימתין עוד קצת...
ויש האומרים שלדון מה יעשה מר נפתלי בנט זה מיותר, כי הוא בטוח יפנה:(

D

Deleted 66182

אורח
לא לצפות מחברי הכנסת שיתנו ליוזמה הזו גב.
אם כבר היו מקדמים שם את כסיף.
ומי שחושב שיתירו את זה בשם החוק-טועה כנראה...
בכל אופן אם הייתם שם ונשמע טוב תעדכנו
כי כאן הכל נראה מעשי וזמין אבל בשטח...
ותצטיידו בנשק. לשכנים שם כבר יש.

אני וביתי

משתמש מקצוען
רק תבדקו שזה קרקע של המינהל ולא פרטית כי זה יותר בעייתי אפילו שאת הבדואים לא מפנים גם מקרקע פרטית.

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
רק תבדקו שזה קרקע של המינהל ולא פרטית כי זה יותר בעייתי אפילו שאת הבדואים לא מפנים גם מקרקע פרטית.
אין הרבה קרקעות פרטיות בנגב. אבל כדאי לעשות באמת בדיקה קלה כשבוחרים את הקרקע.
שזה לא בשטח אש של צה"ל (אזורים נרחבים בנגב) וגם לא בתוך ערוץ נחל שזה גם נפוץ מאד ולא יאשרו דבר כזה.
מעבר לזה הרעיון נראה טוב. לא יודעת למה חוששים פה מפינוי לדעתי הממשלה תהיה בעד לישב את החרדים בנגב עם השטחים הלא מבוקשים במקום לבנות עוד ועוד רמות בבית שמש. נראה לי שיכולה להיות על זה הסכמה מקיר לקיר.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה