כללי חוו"ד

n_eli

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
השם מאוד יפה!
הפונטים למטה צריך החלפה.

RacheliM

משתמש סופר מקצוען
זה נראה יותר כמו כרטיס למסעדה בדוהאית...
הכותרת נראית כאילו זה כתוב הפוך...אבל גם הפוך זה לא קריא...
מממ...זה נותן רושם של תכשיטי חרוזים כאלה מהמזרח הרחוק,אם אלו התכשיטים-אז זה מוצלח.
לשאלתך,איך הכיוון הכללי??הכיוון הכללי יפה מאד,אבל חסר...בהצלחה!!

אפריל

משתמש רשום
איזה? תכשיטים מעוצבים וטלפון?
אני רציתי משהו קליל בכתב יד שישבור את הכבדות

אדובי

משתמש רשום
מאד מרשים,
להחליף גופן לכותרת.

אוהב0ישראל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
טעות בלוגו בכרטיס ביקור הראשון.

הפונטים לא טובים.

פוס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
הייתי הולך על הכיוון של הראשון.
יש צורך, כמו שכתבו קודמי, להחליף את הפונטים.
כדאי גם להדגיש את הזהב לעין המסתכל - אולי להחליף את העיטורים לצבע זהב.

בהצלחה.

ayala

משתמש מקצוען
בחרתי בראשון-יכול להיות שכדאי להחליף את צבע הרקע שלו. זה נראה לי מדי חם לתכשיטים, אלא אם כן מדובר בתכשיטים צבעוניים מחרוזים. למה לא להראות תכשיט על הכרטיב ביקור ולהשתמש בו במקום העיטורים שהוספת?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה