עזרה חיפוי קירות באמבטיה ושירותים

• פותח הנושא SC10
  • פורסם בתאריך

SC10

משתמש חדש
צריכה לבחור חיפויים לדירה,

אשמח לעזרה בשאלה המפורטת בפורום בניה ושיפוצים כאן:
https://www.prog.co.il/threads/חיפויים-באמבטיה-שירותים-יחידה.479265/

ושואלת גם כאן - בחדר אמבטיה שיש בו דלת למרפסת שירות מול דלת הכניסה לאמבטיה,
האם כדאי לחפות קיר שלם בצבע כהה/ דקור
או שיתקבל מבולגן בעיניים מדי, כלומר:

קיר כניסה - קיר אמבטיה מדוגם-קיר כניסה למרפסת שירות - קיר אסלה וכיור.

אשמח לשמוע חוות דעת.

תודה רבה

SC10

משתמש חדש
שבוע טוב,

מקפיצה - אשמח לדעתכן לפחות לגבי האמבטיה:
איזה קיר לדגם והאם חלקי או מלא?
מול דלת הכניסה יש דלת למרפסת השירות, לא רוצה מראה מבולגן מדי...

אם יש תובנות על חיפוי שירותי אורחים ויחידת הורים אשמח גם לשמוע

מצרפת את תוכנית הדירה

upload_2019-9-14_22-44-59.png

קבצים מצורפים

• .png
    .png
    KB 233.2 · צפיות: 10

פפרר

משתמש מקצוען
אם תעלי תמונות של הקרמיקה
מאמינה שיהיו כאן יותר תגובות
בהצלחה בשיפוץ !

SC10

משתמש חדש
תודה,

אני לא משפצת אלא זו דירה בבניה מקבלן
וכרגע אני צריכה לבחור קרמיקה
לכן אין לי אפשרות להעלות תמונה אלא בדיוק הפוך - אני צריכה לבחור בחנות מתוך רשימה מסוימת שהקבלן מאפשר לנו,
כאשר מתאפשר לי לבחור גם קרמיקה רגילה וגם דקור
ואני רוצה לדעת איך לשלב ביניהם ולבחור בחנות.

הדעות ששמעתי בינתיים היו בחדר האמבטיה לחפות רק את חלק הקיר שמאחורי האסלה, ואולי לשלב גם בקיר של האמבטיה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה