חיפוש צלם

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
המחירון זה עניין של מקום, מהיכן את בארץ. שמעתי שיש מקומות שזה 10 ש"ח לתמונה, ויש מקומות שזה 14-15 לתמונה. השאלה היא גם בכמה תמונות מעוניין, יש כאלה שהמינימום אצלהם הוא 8 ויש 20...
אז אם אפשר קצת מיקוד...

גרפיקמן

משתמש רשום
מיקוד לבקשתכם

אז ככה, אנחנו מהצפון קרי: חיפה
ואנחנו יודעים שבאזורנו המחיר הוא באזור ה-10 ש"ח לתמונה. אבל פנינו אליכם כי אנחנו מעוניינים בתמונות של מקצוענים וברור לנו שזה לא יעלה 10 ש"ח לתמונה.
בכל מקרה, זה ילדנו הראשון ואנחנו מוכנים לנסוע למקומות רחוקים יותר (כולל רחוקים מאד כמו ירושלים וכדו') העיקר שיהיו לו (לנו) תמונות יפות מאד.
בעניין מס' התמונות באיזור ה20 זה מעולה. אבל חשוב מאד לקבל גם דיסק עם התמונות (אתם יודעים אנחנו שייכים בעקרון לפורום עיצוב גרפי..).

תודה רבה

Y

yossmor2

אורח
אם גם ירושלים בא בחשבון, ממליץ בחום על ריקי קנטרוביץ,
לגבי המחיר, שווה כל שקל :)

ותמיד לבחור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י yossmor2;348661:
ממליץ בחום על ריקי קנטרוביץ,
רק 'ממליץ בחום'?... :cool:
נראה לי שא"א לעיין בעבודותיה בלי להתהפנט סופית. הרבה הרבה יותר ממומלץ. מדובר בעולם אחר לגמרי של תוצאה. :eek:
מה המחירים שלה באמת? (בערך) ניסיתי לברר אצלה ולא נעניתי... :confused:

גרפיקמן

משתמש רשום
האמת שגם אנחנו ממליצים לעצמנו בחום רב עליה אבל המחירים שלה הם באמת קצת גדולים עלינו. בכל מקרה אם לא נראה דברים נוספים נראה לי שנצלם אצלה כי התלהבנו מאד מאד מהעבודות שלה

Y

yossmor2

אורח
נכתב ע"י ותמיד לבחור;348670:
נראה לי שא"א לעיין בעבודותיה בלי להתהפנט סופית. הרבה הרבה יותר ממומלץ. מדובר בעולם אחר לגמרי של תוצאה. :eek:

תראו לי עוד מקום בו המלצתי על צלם/ת (?!)
וכשאני רושם "המלצה חמה", זה אומר שגם את הבן שלי אקח אליה.

קודם כל אפשר לברר אצלה ע"י שליחת הודעה פרטית.
דבר שני, לכל עבודה יש מחיר, וכאן (ואני יודע) מושקעת הרבה עבודה, והתוצאות בהתאם.
אני ממליץ כי בחלקה כמו בכל אירוע חד פעמי, רצוי להשקיע עוד קצת ולהיות מרוצים שנים רבות.

גרפיקמן

משתמש רשום
נכתב ע"י ותמיד לבחור;348851:

חבל, אני לא יודעת מה כללי האתיקה אומרים על זה, האם אני יכולה לנקוב במחיר של אחר או לא? (הרי בכל מקרה אני לא מתחרה או משהו) ובכל זאת, לי היא שלחה מחירון אז תנסה שוב או שתשיג לי אישור כללי ואני אשלח או אכתוב את עיקרון המחירון שלה.
(פשוט אני לא רוצה להרוס את מה שכבר נבנה כאן)

photosbyrik

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י ותמיד לבחור;348670:

תודה לך מחמם את הלב, לא יודעת למה לא קיבלתה מחירון לא ראיתי ששאלתה אתה מוזמן לישלוח לי אימל ואני יחזיר לך מחירון
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

נכתב ע"י yossmor2;348673:
תראו לי עוד מקום בו המלצתי על צלם/ת (?!)
וכשאני רושם "המלצה חמה", זה אומר שגם את הבן שלי אקח אליה.

קודם כל אפשר לברר אצלה ע"י שליחת הודעה פרטית.
דבר שני, לכל עבודה יש מחיר, וכאן (ואני יודע) מושקעת הרבה עבודה, והתוצאות בהתאם.
אני ממליץ כי בחלקה כמו בכל אירוע חד פעמי, רצוי להשקיע עוד קצת ולהיות מרוצים שנים רבות.

תודה לכולכם!!!! היא באמת היתקשרה ואמרה שממליצים עלי כאן וזה נותן הרגשה טובה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה