חוו"ד מצלמה | A570

• פותח הנושא Mark
  • פורסם בתאריך

Mark

משתמש רשום
היום אני מבקש ממישהו שיביא לי מצלמה. המליצו לי על ה-A570, לסגור עיסקה? או שיש למישהו פטנט יותר טוב?

קרייזי גרף

משתמש מקצוען
שמעתי עליה דברים מעולים.
אך נראה לי שעדיף ללכת על ה-a720.
אני צודקת?
מחכה להמלצות

Y

yossmor2

אורח
Canon EOS-1Ds Mark III - גם מצלמה טובה
או
Nikon D3 - הביקורות טובות

:)

מהשאלה שלך לא ממש ברור למה מיועדת המצלמה ומה מסגרת התקציב.
תן מסגרת תקציב ומטרה וכל חסידות קנון על אדמוריה וחסידות ניקון על רבניה ידושו בסוגיא.

הנה קישור שיעשה עבורך את ההשוואה בין 570 ל 720

http://www.dpreview.com/reviews/compare_post.asp?method=sidebyside&cameras=canon_a570is%2Ccanon_a720is&show=all

קרייזי גרף

משתמש מקצוען
המצלמה לצורך שימוש ביתי וגם לגרפיקה
התקרה היא 1000 ש"ח.
משום מה יש לי משיכה לקנון.

ועכשיו להמלצותיכם: אדמורים, חסידים ומתנגדים:p

Mark

משתמש רשום
טוב, לפי מה שראיתי השוואה, שניהם לכאורה מבחינת המצלמה שווים.
החיישן נראה אותו דבר (הבדל מינורי של 0.9 מ"פ), באתו גודל פיזי, עם אותו ISO.
המעבד והמע' - גם נראים אותו הדבר, ה-A720 טיפה יותר איטית בצילום ברצף - כנראה בגלל התוספת של המ"פ.
יש מצב נוסף ב-WB, אבל זה שיפור בתוכנה.
ההבדל היחיד הוא - בעדשה. יותר זום, ומרחק מינימלי של 1 ס"מ ב-720 לעומת ה-570 עם 5 ס"מ.
יש הבדל נוסף: במחיר.
ב-ZAP ה-570 עומדת באיזור ה-750 ש"ח (לא קונים אצל הכי זול), וה-720 עומדת באיזור ה-900 ש"ח.

אחרי כל השיקולים, נראה לי שעדיף ללכת על ה-720.
מה גם שמצלמה במובן מסויים זה מוצר הייטק, ועדיף לקנות משהו שיצא 4 חודשים מאוחר יותר.

למה אני כותב את כל מחשבותיי? כדי שאם מישהו נוסף יתקשה בשאלה - שזה יעזור לו למצוא פיתרון.

ו... תודה ענקית ליוסי!!!

Y

yossmor2

אורח
OK
עכשיו התמונה ברורה יותר.

ה- Canon A720IS היא מצלמה מצויינת, והיא ההמלצה שלי, לאחר עיון במפרט שלה.
את המפרט הטכני אפשר למצוא בכל אתר או חנות שמוכרים אותה,
היא עדיפה על ה- 570 במספר פרמטרים טכניים, כאלו שאולי יעזרו בעיבוד תמונה מאוחר יותר.

Mark

משתמש רשום
הלוואי...
אם קונים קרט - היבואן הרשמי, ומשלמים בהתאם, מקבלים מצלמה ארוזה באריזה מקורית, עם אחריות ל-3 שנים.
אם קונים במקום אחר - צריך לסמוך על החנות... גם בקניה, וגם בשרות אח"כ. אולי את התיקונים היצרן עושה (למרות שזה לא נראה לי מאחר וכאן קרט עושים את התיקון), אבל מי ישלח אליו, וכמה זמן זה יקח...

מצלמה זה כמו מחשב - קונים רק במקום אמין. ובלי להיכנס לזה שהשוק הרבה יותר רווי במוצרי RE (מחודש או החזרות...) למיניהם מאשר שוק המחשבים.

אני סופית הולך על ה-720.

Mark

משתמש רשום
ואגב, במקומות אחרים האחריות היא בד"כ לשנה...

אולי מעניין אותך גם...