חדש!! סיפורים, מתכונים ותמונות - פינה במטבח

• פותח הנושא E&A
  • פורסם בתאריך

E&A

משתמש מקצוען
שבוע טוב וקיץ בריא!

והפעם - סיפור מרתק על בחור עם בלון תלתלים ענק על ראשו ובעיית גרין כארד רצינית... בנוסף מתכון לבצק פריך לילדים - תעסוקה לשעות הקיץ הארוכות.

מוזמנים לקרא!
http://www.pinabamitbach.com/blog/

"אולי תוכל לעזור לי. קוראים לי נריה ויש לי בעיה מאוד גדולה. אני שותף בחברה גדולה של הובלות. יש לנו משאיות ענקיות והרווחים שלנו מאד גדולים. לאחרונה לצערי חומד השותף שלי להעיף אותי מהחברה. יש לו תיאבון ענק לכסף והוא חותר להעביר את שמי לשלטונות ההגירה על מנת שיזרקו אותי מהמדינה. אתה מבין כבוד הרב, אני לא חוקי במדינה הזו'', כך הסביר לי הבחור בארשת של חשיבות.
אמרתי לו: ''בסדר, אז מה אתה רוצה ממני?''
הוא ענה: ''אני צריך להשיג גרין קארד, כרטיס אשר יעניק לי מעמד של תושב קבע אל אף שאני לא אזרח ארצות הברית וכך אוכל להמשיך לעבוד ללא חשש מהשלטונות''.
ישבתי מכונס בתוך עצמי וחשבתי: 'ריבונו של עולם, מהיכן אני מקריץ לבחור הזה גרין קארד?'... "

צפה בקובץ המצורף 250237

קבצים מצורפים

• DSC_2662.jpg
    KB 462.7 · צפיות: 11

E&A

משתמש מקצוען
נכתב ע"י סא;1727785:
ומה איתנו....?
צר לי,
אני לא גריפקאית וכפי שהבנתי, צריך להכין ולעצב קובץ PDF - כדי שתוכלו ליהנות גם מהתמונות.

לכן, אם לך או למישהי מהחסומות יש ידע בגרפיקה ומעוניינת להתנדב ולעשות את זה לטובת כל החסומות אז בשמחה, שתיצור איתי קשר.

E&A

משתמש מקצוען
שבוע טוב וקיץ בריא!

הפעם סיפורה של תמר שהייתה מוקפת במניין אנשים על מנת ללוות את נשמתה לגנזי מרומים והפסק המפתיע ששינה את התמונה... ואיך מכינים מילקשייק תותים קיצי ומרענן בשילוב גלידת וניל וסלסולי שוקולד...

מוזמנים לקרא!
http://www.pinabamitbach.com/blog

"מחוץ לחדר התנהל דיון סוער בין הרופאים כשבתווך עמד יוסי, בעלה הצעיר של תמר.
"אנחנו ממליצים לנתח את תמר וכך לפחות נציל את התינוק," כך הם פסקו מוות וחיים בהינף יד.
חסר אונים ונסער עמד שם יוסי.
ואז הוא התעשת ואמר לרופאים. "חכו, אלך להתייעץ עם הרב שלי".
בחדרו של ראש ישיבת מיר בפלאטבוש ארה"ב - הרב חיים בירנבוים זצוק"ל - בכה יוסי במר נפשו: "הרופאים אומרים לנתח ולהציל את התינוק, אך היא בוודאי לא תשרוד את הניתוח "...

צפה בקובץ המצורף 251074

קבצים מצורפים

• DSC_2831.jpg
    KB 332.7 · צפיות: 0

סא איור

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
אני ממש נשארתי במתח...! מה יהיה?
יש לך אפשרות להדביק פה?
והתמונה קלילה קיצית מאווררת ונהדרת. ממש מזמינה למלא את הכוסות.

שרחיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מקסים!!
נהנתי מאוד לעבור על הבלוג שלך, התמונות, העיצוב וההשקעה! אתעמק בהמשך במתכונים...
תודה רבה!

E&A

משתמש מקצוען
חסומים יקרים,
בזכותה של סא שלא מוותרת :)

בעז"ה מחר אני אעלה לכאן את הפוסט בקובץ PDF.
ומהפעם, בכל שבוע ביום ראשון אני אשתדל לצרף לכאן את הפוסט השבועי, בכדי שכולם יוכלו ליהנות מהבלוג.

YG&K

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
הי
קודם כל התמונות מדהימות! כיף לד]דף בבלוג הזה!

לגבי הסיפור הזה ריגש אותי במיוחד עד דמעות!
מדובר בסבא שלי ,זצוק"ל אילו הייתי קשורה מאד.
ואני אף פעם לא שמעתי את הסיפור הזה.
תודה!

E&A

משתמש מקצוען
נכתב ע"י YG&K;1737734:
הי
קודם כל התמונות מדהימות! כיף לד]דף בבלוג הזה!

לגבי הסיפור הזה ריגש אותי במיוחד עד דמעות!
מדובר בסבא שלי ,זצוק"ל אילו הייתי קשורה מאד.
ואני אף פעם לא שמעתי את הסיפור הזה.
תודה!
תודה גם לך! :) כיף לקבל כזו תגובה!

איזה ייחוס... זכית!!

E&A

משתמש מקצוען
שבוע טוב!

הפעם - סיפורו של אריאל, ילד מיוחד שכל מה שאמא שלו רוצה זה שיתחיל את הלימודים כמו כולם... ומתכון מדהים של חטיף אנרגיה - טעים והעיקר נותן המון כח לילדים לחזור ללימודים.

מוזמנים לקרא!

"בירורים אין סוף הובילו אותי לבית ספר יהודי, איכותי וטוב שהרגשתי שהוא המתאים ביותר עבור אריאל. כשפניתי לרישום, התברר לי, שעלי לשכור את שירותיו של עורך דין מקצועי, בסכום של לא פחות מעשר אלף דולר, על מנת לתבוע את המדינה בסבסוד שכר הלימוד לשנה הקרובה.
עשר אלף דולר? מהיכן אנחנו אמורים להשיג כזה סכום?
... "

צפה בקובץ המצורף 251896

קבצים מצורפים

• DSC_3070.jpg
    KB 319.1 · צפיות: 11

סא איור

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י E&A;1743739:
שבוע טוב!

הפעם - סיפורו של אריאל, ילד מיוחד שכל מה שאמא שלו רוצה זה שיתחיל את הלימודים כמו כולם... ומתכון מדהים של חטיף אנרגיה - טעים והעיקר נותן המון כח לילדים לחזור ללימודים.

מוזמנים לקרא!

"בירורים אין סוף הובילו אותי לבית ספר יהודי, איכותי וטוב שהרגשתי שהוא המתאים ביותר עבור אריאל. כשפניתי לרישום, התברר לי, שעלי לשכור את שירותיו של עורך דין מקצועי, בסכום של לא פחות מעשר אלף דולר, על מנת לתבוע את המדינה בסבסוד שכר הלימוד לשנה הקרובה.
עשר אלף דולר? מהיכן אנחנו אמורים להשיג כזה סכום?
... "

צפה בקובץ המצורף 251896
מחכים לפדיאפ...!

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
איזה סטיילינג!!
אחינועם
כיף להכנס לבלוג שלך כל שבוע!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה