דרוש מידע חובת התקנת מערכת נגד שכחת ילדים ברכב

חסיד אמיתי

משתמש מקצוען
תזכורת בעקבות המקרה הטרגי היום
אוי ווי
אין מילים
ת.נ.צ.ב.ה.

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
קצת התבלבלתי מהמידע כאן.
יש למישהו סיכום מה מומלץ ומתאים למכשיר כשר?

שפת הים

משתמש מקצוען
אם יש כמה ילדים, צריך לכל ילד מכשיר. או מכשיר אחד מספיק?

דדר

משתמש רשום
למישהו יש את הTIPPY PAD עם המחזיק מפתחות ?
איך זה עובד ? באמת עובד תקין ? האם צריך אפליקציה להתקנה הראשונית ?

Chanae

משתמש מקצוען
קניתי את ה tippy pad ביחד עם המחזיק מפתחות
ואין לי מושג איך עושים הפעלה ראשונית, צריך סמארטפון בשביל זה?

יראת גאולה

משתמש מקצוען
קניתי את ה tippy pad ביחד עם המחזיק מפתחות
ואין לי מושג איך עושים הפעלה ראשונית, צריך סמארטפון בשביל זה?

כאן יש סרטון שמסביר (יש בסרטון נשים, גויות ככל הנראה, לבושות צנוע).

מעט מן האור

משתמש מקצוען
D I G I T A L

פעוטה כבת שנתיים במצב קשה מאוד לאחר שנשכחה ברכב בחניון בקריית ביאליק​

אביה של הפעוטה מצא אותה לאחר כשעתיים בחניון במקום עבודתו • לפי נתוני ארגון בטרם לבטיחות ילדים, מתחילת שנת 2022 מתו חמישה ילדים כתוצאה משכחה או הילכדות ברכב, לעומת 6 ילדים שמתו בנסיבות אלה בכל שנת 2021
  • אלחנן טולדנו, ה׳ בתשרי ה׳תשפ״ג ספטמבר 30, 2022
פעוטה כבת השנתיים שנשכחה היום (שישי) ברכב אותרה על ידי אביה לאחר כשעתיים בחניון מקום עבודתו באזור התעשייה של קריית ביאליק. צוותי מד"א שהוזעקו לזירה ברחוב החרושת בעיר העניקו לפעוטה טיפול רפואי ופינו אותה לבית החולים רמב"ם בחיפה כשהיא מונשמת.

פראמדיק מד"א מיכאל בביונישב וחובש רפואת חירום במד"א פלג שלו סיפרו: "כשהגענו לרחוב באזור התעשייה ראינו את הילדה מחוץ לרכב כשהיא חמה מאוד למגע ומחוסרת הכרה. סיפרו לנו שהיא הייתה זמן ממושך ברכב הסגור. הענקנו לה טיפול רפואי מציל חיים שכלל קירור, נוזלים ומתן תרופות ופינינו אותה במצב קשה לבית החולים כשהיא מונשמת"

מבית החולים רמב"ם נמסר: "אל מיון בית החולים לילדים ע"ש רות רפפורט הגיעה פעוטה בת שנתיים, מצבה מוגדר קשה אך יציב, נמצאת נכון לדקות אלו בחדר הלם. היא מאובחנת כמי שסובלת ממכת חום והתייבשות".

לפני כשבועיים אירע מקרה נוסף של שכחת ילד ברכב ביישוב חורה שבפזורה הבדואית בנגב, שם המקרה הסתיים באופן טראגי כאשר נאלצו לקבוע את מותה של ארין אבו אלקיען בת ה-3. לפי נתוני ארגון בטרם לבטיחות ילדים, מתחילת שנת 2022 מתו חמישה ילדים כתוצאה משכחה או הילכדות ברכב, לעומת 6 ילדים שמתו בנסיבות אלה בכל שנת 2021.

אורלי סילבינגר, מנכ"לית ארגון בטרם לבטיחות ילדים, מסרה: "שכחה ברכב יכולה לקרות לכל אחד ולכל אחת מאתנו. זה קורה בעיקר במצבי עייפות, לחץ ויציאה מהשגרה. אני קוראת להורים, אל תגידו לי זה לא יקרה – מאמצים הרגל מציל חיים. בסוף כל נסיעה פותחים את הדלת האחורית, משאירים חפץ חיוני במושב האחורי או שולחים הודעה לבן/בת הזוג כשחונים. בנוסף, כל מי שמסיע ילד מתחת לגיל 4 מחויב בהתקנת מערכת חכמה למניעת שכחה ברכב".

אברהם זילבר

משתמש פעיל
30.9.2022 15:26

בי"ח רמב"ם על מצבה של הפעוטה בת השנתיים שנשכחה ברכב: הצוות הצליח לייצב את מצבה שמוגדר כעת קשה אך יציב, היא נושמת בכוחות עצמה.

הודיה בושארי- ציירת

איור דיוקנאות ברמה גבוהה מאד
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
גם אני קניתי שנה שעברה בדואר
מחזיק +כרית
ולא מצליחה להדליק את המחזיק עם הניעור כמו שהם מסבירים

הודיה בושארי- ציירת

איור דיוקנאות ברמה גבוהה מאד
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
גם אם זו פעם ראשונה שאני מתעסקת עם זה?