עוגות/עוגיות חיתוך עוגה בציפוי גנאש

הזדמנות

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אשמח לטיפים איך אפשר לחתוך עוגה מצופה גנאש בצורה אסטטית
חשבתי להכין את העוגה הזאת:

saryk

משתמש מקצוען
להקפיא- לא להרבה זמן, כך שהשכבה העליונה קופאת ממש מהר, והשכבה התחתונה עדיין לא קשה לחיתוך.
לחתוך בסכין חדה וחלקה.

בדוח

משתמש מקצוען
אשמח לטיפים איך אפשר לחתוך עוגה מצופה גנאש בצורה אסטטית
חשבתי להכין את העוגה הזאת:
אם את במודיעין עילית יש לי להשאיל לך סכין מיוחדת לחיתוך עוגות, זה יוצא מאאאאד יפה!

הזדמנות

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
@בדוח איך נראית הסכין הזאת? זה דבר יקר? אולי שווה להשקיע בזה פעם אחת?

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
כזה דבר
1622368705288.png

syl

עיצוב דיגיטל ופרינט
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אני חושבת שאפשר להשיג את זה בהרבה חנויות במחיר נמוך יותר

syl

עיצוב דיגיטל ופרינט
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
תבדקי בשפיצר

הזדמנות

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יכולה לפתוח את המתכון לחסומות ?
מתנצלת, לא פיר מצידי, אני רואה בכללים כאן של הפורום שאי אפשר להכניס לינקים של מתכונים השאלה מה עושים עם זכויות היוצרים של האתר ההוא?

בגדול זה סוג של עיסה של כדורי שוקולד שעשויה מביסקויטים, שוקולד מומס וקצפת , משטחים בתבנית, מקפיאים ומצפים מעל בגנאש

יהונתן גרינברג

משתמש צעיר
פטנט טוב לחתוך עוגות עם גנאש למעלה, דבר ראשון טוב שיהיו קרות או קפואות אבל לוקחים כוס עם מים רותחים וטובלים כל פעם לפני חיתוך .
ככה הגנאש לא נדבק לסכין וזה יוצא מדויק ויפה

בדוח

משתמש מקצוען
@הזדמנות
לגמרי חושבת. עלה לי משהו כמו 110-120 בחנות מוצרי אפיה, ואני משתמשת כמה שנים כבר כולל השכנות שלי שממש נהנות מזה באופן קבוע. לדעתי השקעה שווה. עד שאת משקיעה בעוגה, את רוצה שהיא גם תהיה מוגשת יפה וזה בהחלט משדרג!

בדוח

משתמש מקצוען
מתנצלת, לא פיר מצידי, אני רואה בכללים כאן של הפורום שאי אפשר להכניס לינקים של מתכונים השאלה מה עושים עם זכויות היוצרים של האתר ההוא?

בגדול זה סוג של עיסה של כדורי שוקולד שעשויה מביסקויטים, שוקולד מומס וקצפת , משטחים בתבנית, מקפיאים ומצפים מעל בגנאש
@צפרירית
זה כנראה משהו בסגנון הזה - מתכון פצצה אבל הפסקתי להכין לפני שנים בגלל המרגרינה.

(לתבנית תנור- להכפיל כמויות)

200 גר שוקולד

100 גר מרגרינה

להמיס ואז להוריד מהאש ולהוסיף:

כוס חלב/חלב סויה/ריץ' קפה

400 גר בסקויטים מרוסקים גס

לשטוח בתבנית ולשים במקרר

לציפוי:

להמיס 200 גר שוקוד +1 ריץ'

לשפוך על ה"עוגה" ולקרר.

אחרי שמתקשה- לפרוס ואז אפשר להקפיא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה