חיבור נגן למחשב

צילי

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
משהוא יודע להסביר לי מדוע כשאני מחברת את הנגן למחשב, אני שומעת צליל שהתחבר אבל אין לי גישה אליו, הוא לא מופיע ב"מחשב שלי", אני לא יכולה למחוק/ להוסיף כלום
מה ניתן לעשות??
תודה מראש

סולפג' solfege

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
המחשב שלך לא מזהה את הנגן. נסי קודם לחבר אותו דרך כניסה אחרת (תנסי את כל הכניסות) אם זה לא עוזר,נסי להתקין לו דרייבר (בד"כ מגיע עם ההתקן\אפשר להוריד מהאינטרנט)זה אמור לעזור, או לנסות בכל אופן "לעזור" למחשב לזהות אותו, ע"י לחיצה ימנית על המחשב שלי > ניהול>מנהל ההתקנים> בקר אפיק טורי אוניברסלי > לחיצה רגילה על ההתקן הבלתי מזוהה >מנהלל ההתקן>עדכון מנהל ההתקן / > הפוך לזמין.

צילי

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
אני רואה שבהתקנים כן מופיע הנגן שלי, אבל אני לא מצליחה לראות את הקבצים שבו
מה אני יכולה לעשות?

קבצים מצורפים

• נגן.png
    KB 428.8 · צפיות: 40

אלפא ביתא

משתמש צעיר
תנסי לשנות בהגדרות של הנגן- מצב usb - לשנות למשהו אחר ממה שעכשיו (יש שם 3 אפשרויות- גילוי אוטומטי, ועוד 2 אפשרויות באנגלית, לא זוכרת כרגע במדויק). לפעמים זה עוזר במצבים כאלו.

גיטרה

משתמש מקצוען
אולי פתרון בעיות פשוט יפתור את הבעיה?
מה שאני עושה בדר"כ במצב כזה -

לחיצה ימנית על ההתקן מתוך מנהל ההתקנים, ואם יש משולש צהוב ליד פתור בעיות, מפעילים אותו

צילי

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
גיטרה תודה רבה רבה
עשיתי כעצתך וזה עבד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  26  פעמים

לוח מודעות

למעלה