כללי חוו"ד

n_eli

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עבודה די יפה.
תפילין - להוריד הילה, זה מוריד מהאמיתיות שלו.
עיטורי זהב - יותר מידי פוטושופי, מוריד מערך המודעה.
הקונטור - הצבע האדום הזה ממש לא קשור, כדאי להורידו לגמרי, או להחליף צבע.

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מיין טייערער פריינד ס'איז א ביסל צושטופט, גיב א ביסל לופט.

צוויטענס: מען שרייבט - טליתים און ציצית, וואהל (צמר), שטאף (בד), צו פוצן.

אם תבקש תרגום תקבל...

גרפיק

משתמש רשום
הבנתי איכשהוא,:)
הענין הוא שאת הטקסט קיבלתי,(את "צופוצן" בכלאופן אתקן.)
(אגב, את הלוגו וכל הבאנר העליון- לא אני עשיתי, וניסיתי להצמד לסגנון הזה)
תודה.

ayala

משתמש מקצוען
יפה מאד
דבר אחד מפריע לי: הסיום של הצורה מתחת לשורה השלישית של המלל, שמסתיים כמין דף. זה מפריע בעין מאד

המהודר

משתמש רשום
כמה דברים קריטיים
טליתים חסר יוד
אם אתה כותב אידיש, מזוזה האלטער - עם ה"T ולא אל"ף בתחילת המילה

א גרויסע אויסוואהל - ולא אויסוועל

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בכל מקרה כדאי שתעדכן אותם שיש להם טעויות באיות וכדו' וחבל...

אני מבקש הסבר - הבאנר העליון לא אתה עשית ואתה פשוט מוסיף עליו? אתה יכול לערוך את הבאנר? אם כן, לפחות תחזק את הפנדה מתחת ללוגו הימני.

כמו"כ את הטקסט למטה של הטלפונים כדאי שתשווה אותו איכשהו כי זה גורם לשעות פתיחה להראות לא במרכז וצורם לעין...

את התפילין למטה כדאי שתרים אולי למעלה ממש מתחת לבאנר ואז ייראו את שניהם של ראש ושל יד.

גרפיק

משתמש רשום
הבאנר אכן לא שלי, והם הביאו לי אותו בJPEG עבור פרסומת,
מצורף עם שינויים קלים:

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    2.1 MB · צפיות: 7

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
למה שלא תיצמד עם הקו הגלי העליון עד הוילון של הבאנר דהיינו בלי הירידה לקראת הסוף, כיוון שכך זה נראה איזה הדבקה... בתקווה שהבנת אותי.

למעט אם הקו הזה זה הבאנר...

טליתים השני לתקן.

lew

משתמש רשום
העיטורי זהב למטה יש להם יותר מדי הבלטה, הם עולים על המסגרת לדעתי הם צריכים להיות מתחת למסגרת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה