כללי חו"ד ללוגו

צופיה א.

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אני מנסה לשדרג את הלוגו הקיים שלי מהסיבות:
1. אני רוצה משהו יותר נוכח
2. שיוכלו לזהות אותו גם בקטן
3. משהו שאפשר לעשות לו אנימציה

תחילה ניסיתי לשדרג את הלוגו הקיים, ואח"כ ניסיתי כוון שונה לחלוטין.
אני מתלבטת גם לגבי הצבע, למרות שקשה לי להחליף את הכתום, כי אני כבר מזוהה עם הצבע הזה.
יש לציין שאני עוסקת גם בעיצוב לפרינט וגם באנימציות ווידאו.

מה אומרים המקצוענים?

upload_2018-5-15_15-11-58.png

יוסי דויד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
לדעתי 5

יש פה מעוף ופריצה, שאיפה לטוב ביותר!
יש פה תנועה, מתאים מאד לוידאו ואינמציה.
משהו מרגיש לי טוב עם הכחול, הוא מזוהה טוב עם עיצוב ווידאו, יותר משאר הצבעים.

moshiko00

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גם אני אהבתי את 5 אולי הייתי משנה לכחול אחר (טעם אישי)
אישית יש לי רגישות יתר לT שנראה כמו צלב וגם הקרנינג צריך טיפול

בול 613

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
למרות שקשה לי להחליף את הכתום, כי אני כבר מזוהה עם הצבע הזה.
קשה להחליף צבע, אבל אם את מזוהה איתו, אולי גם לא כדאי. אולי רק גוון כהה יותר.

אסתי ליברמן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יפה מאד. רק הסלוגן, הייתי ממליצה לך לשנות.

t.over

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הסגנון החדש מקסים, אהבתי אותו בכל שלושת הצבעים, אבל אם את מזוהה עם הכתום הייתי ממליצה להשאיר

קודקוד (לוגיקה)

מנטורית ומאמנת עסקית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
הלוגואים שלך מדהימים!

אני חושבת שלפני שאת סוגרת על לוגו, כדאי לך לחשוב על שם יותר ברור וקליט, השם הנוכחי לא מספיק ברור ויהיה לך קשה להטמיע אותו בציבור ומנסיון הפרמטר הזה חשוב מאד לפרסום שלך.

תארי לך שלקוח מתקשר אלייך 'הגעתי ל--- אממ גרפיקאית...'.
ועוד משהו, אם ישאלו לקוח שלך אצל מי הוא עשה את העבודה, לא בטוח שהוא ידע איך להעביר את השם.

לצערי זה דבר שהרבה מעצבים טועים בו. עדיף שם קליט וחסר משמעות (כמו 'גל אורן') מאשר שם בעל משמעות ולא קליט.

בהצלחה!

צופיה א.

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
השם הנוכחי לא מספיק ברור ויהיה לך קשה להטמיע אותו בציבור ומנסיון הפרמטר הזה חשוב מאד לפרסום שלך.

תודה לוגיקה,
ואם אשאיר את הסמל כמו שהוא, ואכתוב במקום ZE Production צופיה אליהו, כמו שכתוב בתמונת הפרופיל שלי כאן באתר?

קודקוד (לוגיקה)

מנטורית ומאמנת עסקית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
תודה לוגיקה,
ואם אשאיר את הסמל כמו שהוא, ואכתוב במקום ZE Production צופיה אליהו, כמו שכתוב בתמונת הפרופיל שלי כאן באתר?
נראה לי בסדר.

לגבי עיצוב הלוגו, החדש בצד שמאל יותר טוב מהישן, הוא משדר מקצועיות ומעוף, את יכולה להישאר עם הצבע הכתום ורק לעשות אותו יותר עז.
לגבי הסלוגן, 'כשעיצוב ווידאו נפגשים' לא נראה לי מספיק מכובד. אם אין לך רעיון אחר, את יכולה להסתפק בסלוגן הגדרתי, כמו 'עיצוב | אנימציה | מולטימדיה'.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה