חדשות שאולי(?) החמצתם!

אלישמואל

משתמש רשום
חברת Jtube פתחה לאחרונה אתר אינטרנט המכיל סרטוני וידאו כשרים ונקיים מכל הבא ליד ועם הזמן היא הולכת ומאנדקסת עוד ועוד סרטים. האתר ברמה, מודרני, חדיש - כמו שאתר וידאו נורמלי צריך להיראות (כן, גם לדתיים מותר אתרים ברמה:) ) מכיון שראיתי שבאתר מופיע הרבה פעמים העניין של חסימה בסרטים ושירים כדאי אולי שתתרשמו מהאתר אני אישית חושב שהחווית גלישה בו לא רעה בכלל. סקרנים? לחצו כאן!
שתפו את האתר כמוני כדי ליצור יותר כוח לאתר ולעודד אותו להוסיף עוד ועוד תוכן מבוקר שכידוע זאת עבודה סיזיפית....
כדאי שתזכרו כשמשעמם: www.jtube.live

אלישמואל

משתמש רשום
דרך אגב ראיתי גם אתר glatube אבל התוכן הוא רק תורני וגם העיצוב קצת עצוב (:

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
זה מה שכתוב לי כשאני מנסה להכנס בנטפרי.
[h=1]אופסס..[/h] [h=2]אנחנו מחפשים פתרונות איך לסנן את האתר הזה.
אם יש לכם איך לעזור לנו, אתם מוזמנים.[/h]

דן הלמדן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
למרות שזה פתוח בנטפרי אבל בתוכו זה כמו הטמעות של יוטיוב ככה שכל סרטון וסרטון צריך בדיקה של נטפרי

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
בקושי סרטונים יש בו.. עלוב כרגע לעומת 'וידאו טוב' של נטפרי..

אלישמואל

משתמש רשום
נכתב ע"י למדן וידען;n5043933:
בקושי סרטונים יש בו.. עלוב כרגע לעומת 'וידאו טוב' של נטפרי..

הוא יצא רק לפני יומיים וכבר כמעט 1000 סרטונים וכל הזמן מתווספים עוד אני עוקב לבינתיים במתח...
דרך אגב לכל מי שדיבר בקשר לחסימה בנטפרי זה אתר דתי ומפוקח אז לא הבנתי את הקטע לחסום:(

אלישמואל

משתמש רשום
הייתי יותר אומר משהו בין דתי לחרדי עדיין אין מה להשוות לדתי פשרני (ודי לחכימא... ואני אפי' לא ירמוז) אבל מסכים אתך שזה לא חרדי גלאט, יש שם תמונות של נשים אבל צנועות, אבל חרדי זה כבר לא נחשב אבל עדיין נראה לי שרלוונטי לחלק גדול מהגולשים כאן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה