דרוש מידע חיבור אוזנית בלוטוס לנגן mp3

הכהה את שיניו

משתמש רשום
התעניינתי ברכישת אוזניות בלוטוס של חברת jbl. כדי לחבר אותן לנגן שלי. והמוכרת אמרה שבגלל שנגני mp3 הם מאוד ישנים וכמעט נכחדים מן העולם א"א לחבר את האוזניות. למרות שיש לי בנגן בלוטוס.
האם זה נכון??
ויש למשהו כאן נסיון עם בלוטוס שמתחבר לנגן mp3?
אם כן איזה סוג נגן יש לכם? ואילו אוזניות?

RL אראל

משתמש רשום
התעניינתי ברכישת אוזניות בלוטוס של חברת jbl. כדי לחבר אותן לנגן שלי. והמוכרת אמרה שבגלל שנגני mp3 הם מאוד ישנים וכמעט נכחדים מן העולם א"א לחבר את האוזניות. למרות שיש לי בנגן בלוטוס.
האם זה נכון??
דבר ראשון- לא כל סוג של אוזניות בלוטוס מתחברים לכל נגן!

אריאלל34

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
האם זה נכון??
איזה נגן יש לך?

raschel6854

משתמש רשום
לי יש נגן GLASBA 8 ושתי אוזניות בלוטוס- של JBL ושל SONY ושתיהן מתחברות מצוין. אבל גם אני שמעתי את זה ושווה לבדוק לפני הקניה ממישהו אחר שיש לו את הדגם הזה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה