חיי הסוללה הטובים ביותר

פררו רושה

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
היי,
אשמח להמלצות איך לשמר את סוללת המחשב בצורה הטובה ביותר.
פשוט הלפטופ שלי כבר בן 3 בערך, ולאחרונה אני רואה שהוא נגמר הרבה יותר מהר, בלי קשר לביצועים הנדרשים ממנו.
הבנתי שמומלץ לגמור את הסוללה כאחת לחודש.
מה עוד?
תודה

netanelb

משתמש צעיר
עריכה תורנית
זה נורמלי לגמרי, במידה והמחשב כל הזמן מחובר לחשמל, גם כשהבטרייה מלאה, זה גורם לה בלאי.
עצה: אם הנייד שלך רוב הזמן לא מתנייד אלא באותו מקום בבית, פשוט תחבר אותו ישירות לחשמל בלי בטרייה, ותשתמש בה רק כשאתה חייב ניידות.
רק תיקח בחשבון שאם יש הפסקת חשמל המחשב נכבה מיד, ולכן כדאי להתרגל במצב כזה לעבוד על מסמכים (וורד, אקסל וכו') שמורים ולא לשמור בסוף העבודה, כי אם תהיה הפסקת חשמל הכל יימחק.

פררו רושה

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
זה נורמלי לגמרי, במידה והמחשב כל הזמן מחובר לחשמל, גם כשהבטרייה מלאה, זה גורם לה בלאי.
לא, הוא לא מחובר למטען כל הזמן, אבל אני כן עובדת עליו כל היום, אז יוצא לו להיטען הרבה.
עצה: אם הנייד שלך רוב הזמן לא מתנייד אלא באותו מקום בבית, פשוט תחבר אותו ישירות לחשמל בלי בטרייה, ותשתמש בה רק כשאתה חייב ניידות.
לא הבנתי,
הוא אכן רוב הזמן בבית.
איך אפשר להוציא את הבטרייה מהמשוואה?
כלומר, להטעין בלי בטרייה?

netanelb

משתמש צעיר
עריכה תורנית
להוציא את הבטרייה, לחבר אותו לחשמל ולהדליק אותו ולהשתמש בו. אגב, אם מכניסים או מוציאים את הבטרייה תוך כדי עבודה המחשב מתכבה אוטומטית מנסיוני.

פררו רושה

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
להוציא את הבטרייה, לחבר אותו לחשמל ולהדליק אותו ולהשתמש בו. אגב, אם מכניסים או מוציאים את הבטרייה תוך כדי עבודה המחשב מתכבה אוטומטית מנסיוני.
אין לי אפשרות לפתוח את הלפטופ מלמטה

netanelb

משתמש צעיר
עריכה תורנית
לא רואה אף אפשרות כזו.
מדובר על לנובו מסדרת ThinkPad
גם לי יש כזה (אחלה מחשב אגב) ואני משתמש בו בלי בטרייה כדי שלא יהיה לה בלאי, יש בשני הצדדים בתחתית לחצנים שמוזיזים אותם הצידה ואז אתה שולף את הבטרייה.

פררו רושה

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
גם לי יש כזה (אחלה מחשב אגב) ואני משתמש בו בלי בטרייה כדי שלא יהיה לה בלאי, יש בשני הצדדים בתחתית לחצנים שמוזיזים אותם הצידה ואז אתה שולף את הבטרייה.
*את
אני לא מוצאת,
אבל בעז"ה מחר אצלם את המחשב ואשמח אם תוכל לכוון אותי יותר.
תודה!

בנצי20

משתמש פעיל
מגוחך, יש עשרות דגמים בסדרת thinkpad כמעט אפשר לומר שזו חברה בפני עצמה.
אכן בימינו כמעט ואין מחשבים עם סוללה נשלפת.

בנצי20

משתמש פעיל
*את
אני לא מוצאת,
אבל בעז"ה מחר אצלם את המחשב ואשמח אם תוכל לכוון אותי יותר.
תודה!
אין צורך, אם את לא רואה בצורה ברורה, מסתבר שזה לא נשלף, וזה גם הגיוני יותר - זה מה שנפוץ היום במחשבים.
לגבי בלאי של סוללה - אין מה לעשות כל סוללה נשחקת עם השנים, 3 שנים זה הרבה זמן והגיוני בהחלט שהיא תשחק ותתקצר, אפשר אמנם להחליף אותה, יעלה באזור ה 200, 300

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה