דרוש מידע חופשה בהונגריה

מצב
הנושא נעול.

ממ"ד

משתמש מקצוען
אשמח לשמוע על הדרכים להתמודד עם תינוק בן שנה בשבת בבודפסט - כאשר אין עירוב....

dLive

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
גם אני מתעניין באכסניה ליומים באזור שדה התעופה או איזור בית הכנסת בבודפשט
@dLive

אפשר לחפש ולמצוא כמויות של דירות ומלונות.
אני הייתי בנובה אפרטמנט הוטל, זה משהו כמו 7-10 דק' הליכה מהבית כנסת נראה לי.
הייתה לי דירה קטנה, אני ועוד אחד, חלק מהמיטות יכולות להיפרד, בחלק מהחדרים יש מיטת ספה.
יש מטבח, הייתה לי גם מכונת כביסה, בסה"כ נהניתי, עלה 40 יורו ללילה.

כמו שכתבתי, אם יש צרכים מסויימים תכתבו, אולי אני אוכל לעזור.
סתם למצוא מלון או דירה זה לא מורכב.

נערך לאחרונה ב:

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אפשר לחפש ולמצוא כמויות של דירות ומלונות.
אני הייתי בנובה אפרטמנט הוטל, זה משהו כמו 7-10 דק' הליכה מהבית כנסת נראה לי.
הייתה לי דירה קטנה, אני ועוד אחד, חלק מהמיטות יכולות להיפרד, בחלק מהחדרים יש מיטת ספה.
יש מטבח, הייתה לי גם מכונת כביסה, בסה"כ נהניתי, עלה 40 יורו ללילה.

כמו שכתבתי, אם יש צרכים מסוימים תכתבו, אולי אני אוכל לעזור.
סתם למצוא מלון או דירה זה לא מורכב.
סליחה שלא הגבתי כבר הייתי בהונגריה תודה על המענה כנראה אזדקק לכם בנסיעה הבאה

ANK

משתמש פעיל
שלום וברכה,
אז ככה, חזרתי אתמול מבודפשט, בהלוך בארץ לא בקשו ממני כלום! ובכל אופן הכנתי הזמנה למלון בוינה, ובדיקה שעשיתי.
כשהגעתי לבודפשט, היה תשאול של פקיד שרק רצה שאומר לו שאני ממשיך לאוסטריה. בבדיקת דרכונים נשאלתי למעשיי בבודפשט, ואמרתי שאני ממשיך לוינה, שאלתי אם צריך מסמכים, ונעניתי בשלילה. בחזור לארץ לא הייתי צריך כלום מכיוון ששהיתי פחות מ 72 שעות. בגדול הכל היה מצויין, החששות היו מיותרות. זה הולך יותר פשוט ממה שזה נראה.

ANK

משתמש פעיל
שלום וברכה,
אז ככה, חזרתי אתמול מבודפשט, בהלוך בארץ לא בקשו ממני כלום! ובכל אופן הכנתי הזמנה למלון בוינה, ובדיקה שעשיתי.
כשהגעתי לבודפשט, היה תשאול של פקיד שרק רצה שאומר לו שאני ממשיך לאוסטריה. בבדיקת דרכונים נשאלתי למעשיי בבודפשט, ואמרתי שאני ממשיך לוינה, שאלתי אם צריך מסמכים, ונעניתי בשלילה. בחזור לארץ לא הייתי צריך כלום מכיוון ששהיתי פחות מ 72 שעות. בגדול הכל היה מצויין, החששות היו מיותרות. זה הולך יותר פשוט ממה שזה נראה.
שכחתי להוסיף, הטיסה בוויז עלתה לי ולאשתי 80 ש''ח לאדם הלוך וחזור, שכרנו רכב ב ALAMO דרך בוקינג ב 240 ש''ח ליום ושודרגנו לרכב גדול, מחיר השכירות כלל כבישי אגרה (מטריצה) כך שהנסיעה ארכה שעתיים, נסענו לר' ישעיה ב''ר משה,
בנוסף לידיעה, במרחק נסיעה 5 דק' מהשדה יש מתחם קניות ענק וזול ובעיקר די צנוע. עם מגוון חניות מוכרות.

שם עט

משתמש פעיל
היינו שם בשבוע של ל''ג בעומר, לחתונה.
אז- היינו צריכים אישורים מיוחדים שנשלחו אלינו מבודפשט לארץ ע''י שליח כדי שנוכל להיכנס לשם. עכשיו ממש אני לא יודעת מה צריך, תנסי לחפש א האתר של שגרירות הונגריה שם ראינו את ההוראות בזמנו.
באמת המסעדות הכשרות היום סגורות ופרט למכולת שפתוחה מעט שעות, לא היה אוכל.....
בשבת היה קידוש עם עוגות וקוגלים בבית הכנסת הגדול לגברים ולנשים, [לנו היתה שבת שבע ברכות אז לא רעבנו...]
חנויות ותחבורה- הכל פתוח לגמרי, יש שם המוןןןן קניונים זולים וכו' וגם נופים יפים לראות כמו הדנובה, הפרלמנט, מצודת הדייגים וכמובן מה שהכי חשוב בעיניי אם מגיעים להונגריה- לנסוע לקבר של ר שעילה מקרעסטירר- נסיעה של שלוש שעות ברכבת. מיוחד!:eek:

אני ממש מעוניין לשאול כמה שאלות בקשר להונגריה בשביל נסיעה שלי בעוד כמה ימים, בין היתר, האם כדאי רכבת או לקחת נהג? האם ברכבת זה אטרקציה או שלזוג יהודים -בעל ואשה- לא יהיה נעים לנסוע ברכבת זרה נסיעה ארוכה כל כך כשהמוני גויים לוטשים מבטים אנטישמיים;)

נערך לאחרונה ב:

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני ממש מעוניין לשאול כמה שאלות בקשר להונגריה בשביל נסיעה שלי בעוד כמה ימים, בין היתר, האם כדאי רכבת או לקחת נהג? האם ברכבת זה אטרקציה או שלזוג יהודים -בעל ואשה- לא יהיה נעים לנסוע ברכבת זרה נסיעה ארוכה כל כך כשהמוני גויים לוטשים מבטים אנטישמיים;)
דווקא כשאני ביקרתי בהונגריה (באב האחרון) לא הרגשתי שום עוינות נראה לי אפילו לא העיפו מבט לכיווני (אמנם בתחבורה הציבורית לא נסעתי אבל הלכתי ברחובות עמוסים)

חכמיהרזים

משתמש מקצוען
היינו השבוע בבודפשט
אין כלל הרגשה של אנטישמיות
בבית הכנסת מקבלים את כולם במאור פנים
היו מאד הרבה ישראלים ויהודים
המסעדות פתוחות ומלאות בקהל
בכניסה ביקשו בדיקת קורונה
גם בארץ ביקשו אתהבדיקה ביציאה
בחזור בדיקת קורונה ביציאה וגם בדיקה בנחיתה בנתב"ג
לקחנו דירה במלון דירות שתי דקות מהבית כנסת והמסעדות שהם ברח' קוזניצי
יש הרבה מבחר באיזור במחירים סבירים לגמרי
גם מכונית לקחנו בשדה התעופה במחיר סביר 100 יורו ל4 ימים ולא הכי קטן
עם החניה צריך להסתדר עם התשלום הכי טוב זה להוריד אפליקציה בשם PARKL
נשמח לענות עוד שאלות אם יש

חושב123

משתמש צעיר
מישהו יודע להדריך איך מגיעים עם הרכבת מבודפשט לקרעסטיר, וכן לספר האם אירוח בקרעסטיר לשבת הוא מותאם לחופשה לזוג, מה העלויות אירוח בקרעסטיר לשבת, ומה הטלפון להזמנות?? (הבנתי שיש 2 אשמח אם יש את הטלפון של שני ההכנסות אורחים)
בתודה

חכמיהרזים

משתמש מקצוען
מישהו יודע להדריך איך מגיעים עם הרכבת מבודפשט לקרעסטיר, וכן לספר האם אירוח בקרעסטיר לשבת הוא מותאם לחופשה לזוג, מה העלויות אירוח בקרעסטיר לשבת, ומה הטלפון להזמנות?? (הבנתי שיש 2 אשמח אם יש את הטלפון של שני ההכנסות אורחים)
בתודה
כמה מספרים
לא ברור לי כ"כ מה של מי

0013473702556
00134779154890

פרידלנדר
0036202644890
00447967935018

עוד מספרים
0018457838415
0019174351169

.pres

משתמש מקצוען
בתודה
בחורף הייתי, יש אפשרות של אירוח זוגי. 250$ לשבת, לאדם (אפשר מחמישי בלילה עד ראשון) אוכל ולינה.

malkiמלכי

משתמש פעיל
לדעתי חבל לקחת רכב או לנסוע עם רכבת לקניות,
המוניות שם מאוד מאוד זולות!
נסיעה של עשר דקות ייקחו לך 10/15 שקל..
בתודה

שם עט

משתמש פעיל
בתודה
מצטרף לשאלה על הרכבת...

פנינה 99

משתמש סופר מקצוען
לא היה לי נסיון עם רכבת
אבל לפי מפות גוגל זה די מסובך ומאריך מאד את זמן הנסיעה.
יש נהגים שמצרפים כמה יחד וכך הנסיעה מוזלת.
כדאי מאד.

משה ביק

משתמש מקצוען
היינו השבוע בבודפשט
אין כלל הרגשה של אנטישמיות
בבית הכנסת מקבלים את כולם במאור פנים
היו מאד הרבה ישראלים ויהודים
המסעדות פתוחות ומלאות בקהל
בכניסה ביקשו בדיקת קורונה
גם בארץ ביקשו אתהבדיקה ביציאה
בחזור בדיקת קורונה ביציאה וגם בדיקה בנחיתה בנתב"ג
לקחנו דירה במלון דירות שתי דקות מהבית כנסת והמסעדות שהם ברח' קוזניצי
יש הרבה מבחר באיזור במחירים סבירים לגמרי
גם מכונית לקחנו בשדה התעופה במחיר סביר 100 יורו ל4 ימים ולא הכי קטן
עם החניה צריך להסתדר עם התשלום הכי טוב זה להוריד אפליקציה בשם PARKL
נשמח לענות עוד שאלות אם יש
אפשר המלצה על הדירה שהייתם?

חכמיהרזים

משתמש מקצוען
אפשר המלצה על הדירה שהייתם?
אנחנו היינו ב

Hotel: Vagabond Broadway
Address: H-1077 Budapest, 9-11. Csányi street
Email address: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
Telephone number: +36 70 416 06 18

דרך בוקינג
מלון דירות
נקי מאד נעים מאד
לפי בוקינג יש דברים יותר זולים
העדפנו לשלם קצת יותר ולסמוך על כך שאם זה יותר יקר זה גם יותר טוב
שתי דקות מקזניצי
אין שירות כלל
מקבלים מפתח מכספת ע"י קוד למייל ומחזירים באותה הדרך
היינו בדירה גדולה 40 מטר חדר גדול עם מטבח בקצה ועוד חדר מקלחת וכו'

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה