חיפוי קיר חדר שינה

david a.l

משתמש רשום
אני צריך לחפות קיר חדר שינה בבית ישן מאד, שהטיח מתקלף בחורף, [גם לאחר שהבאתי קבלן לעשות צבע ותיקונים, אחרי שנה שוב יש קילופים] ובקיץ נוגעים בקיר והוא מאד חם, לכן חשבתי לעשות חיפוי לקירות שיפתרו את שתי הבעיות הנ"ל, הבנתי שטפט לא ידבק טוב על הקירות אם הטיח מתקלף, וחיפוי עץ הבנתי שזה מאד יקר. איזה דבר אתם ממליצים. [מקוה שהכנסתי לפורום המתאים]. כמו כן חשוב להדגיש שאני רוצה שהחיפוי יהיה כמה שיותר דק. כל סנטימטר שם חשוב.

tzivi

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
יש כמה אפשרויות
1. צבע אפקט שלא יורגש הבעיה
כמו סוג של טיח בצבעים יש המון דוגמאות בטיח מהממות במיוחד
2. אפשר פולימר דמוי עץ, שזה נראה כמו פסים פסים של עץ אבל זה בעצם עשוי הכל מקשה אחת של פולימר ויש לזה עובי כן אבל לא מא דגדול למשל של סנטימטר או 2
3. ריפוד לקיר אבל זה כבר עבה
4. סוג פורמייקה או קרמיקות שנראות כמו עץ או דמוי בטון יש היום מיוחדים ממש

david a.l

משתמש רשום
יש כמה אפשרויות
1. צבע אפקט שלא יורגש הבעיה
כמו סוג של טיח בצבעים יש המון דוגמאות בטיח מהממות במיוחד
2. אפשר פולימר דמוי עץ, שזה נראה כמו פסים פסים של עץ אבל זה בעצם עשוי הכל מקשה אחת של פולימר ויש לזה עובי כן אבל לא מא דגדול למשל של סנטימטר או 2
3. ריפוד לקיר אבל זה כבר עבה
4. סוג פורמייקה או קרמיקות שנראות כמו עץ או דמוי בטון יש היום מיוחדים ממש
תודה רבה!!!
צבע אפקט - האם זה לא אמור להתקלף כמו הטיח?
פולימר או קרמיקה, מה יותר מומלץ, מבחינת מחיר, עבודה, יופי, והאם ידוע לכם היכן מומלץ לקנות אותם?
תודה רבה!

tzivi

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
צבע אפקט סתם הייתי מפחדת אבל אולי סוג של טיח אמור להיות בסדר לזה
יש את ד"ר צבע בתלפיות יש להם גם את כל האפקטים וכו וגם פולימרים והרבה רעיונות אולי כדאי ללכת שם להתרשם
ועל הדרך לראות קרמיקות סוג בבר עמי וכו
מבחינת מחיר אין לי מושג מה יוצא יותר זול

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה