חיבור למחשב אחר באמצעות שלחן עבודה מרוחק של ווינדוס

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הבנתי שזה הכי יציב, והכי מהיר.
האם אפשר הסבר ברור:
איך ומה צריך להגדיר במחשב הנשלט?
ואיך ומה צריך להגדיר במחשב השולט?

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
זה די מורכב למשתמש הפרטי , בדכ כדאי להעזר בטכנאי
לא שייך?
והאם יש משהו אחר חינמי שכן שייך בקלות למשתמש פרטי, ושיהיה ניתן להתחבר גם ללא שיהיה מישהו נוכח פיזית בצד המחשב הנשלט.

גרנדאופיס

משתמש חדש
יש כתובת אתר שהיא : 150.co.il (מאה חמישים נקודה סי או נקודה אי אל) שם יש כמה תוכנות שליטה מרחוק להתקנה. טים וויואר אכן מחליטה באיזה שהוא שלב שזה לצורך מסחרי כי היא מזהה שימוש תכוף. יש שם את ANY DASK שהיא ממש "ילדה טובה" מצוינת בתפקוד וגם מאפשרת לאורך זמן. מנסיון.

aeb

משתמש סופר מקצוען

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש כתובת אתר שהיא : 150.co.il (מאה חמישים נקודה סי או נקודה אי אל) שם יש כמה תוכנות שליטה מרחוק להתקנה. טים וויואר אכן מחליטה באיזה שהוא שלב שזה לצורך מסחרי כי היא מזהה שימוש תכוף. יש שם את ANY DASK שהיא ממש "ילדה טובה" מצוינת בתפקוד וגם מאפשרת לאורך זמן. מנסיון.
אני צריך משהו שאוכל להגדיר שחיבור יהיה אוטומטי ללא שיהיה צורך במישהו שיפעיל בצד הנשלט. האם זה שייך בתוכנה הזו? ואם היא מהירה?
זה באנגלית ואני לא יודע איך להתעסק אתה.

גרנדאופיס

משתמש חדש
בANY DESK, איפה שמזינים את הקוד של השולחן המרוחק יש לינק more informations. לחצו עליו ותיכנסו לדף הדרכה איך להפעיל את התוכנה. הדף מתורגם ע"י גוגל אוטומטית. (ככה אצלי בכל אופן). למעלה יש כמה לינקים לאפשרויות נוספות להפעלת התוכנה. אחת מהן :"גישה ללא התערבות" כנסו ללינק יש שם כמה אפשרויות חיבור. אני אישית לא ניסיתי אבל על פניו זה נראה פשוט. לכאורה צריך להגדיר הרשאה עם סיסמא במחשב הנשלט ואת הסיסמא הזו יש להזין במחשב השולט בהתחברות. בדומה לטים וויואר. בהצלחה! ותעדכנו איך עבד שנוכל לעזור הלאה...

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
זה לא הולך לי בכלל לתחבר עם התוכנה הזו.
כשאני מנסה להתחבר זה מקפיץ לי את ההודעה הזו:

1584507527134.png

מ.ש.

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
התוכנה הזאת אמנם חינמית לגמרי, אבל יש לה כמה דברים שקצת מקשים על השימוש.
אחד הדברים שהכי מפריעים (אולי יש לזה פתרון, אני לא מכירה, אם משהו יודע, אשמח לשמוע)
אין אפשרות לבצע פעולות שדורשות הרשאת Administrator.
אפילו אם תוכנה כבר רצה כAdmin הוא לא נותן לבצע בה פעולות

bris

משתמש סופר מקצוען
התוכנה הזאת אמנם חינמית לגמרי, אבל יש לה כמה דברים שקצת מקשים על השימוש.
אחד הדברים שהכי מפריעים (אולי יש לזה פתרון, אני לא מכירה, אם משהו יודע, אשמח לשמוע)
אין אפשרות לבצע פעולות שדורשות הרשאת Administrator.
אפילו אם תוכנה כבר רצה כAdmin הוא לא נותן לבצע בה פעולות
אפשר
תבחר בתפריט REQUEST ELEVATION

מ.ש.

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
איפה בדיוק?
אפשר בבקשה לקבל צילום מסך?
תודה

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
האם אין מישהו שבכל אופן יכול להסביר איך משתמשים עם שלחן עבודה מרוחק של וינדוס?
(עם ANY DESK החיבור לא מצליח כמובא לעיל הודעה 13).

צריך גם לשים לב מאוד , שלפתוח מחשב לרשת לשליטה מרחוק זה סיכון אבטחה רציני מאוד
יש תוכנה שנקראת Chech Ppint שיכולה לתת הגנה. אלא שכמובן גם אודותיה איני יודע איך להשתמש בה.

bris

משתמש סופר מקצוען
האם אין מישהו שבכל אופן יכול להסביר איך משתמשים עם שלחן עבודה מרוחק של וינדוס?
(עם ANY DESK החיבור לא מצליח כמובא לעיל הודעה 13).

יש תוכנה שנקראת Chech Ppint שיכולה לתת הגנה. אלא שכמובן גם אודותיה איני יודע איך להשתמש בה.
זה לא תוכנה
זה התקן חומרה (appliance) שמתווך בין המחשב לאינטרנט (הוא משמש בדכ גם כראוטר)מה שהוא מוסיף זה זיהוי אקטיבי של נסיונות פריצה וגם VPN
זה תענוג לא זול , ויש גם עלויות שנתיות , וגם צריך לדעת להפעיל אותו ולתחזק אותו (זה שבזק דוחפים אותו לכל לקוח מזדמן זה באמת שוד)
יש דרגים זולות יותר וחינמיות למנוע או לפחות לצמצם פריצות ב RDP , כמו למשל סיסמה ממש ממש חזקה ועוד כל מיני שיטות.
תתייעצו עם איש ה IT שלכם.

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לסיכום, יש מי שיכול להסביר לי איך להתחבר דרך זה או דרך ה-ANY DESK (שכפי שהראיתי לעיל בינתיים לא מתחבר לי משום מה).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה