דרוש מידע חילזונות (נדלים) בחדר אמבטיה

בן אלי

משתמש פעיל
בשבוע שעבר התחיל לי תופעה של חילזונות (נדלים)
שמופיעים פתאום בחדר אמבטיה
משהו יודע למה זה?
מה עושים שלא יקרה שוב?

castamir

מהמשתמשים המובילים!
חלזונות או נדלים? זה שונה מאוד.

חלזונות מגיעים מלחות גבוהה, וצריכים לדאוג לאוורר את המקום. פתחים קבועים וכו'.

נדלים עולים מפתחי הביוב או נכנסים מחלונות לחצר, ועלולים להיות מסוכנים. חשוב לוודא שהכל סגור היטב.

בן אלי

משתמש פעיל
חלזונות או נדלים? זה שונה מאוד.

חלזונות מגיעים מלחות גבוהה, וצריכים לדאוג לאוורר את המקום. פתחים קבועים וכו'.

נדלים עולים מפתחי הביוב או נכנסים מחלונות לחצר, ועלולים להיות מסוכנים. חשוב לוודא שהכל סגור היטב.
שמנים, מה הם נקראים? אני יודעת שהורגים אותם ע"י ששופכים עליהם מלח הם נמסים

castamir

מהמשתמשים המובילים!
חשופיות...

אלו מגיעות כאמור מלחות יתר. חשוב לאוורר את המקום היטב.
במקביל לבדוק אם הן לא מגיעות בקלות מבחוץ, מחלונות פתוחים או פתחים אחרים בחדר האמבטיה.

תמר פלג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
חשופיות- ככה כותבים??
לנו בחצר יש המונים ויש נגדם רעל נראה לי שקונים את זה במשתלות

חיה12

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יכול להיות שצריך להדביר את הביוב של הבנין.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה