קורונה חיוביים לקורונה - שחרור

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
רציתי לשאול את חולי הקורונה בדימוס, מה היו התנאים לשחרור? מה נחשב "ללא תסמינים"?
עשיתי בדיקה לפני יותר משבועיים ויש לי עדיין קצת שיעולים. דברתי עם האחות של הקופה, והיא אמרה ששאלה 2 רופאים. אם משתעלים יותר מפעם אחת ביום, אי אפשר לשחרר! (היא הדגימה לי בטלפון: אם עושים אהההמ - סוג של כחכוח בגרון - יותר מפעם אחת ליום). שמעתם על דבר כזה?
כי בקצב הזה אני נשארת בבית שלי לנצח

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
רציתי לשאול את חולי הקורונה בדימוס, מה היו התנאים לשחרור? מה נחשב "ללא תסמינים"?
עשיתי בדיקה לפני יותר משבועיים ויש לי עדיין קצת שיעולים. דברתי עם האחות של הקופה, והיא אמרה ששאלה 2 רופאים. אם משתעלים יותר מפעם אחת ביום, אי אפשר לשחרר! (היא הדגימה לי בטלפון: אם עושים אהההמ - סוג של כחכוח בגרון - יותר מפעם אחת ליום). שמעתם על דבר כזה?
כי בקצב הזה אני נשארת בבית שלי לנצח
מוזר.

תדרשי לדבר בעצמך עם רופא.

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
חיכיתי 3 ימים שאחות תועיל בטובה לחזור אליי ולשחרר אותנו. הילדים שלי החיוביים כבר השתגעו. אז קבעתי תור לרופא ילדים (אחרי שבעלי צעק נתנו לי תור טלפוני) ואז הרופאה אמרה שהיא לא יכולה לשחרר, רק אחות!
אצל הרופא משפחה שלי כרגע אין תורים עד שבוע הבא :(
אני לא כ"כ אכפת לי לחכות, אבל הבן שלי עשה אתמול בבוקר "אהממ" כמה פעמים, וכך נחרץ דינו לבידוד בשמחת תורה...
אני לא צריכה דווקא את המכתב של הקופה, אני רוצה לדעת באמת אם זה מסוכן לתת לו לצאת

פישל לוי

משתמש מקצוען
גם לי ענתה האחות כך, אך הרופא שחרר אותי כיון שהיה שיפור
אח"כ שאלתי עוד שתי רופאים [אחד מהם - ד"ר מנקס, ששמעתי שההגר"מ גרוס שליט"א ועוד רבנים מורים להתייעץ איתו בכל ענייני הקורונה], ושתיהם אמרו שאם יש שיפור ניכר בשיעול אפשר להשתחרר אם כבר עברו 13 יום מתחילת התסמינים, ולפחות 3 ימים בלי חום
אגב, אני עד היום משתעל מדי פעם - לאחר כמעט חודש!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה