אלי-אקספרס חיפוש באליאקספרס עם מיון לפי מחיר

צ ב י

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לאחרונה אני מתקשה מאוד לעשות חיפוש באליאקספרס ולמיין את התוצאות לפי מחיר מהנמוך לגבוה
שרוב המוכרים כותבים מחער מאוד מאוד נמוך וכשנכנסים למוצר רואים שהמחיר הנמוך הוא רק על אביזר קטן של המוצר
למשל אם אני מחפש כרטיס זיכרון 64 gb יהיה לי בתוצאות לפי מחיר החל מחצי שקל. ואחרי פתיחת הקישור יתברר שכוונתם רק לקופסה לשמירת כרטיסים... אבל הכרטיס יעלה 40 ש"ח.

איך להתמודד עם הבעיה הזאת?

צ ב י

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לאחרונה אני מתקשה מאוד לעשות חיפוש באליאקספרס ולמיין את התוצאות לפי מחיר מהנמוך לגבוה
שרוב המוכרים כותבים מחיר מאוד מאוד נמוך וכשנכנסים למוצר רואים שהמחיר הנמוך הוא רק על אביזר קטן של המוצר
למשל אם אני מחפש כרטיס זיכרון 64 gb יהיה לי בתוצאות לפי מחיר החל מחצי שקל. ואחרי פתיחת הקישור יתברר שכוונתם רק לקופסה לשמירת כרטיסים... אבל הכרטיס יעלה 40 ש"ח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה