חברת "קירבי"

עצמאית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מישהו שמע על חברה כזו של שואבי אבק?

chyz

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
..

קבצים מצורפים

• קירבי מגנט.png
    KB 315.3 · צפיות: 16

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
בטח. הרולס רויס של השואבים.
מרוב אבזרים צריך להחזיק מישהו במשרה מלאה כדי שיזכור איך מתפעלים ומחברים כל חלק ולאיזה ייעוד הוא משמש.
השואב הזה יקר נוראות (בין שמונה לארבע עשרה אלף ש'), וגם חלקי החילוף שלו ואבזרי התחזוק. קחי זאת בחשבון.

pessi&chani

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא אשכח עד היום (15) שנה שהם הגיעו לביתנו להדגים, וממש הלהיבו אותנו, ושכנעו במקצועיות ובמתק שפתיים, (שהוא מצליח לשאוב מהמזרונים אפילו את חיידקי האבק ועוד שכנועים מהסוג הזה) עד שאבי כבר התיישב לכתוב צ'ק של 12000 ש"ח!!, ואמי עצרה אותו ברגע האחרוןןןןןןן:)

פיקצר פרפקט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י pessi&chani;1482862:
לא אשכח עד היום (15) שנה שהם הגיעו לביתנו להדגים, וממש הלהיבו אותנו, ושכנעו במקצועיות ובמתק שפתיים, (שהוא מצליח לשאוב מהמזרונים אפילו את חיידקי האבק ועוד שכנועים מהסוג הזה) עד שאבי כבר התיישב לכתוב צ'ק של 12000 ש"ח!!, ואמי עצרה אותו ברגע האחרוןןןןןןן:)

אותו סיפור....
השואב נשלח אחר כבוד לאמא שלי - מדודה שהצליחו לעשות לה שטיפות מח אצלה בבית, ושכנעו אותה לקנות את המכשיר, ודודה שלי כמעט חטפה התקף לב כל פעם שהיא ראתה את המכשיר בבית....... מרוב תסכול וכעס, על האנשים שהצליחו להוליך אותה שולל, ולסחוט ממנה כ"כ הרבה כסף.
אז היא פשוט העבירה את זה לאימי... :cool: :eek:

סטודנטית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שואב מעולה!!!!!!!!!!!!!
אין לו מתחרים!!!!!!!!
יקר מאד, אז כל שנה לפני פסח אני לווה מבת דודה.

רחלי- עיצוב פנים

דלת לחלום שלכם.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
גם להורים שלי הם הגיעו לפני כמה שנים עם הבטחות מפה ועד להודעה חדשה.
ההבטחות לבד, (כולל כרטיס טיסה זוגי לארה"ב),
הרחיקו את ההורים שלי מהקניה,אפילו בלי לברר על טיב המוצר.

stsh

משתמש פעיל
אוי... לא הצלחנו להעיף אותו מהבית, לפני איזה 13 שנים ועדיין אנחנו נזכרים בו מידי פעם

אמא של הפיצי

משתמש חדש
להורים שלי יש את השואב הזה עשרות שנים (עוד לפני שנולדתי...) והוא שואב אבק מצוין שמחזיק מעמד מעולה,
ודוקא אין יותר מידי חלקים בשביל השימוש השוטף, אולי מדובר בחלקים שמיועדים לשטיפת שטיחים, שגם זה אחרי פעם פעמיים קולטים תרעיון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

תודה
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה