חיפוש מתקדם בוורדפרס

ארז ליברמן

משתמש צעיר
שלום לכולם!
אני בונה אתר שיש בו כמה אזורים שאמורים לשמש בתור לוחות.
בנתיים זה פשוט 3 קטגוריות שונות.
אני רוצה לתת בכל עמוד קטגוריה בראש העמוד 3 שדות חיפוש עם קטגוריה עם דרופדיון מניוס שאני אקבע את התוכן שלהם ושיאפשרו לבצע חיפוש ע"פ הפרמטרים האלא בתוך אותה קטגוריה בלבד.
מישהו פעם התנסה עם זה?
תודה.

דינקיס

משתמש פעיל
D I G I T A L
לא נתקלתי בפיתוח כזה. יש תבניות מתקדמות שעושות שימוש בחיפוש מתקדם ע"פ פרמטרים של Costum Field. אבל זה דורש פיתוח מיוחד.
אם תמצא פלאגין כזה, אשמח שתשתף אותנו.

riki

משתמש צעיר
בדרופל זה היה פשוט מאוד לביצוע כמובן :)

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בדרופל הרבה יותר פשוט לביצוע עוד מליון דברים כמו קונטנט טייפס ו וויוז ועוד דברים שלוורדפרס יקח זמן לעשות אותם

דינקיס

משתמש פעיל
D I G I T A L
מזכיר לי את התגובה הרפלקסית במדורי המחשבים: "בלינוקס זה לא היה קורה"..

כל מפתח שקצת מכיר את המערכת יכול לעשות את זה בוורדפרס, בדיוק כמו בדרופל.

KingYes

משתמש צעיר
הצורת חשיבה בוורדפרס היא שונה (ממש בטיפה) מדרופל. אבל עדיין אפשר לעשות הכל (לדעתי עדיין לא הגעתי למגבלה מסויימת) בוורדפרס.

כמובן שיש דברים שצטרך לכתוב קוד נקי, אבל עם ה-API של וורדפרס הכל אפשרי.
אני כמתכנת, תמיד עומד לי מול העיניים.. הכל אפשרי הכל אפשרי.. לפעמים אני אומר, וואלה זה קשה בוא נגיד שאי אפשר.. אבל תמיד הרצון להוכיח שהכל אפשרי בתכנות מנצח. :D

בכל אופן, נכון בדרופל יש את ה-views ונכון שיש שמה את ה-expose המדהים הזה, אבל בוורדפרס גם אפשר לעשות את אותו דבר (אולי קצת יותר צולע מאשר ה-expose של views [שגם שמה יש תוסף שנוסף עליו expose better]), אבל אפשרי לבסוף.

ושוב, מי שנגע בוורדפרס שהיה בגירסה 2, שיחזור לראות מה חדש שמה.. כי ממתי שנכנס המושג POST TYPE (מבנים בדרופל) וה-Custom Fields (בדרופל CCK), אז אני לא רואה שום חיסרון בוורדפרס.

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
פשוט שהכל אפשרי אבל בתור מפתח יותר קל לך לעבוד עם דרופל שבנויה למפתחים. מאשר וורדפרס שמדברת לאיש הפשוט. רק שעם הזמן התחילה לקרוץ למתכנתים ולנסות לענות על צורך יותר רחב של המפתחים

יריב

משתמש רשום
טעות שלי

חיפוש סלקטיבי הוא פיתוח מעניין גם בג'ומלה.

אפשר תגובות על האתר של עוצמה: oin.co.il

ארז ליברמן

משתמש צעיר
יש מצב...

אני בוחן אפשרות לעשות את האתר בדרופל.
מכיון שללקוח לא ממש חשוב העיצוב ומספיק שאמצא תבנית מעוברתת נקייה שמשדרת אמינות
אני חושב אולי לעשות את זה בדרופל וככה גם לבנות את האתר הראשון שלי בדרופל.
בתור אחד עם ידע מעמיק בhtml ו css,נסיון מכובד בוורדפרס וידע בסיסי ב php - יהיה לי מסובך לבנות את האתר הראשון בדרופל?
וזה גם באמת כ"כ פשוט בדרופל?
מישהו עשה כזה דבר בדרופל?

KingYes

משתמש צעיר
ממש ממש לא..
בלי לפגוע, אבל לפי השאלות שראיתי שכתבת באתר, יש לי אינדיקציה (לא מלאה) לרמת הידע שלך בפיתוחים. אני חושב שגם וורדפרס אפשר לומר דיי כבר עליך. ומה שבוורדפרס היה לך פשוט לעשות, בדרופל היה לוקח לך המון זמן ללמוד.

לי אישית לקח יותר זמן ממה שחשבתי, בשביל להכנס לראש דרופלי (למרות שבאתי ממערכת CMS כמו וורדפרס).

בשביל פרמטר אחד.. לא הייתי ממליץ לך לעבור לדרופל. יש לך הכל בוורדפרס, רק קצת חפירה (איך שתקרא לזה). במה שתלמד/תשגע/תתרוצץ להבין איך לעשות Hello world פשוט בדרופל, היית כבר יכול ללמוד/לשגע/להתרוצץ לעשות מה שרצית בוורדפרס.

הכי חשוב.. תמיד למצוא זמן וללמוד עוד ועוד על המערכת שאתה מפתח איתה. ללמוד שפת PHP יותר לעומק.. להבין מושגים.. ככה מתקדמים. הבעיה שבוורדפרס, יש לך הכל מוכן, שאין לך מושג מה קורה מאחורה (אין מה לעשות, קשה למצוא היום מתכנתים ברמה כמו פעם).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה