חברת Palo alto בתל אביב

אמא5

משתמש מקצוען
וואו סוף מישהי שעובדת שם...
אני מבינה שיש שם תנאים טו בים
ומה עם החרדיות?
יש אפשרות גם לעבודה מהבית?
התנאים מעולים, כמו החברות הכי טובות בהייטק.
היום יש בערך 20 גברים חרדים, ו4 נשים חרדיות בכל רחבי החברה. (מתוך 800 עובדים)
יש נכונות גדולה לגיוס חרדיות, יש אינטרנט מסונן למי שמבקשת, תהיה חצר נפרדת באופן ספייס לנשים חרדיות שירצו לשבת בנפרד, במידה ויתחייבו להגיע פעמיים בשבוע לפחות.
כל עובד בוחר מתי וכמה נח לו להגיע למשרד, אבל מי שלא מתחייב על הגעה פעמיים בשבוע לא יהיה לו מקום קבוע אלא יהיו איזורים מרכזיים עם הרבה מקומות פנויים ולא קבועים.
אני לדוגמא לא מגיעה בכלל כרגע, יכול להיות שאתחיל להגיע פעם בשבוע.
יש צוותים שיצפו שהעובדים יגיעו פעם בשבוע, אבל אף אחד לא מכריח.
אין מיקרוגל כשר וגם לא יהיה, אבל אפשר להזמין אוכל מבני ברק עם הסיבוס כנראה (לפני הקורונה הזמנתי קבוע, היום אין לי מושג אם המסעדות בבני ברק עדיין שולחות)
לא בטוח שכל המנהלים המגייסים יודעים על ההסכמה לגבי מקומות נפרדים, אבל צוות הלוגיסטיקה, צוות גיוס ומשאבי אנוש מודעים ומסכימים ברצון, כך שרק צריך לבקש.
אשמח מאד לעזור בכל שאלה שמתעוררת, את יכולה לכתוב אלי בפרטי למייל dbshabbat בג'ימייל.

אמא5

משתמש מקצוען
עוד משהו
איך הראיונות?
ומה אנגלית, צריך רמה גבוהה?
הראיונות מסננים מאד, עד כמה שאני יודעת.
החברה מחפשת את המקצוענים והמוכשרים, אבל תמיד שווה לנסות עם גישה חיובית :)
אנגלית צריך ברמה רגילה, לא משהו מיוחד.
רוב המשרות לא דורשות עבודה עם ממשקים בחו"ל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה