התייעצות חיוב הזוי בביטוח רכב

Ins

משתמש רשום
דבר ראשון, תעדכנו את הפוליסה מעכשיו
לגבי החזר, אי חושבת שזה ההבדל בין רכישה מול סוכן או ישירות מול החברה
כסוכנת, היה לי סיפור כזה שלקוח באמצע תקופה גמר להיות חדש,וחברת הביטוח החזירה את הכסף באופן יחסי על ידי המצאת צילום רישיון....
ודבר נוסף, לא תמיד ביטוח דרך וועדים כמו הסתדרות, חבר, עובדי מדינה ועוד, יוצא זול מביטוח פרטי, כדאי לבדוק זאת כל שנה....

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
כנהג חדש אם אני רוצה לנהוג ברכב של חבר הוספת הביטוח חייב להיות דרך הביטוח של בעל הרכב או שאפשר להוסיף ביטוח חיצוני ? לנהגים צעירים אני יודע שיש אפשרות אני שואל לנהג חדש

קרעפט

משתמש מקצוען
דרך איילון עצמם.
בשלוחה של הסתדרות המורים.
לי קרה איתם טעות הפוכה
ביקשתי פרמיה לנהג שעכשיו הוציא רישיון והם גבו ממני פרמיה שמתאימה לנהג שיש לו 'עבר ביטוחי' נקי ללא תאונות
אחרי שנה באתי לחדש ואז הם 'עלו' על הטעות שלהם...
אגב, יש חברות שלא מבטחות נהג ללא עבר ביטוחי נקי אפי' שהוא חדש.

סיפרתי את זה לסוכן ביטוח אחר והם אמר שהם לא יכולים לתבוע כי אמרת להם שזה לנהג חדש, ושאלתי אותו ואם חלילה היה קורה משהו האם הם היו מתנערים, הוא אמר לי שברגע שזה טעות שלהם יש להם אחריות על הפוליסה שהם נתנו.

אז אכן הם אמרו שהם יאזינו לשיחה ויעדכנו
הקשיבו לשיחה ואמרו שבעלי אמר 'שהוא נהג חדש' בלי פרטים- אם שאלו אותו תאריך של רישיון וכו'
נשמע היתממות תנסו לעמוד על שלכם בלי להתנצל, אמנם אין להם מחויבות לתת לכם הקלטת שיחה
רק תשאלו 'האם בעלי אמר לכם את זמן הוצאת הרישיון כן או לא'
סביר להניח שהוא כן אמר כי זה חלק מסדרת שאלות שהם שואלים.
לדעתי על כמה מאות שקלים חברה לא תתלכלך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה