דרוש מידע חדר ריק בדירה

צ'ולנט

משתמש צעיר
תתנו לי בבקשה רעיונות
איך אני יכול להרוויח כסף
מחדר ריק שיש לי בדירה?

רק תורה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
לפתוח שם מכירה כלשהי.

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
משפחתון
מכירה
תצוגה לחנות (נגיד רהיטים)

סנץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
תנו רעיונות יצירתיים,
לי יש 2 חדרים ריקים ואני גרה בירושלים
יש למישהו רעיון איך להרוויח קצת כסף
מה השאלה תעברו לדירה קטנה ותשכירו את הגדולה
וכמובן להשכיר בחגים את הדירה הקנה

קייקס

עוגות ויטרינה לכל אירוע
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הפקות ואירועים
אם זה בקומה נוחה ונגישה, ובאזור מבוקש
אפשר להשכיר כמחסן לאכסון דברים, ובהתניה ברורה מראש על זמני הכניסה והיציאה (כמו פעם בשבוע בשעה קבועה וכדו'. שלא יהיה כסיפור עם המסמר...)

צ'ולנט

משתמש צעיר
במילים קצת אחרות
יש לכם רעיון למוצר להשכרה
דבר שאנשים לא קונים בדרך כלל בגלל שאין מקום בבית?

צ'ולנט

משתמש צעיר
מה דעתכם למשל
השכרה של טרקטורונים לילדים
או למשל אוהלים גדולים
של 5*5 מטר לוקח הרבה מקום
יהיה לזה ביקוש להשכרה?

ידידים

משתמש פעיל
מאד מאד תלוי מה חסר באיזור שלכם ,ואיפה המיקום שלכם ( מרכזי או לא ) אבל הייתי משתמשת בחדר לאחסון של מכירה מסוימת .אולי השכרת טרמפולינות , אולי אביזרים לעיצוב מרכזי שולחן לשמחות , אולי לעשות עסקים עם דברים מיד 2 לקנות באתר ולמכור יותר יקר (אם יש רכב )ממליצה עגלות , אבל צריך להבין בזה . אולי מוצרי אפיה ( לא צריך חדר , מספיק ארון ) בכל אופן בהצלחה !

צ'ולנט

משתמש צעיר
מאד מאד תלוי מה חסר באיזור שלכם ,ואיפה המיקום שלכם ( מרכזי או לא ) אבל הייתי משתמשת בחדר לאחסון של מכירה מסוימת .אולי השכרת טרמפולינות , אולי אביזרים לעיצוב מרכזי שולחן לשמחות , אולי לעשות עסקים עם דברים מיד 2 לקנות באתר ולמכור יותר יקר (אם יש רכב )ממליצה עגלות , אבל צריך להבין בזה . אולי מוצרי אפיה ( לא צריך חדר , מספיק ארון ) בכל אופן בהצלחה !
תודה רבה
לעשות עסקים - מעדיף משהו שלא תופס לי את הראש במשך היום
וכן משהו שיש פחות ביקוש ומרויחים יותר מכל לקוח , לא דברים יומיומיים וכל יום יהיו אנשים בדלת
אביזרים לעיצוב מרכזי בהחלט נשמע מעניין
אשמח לשמוע יותר
כמה בערך העלות? כמה הביקוש להשכרה? יש גמחים לזה? ואיזה כוחות זה דורש?
בכללי נראה לי שהכיוון הוא מוצר נצרך שאנשים לא קונים בגלל שאין מקום לאחסון בבית מחפש מהו המוצר הזה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  41  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה