כללי חוו"ד שלט חוצות

מ טיילור

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הרעיון הראשון בעייתי מאוד, הרי כל הקמפיין החדש של רשת הסופרים "יש" מתבסס על אותו רעיון, כך שהיה נדמה לי במבט ראשון שיש לך משהו נגד "יש" - שים לב, אתה לא רוצה ליצור קמפיין לא נכון ולדרוך על מישהו בטעות.

קווי מתאר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עימוד ספרים
נכתב ע"י yochi000;157228:
יש לי הערה צדדית:
לא כולם מכירים את הקמפיינים של שפע עם ה"יש". הוא לא מפורסם בכלל באיזורים החרדיים.

דוקא כן!

sunshine

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גם אני במבט ראשון חשבתי שמדובר על "יש"...

sr

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נראה לי שהתמונה של הפמוטים שיכת להצורפים או חדד, צריך לתת קרדיט או לבק ש אישור אם כן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה