המלצה חיסכון מטורף במים ובחשמל | הסוף ל"אוףףף, עוד פעם נגמר לי המים החמים"

haiosi

משתמש פעיל
כבר כתבתי את ההמלצה הזו באשכול סמוך, אבל פתאום אני מוצא את עצמי ממליץ את זה לחברים ובני משפחה, כי (אחרי כחודש שימוש) קלטתי את הבשורה שיש כאן, ומגיע לזה אשכול נפרד.

אצלנו, בחורף, כמעט אין מצב שבסוף הערב לא נגמר המים החמים. ובמוצאי שבת, בכלל אין מצב להתקלח בלי לחכות איזה שעה-שעתיים.
ועכשיו, פשוט אי אפשר לגמור אותם.

כשהזמנתי לא חשבתי על זה, פשוט רציתי ראש מקלחת בזול. וקיבלתי הפתעה:

ראש מקלחת מעולה!!! מגביר את הזרם בטירוף (החורים שהמים יוצאים מהם ממש זעירים), וגם יש בברז כפתור ויסות ממש מוצלח, שנוח להפסיק איתו את המים גם אם היד שלכם רחוקה מהברז (נוח מאוד כשעושים אמבטיה לילדים).
גם חסכוני מאוד במים, כי בדרך כלל לא משתמשים בזרם הכי חזק, כי הוא קצת כואב מרוב שהוא חזק. ממש שווה.
ק.ש.
S8726092cc7db49039f564be9bab1c202n.jpg

סיכום היתרונות שמצאתי:
1) חיסכון אדיר במים, כל השנה.
2) חיסכון בחשמל, בחורף.
3)סוף סוף, לכולם יש מים חמים בשפע.
3) כפתור ויסות יעיל, בברז עצמו.
4) מוצר זול משמעותית מבארץ. בישראל, ראש מקלחת עולה לפחות 50 ש"ח. כאן זה רק 15 ש"ח.
5)הזרם החזק יכול לשמש גם בתור "סילונית" למי שמשתמש בזה לצחצוח שיניים....

אז יאללה, רוצו להזמין אחד, או שתיים (בשביל משלוח חינם, ושיהיה גם אחד להורים:)

נערך לאחרונה ב:

haiosi

משתמש פעיל
החורים של יציאת המים זעירים ביותר, מה שגורם לזרם להיות מאוד מאוד חזק, וגם בפועל יוצא הרבה פחות מים ממה שיוצא בברז רגיל.

בגלל שזה מפחית את את השימוש בכמות המים, להערכתי, ביותר מ50% (ואפילו יכול לצמצם את השימוש במים לרבע - אם מפחיתים עוד את הזרם בכפתור הויסות), ממילא זה חוסך גם בחשמל של הבוילר לחימום המים, כי אין צורך להדליק אותו הרבה זמן - מניסיון.

נערך לאחרונה ב:

haiosi

משתמש פעיל
שאלה למתמצאים באלי אקספרס בכלל, ובשפה האנגלית בפרט. או למי שכבר קנה את זה ויכול לומר מניסיון:

אחד האפשרויות שהמוכרים נותנים במוצר הזה, זה "פילטר", שלא ברור לי מה תפקידו בדיוק. מה הוא עושה? לא מדובר במים לשתיה שצריך איזה סינון מאבנית או משהו כזה.

כאן יש מוכר, שמוכר את הברז לבד ב-19 ש"ח, ועם פילטר ב-13 ש"ח (הפוך מההיגיון):

אז מה הסיפור?
מצורף תמונה של הפילטר:
פילטר.jpg

התמצאות

משתמש חדש
יש מקומות בעולם שהמים באיכות מאוד ירודה גם בשביל מקלחת וכו' ולא רק לשתיה
כנראה שלארץ ישראל, הפילטר הזה לא רלוונטי
ב"ה המצב בארץ מעולה מהבחינה הזו

מנגו מאיה

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
כבר כתבתי את ההמלצה הזו באשכול סמוך, אבל פתאום אני מוצא את עצמי ממליץ את זה לחברים ובני משפחה, כי (אחרי כחודש שימוש) קלטתי את הבשורה שיש כאן, ומגיע לזה אשכול נפרד.

אצלנו, בחורף, כמעט אין מצב שבסוף הערב לא נגמר המים החמים. ובמוצאי שבת, בכלל אין מצב להתקלח בלי לחכות איזה שעה-שעתיים.
ועכשיו, פשוט אי אפשר לגמור אותם.

כשהזמנתי לא חשבתי על זה, פשוט רציתי ראש מקלחת בזול. וקיבלתי הפתעה:

ראש מקלחת מעולה!!! מגביר את הזרם בטירוף (החורים שהמים יוצאים מהם ממש זעירים), וגם יש בברז כפתור ויסות ממש מוצלח, שנוח להפסיק איתו את המים גם אם היד שלכם רחוקה מהברז (נוח מאוד כשעושים אמבטיה לילדים).
גם חסכוני מאוד במים, כי בדרך כלל לא משתמשים בזרם הכי חזק, כי הוא קצת כואב מרוב שהוא חזק. ממש שווה.
ק.ש.
S8726092cc7db49039f564be9bab1c202n.jpg

סיכום היתרונות שמצאתי:
1) חיסכון אדיר במים, כל השנה.
2) חיסכון בחשמל, בחורף.
3)סוף סוף, לכולם יש מים חמים בשפע.
3) כפתור ויסות יעיל, בברז עצמו.
4) מוצר זול משמעותית מבארץ. בישראל, ראש מקלחת עולה לפחות 50 ש"ח. כאן זה רק 15 ש"ח.
5)הזרם החזק יכול לשמש גם בתור "סילונית" למי שמשתמש בזה לצחצוח שיניים....

אז יאללה, רוצו להזמין אחד, או שתיים (בשביל משלוח חינם, ושיהיה גם אחד להורים:)
הזמנתי והגיע אבל לא מסתדרת עם ההתקנה,
כמו"כ מה זה הפילטר הזה ואיפה מתקינים אותו?

מנגו מאיה

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
גם אני
לא מבין בכלל מה עושים עם זה
חשבתי שאקבל ראש ברז, והתאכזבתי לקבל כמה פילטרים חסרי ענין לכאורה
איכשהו הסתדרתי עם ההתקנה. באמת לא מבינה מה הביג הגדול, לא עושה רושם של זרם חזק במיוחד וק"ו שלא חיסכון במים חמים.
הפילטרים האלה בכלל נראים מיותרים, כבר ביקשתי מהמוכר החזר כספי (טמו)
@haiosi נשמח לדעת מה כ"כ מיוחד, אולי פספסנו משהו?

איש בן פרצי

משתמש צעיר
איכשהו הסתדרתי עם ההתקנה. באמת לא מבינה מה הביג הגדול, לא עושה רושם של זרם חזק במיוחד וק"ו שלא חיסכון במים חמים.
הפילטרים האלה בכלל נראים מיותרים, כבר ביקשתי מהמוכר החזר כספי (טמו)
@haiosi נשמח לדעת מה כ"כ מיוחד, אולי פספסנו משהו?
שימו לב שהוא כתב ק.ש.

CO2

עריכה לשונית היא חמצן לטקסט
מנוי פרימיום
חוץ מהפילטרים הגיע אליכם גם ראש ברז?
לי הגיע רק פילטרים בלי שום דבר נוסף

ואיך ומה עושים עם הפילטרים הללו?
א. ק"ש פירושו קישור שיווקי - המפרסם מרוויח אם אתה קונה מהקישור הזה
ב. הפילטרים הם אופציה אחת לקנייה - תיכנס שוב לקישור ותראה שיש אופציה רק לפילטרים. כנראה שההזמנה שלך הייתה רק של הפילטרים האלו.

אפיפית

משתמש פעיל
למה גניבת דעת
אם הוא באמת חושב שזה מוצר יעיל
אז מהאכפת לי שהוא מרויח גם על הדרך כמה אגורות?
הוא רשם שזה קישור שיווקי
וכל אחדשקצת מטייל באשכולות של הקישורים אמור להבין את המשמעות (רוב הקישורים פה הם כאלו...)

haiosi

משתמש פעיל
לא יודע, אולי היה לכם קודם ברז עם זרם ממש חזק. אני מזכיר שמדובר כאן בזרם ממש חזק, שבשלב הכי גבוה שלו (אולי לא הבנתם שצריך לסובב את הכפתור להגביר את חוזק הזרם) - הזרם ממש עוצמתי באופן ממש כואב!!
יש כאן עוד מישהו שהזמין, וחושב שלא מדובר בזרם חזק בצורה יוצאת דופן?
אני בכל אופן לא מצאתי מוצר דומה שמוכרים בארץ.

בעזרת השם בקרוב אפרסם את החיסכון המדוייק במים שיצא אצלנו, בהשוואה לחודשים אחרים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה