חיבור JAVA לREACT

רבקי:)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש לי מערכת שכתובה בJAVA ואני רוצה לחבר אותה לריאקט,
איך עושים את זה?

Bot

משתמש צעיר
הקוד בjava נכתב בשביל להתממשק בסופו של דבר עם קוד צד לקוח אחר? מעצם השאלה זה נשמע שלא.

רבקי:)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מה זה אומר כשרת?
המערכת כתובה בNETBEANS וכוללת גםDB
הקוד בjava נכתב בשביל להתממשק בסופו של דבר עם קוד צד לקוח אחר? מעצם השאלה זה נשמע שלא.
נראה לי שלא:(

Bot

משתמש צעיר
הנה תשובה מchatGPT
קוד:
I have code written in java, how do I connect it with react?

There are a few ways to connect a Java back-end with a React front-end, but one common approach is to use a RESTful API to communicate between the two.

In your Java code, you would create endpoints that your React application can make HTTP requests to. These endpoints would handle any necessary logic and then return the appropriate data to the React application.

On the React side, you would use a library like Axios or Fetch to make requests to the Java endpoints and then update your application's state with the returned data.

You can also use WebSocket or GraphQL to communicate between the two.

התשובה שלו נכונה, אבל זה מניח שאת יכולה בקלות לבצע את המעבר של הקוד לשירות שניתן להתחבר אליו מקוד צד לקוח.

יאיר מן

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מה זה אומר כשרת?
בעצם שאלנו את אותה שאלה, ריאקט היא ספריה שאמורה לרוץ על JS (בדרך כלל דפדפנים) ואין לה אינטרקציה ישירה עם מסדי נתונים וכדומה, צריך להשתמש באיזה שהוא WEB API כדי לתקשר עם מסד הנתונים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה