מידע שימושי חברת ביהיפ bhip , מישהו מכיר , שמע , ואולי אפילו התנסה בעצמו?

יוסף שחק

משתמש סופר מקצוען
אני לא מצליחה להבין איך כל כך הרבה אנשים מגיעים לסדנאות המוזרות הללו
איפה הם מפרסמים? למה לי זה לא קורה אףפעם ליפול בטעות לסדנה של שיווק רשתי? נשמע נורא מרתק.:confused:
אני מאמין שזה קורה בעיקר לאנשים שלא עבדו אף פעם בעבודה מסודרת ומחייבת, כך שחסר להם את התובנה הבסיסית שהקלישאה "אין כסף קל" היא לצערינו נכונה.

כשמישהו אחראי ינסה לצנן להם את ההתלהבות הם תמיד יגיבו ב"מה כבר יש להפסיד"??? וירגישו אנשים מאד חכמים.

חננה בננה

משתמש רשום
היי, אשמח לשמוע ממישהו שהיה שם (עדיף כמה חודשים) ויצא.
ממש יעזור בשביל לחלץ משם מישהי.

אברהם חבר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אני גם הלכתי ושילמתי 60 ש"ח בשביל לשמוע את ההרצאות.....
תאמת הם רטוריקנים מדהימים. הם שואלים אותך מה החלום שלך... וצובעים לך את העתיד הקרוב בוורוד חלומי אם תצטרף להצלחה. ומצד שני מראים לך כמה החיים קשים היום. ושאוטוטו נהיה כולנו מובטלים!ומדגישים כל הזמן שרק שיווק רשתי ילך ויצליח. והם יהיו עשירי הדור הבא.וכן שזו עבודה קשה. ורק מי שיש לו את האג'נדה הנכונה יצליח. וכל השאר...
להצטרף אליהם יוצא בסביבות 4000 ש"ח. ואין החזר אם לא הצלחת.
יש את אלו שנמצאים בקודקוד החברה(החרדית). כגון משפ' וינטר
בראש החברה בישראל עומד אחד שהיה צלם אופנה גדול. כעת הם מרוויחים יפה אבל לא מומלץ לאנשים שרוצים להשאר חברים של כולם:(
אני אישית לא הצטרפתי. ובשיחה שהודעתי להם שהתשובה שלי שלילית. תגובתם היתה שאין לי שיקול דעת.( כי הושפעתי מקריאה בגוגל.) ובאמת עדיף להם שלא אכנס...

היי עברתי על מה שרשמת, כן כן לפני שנתיים וחצי ומה רשמת שאמרו לך שיבוא יום וכולם יהיו מובטלים ואופס לפני שנה וקצת (מרץ 2020) שנה אחרי שרשמת את התגובה הזו 90 אחוז מאזרחי מדינת ישראל מובטלים למשך קרוב לשנה, אז יצא שמישהו פה צדק ובמקרה ואת הייתי נכנסת מתי שיצרו איתך קשר אני בטוח שהיית יכולה לעבור את התקופה של הקורונה בקלות יותר

גילי שוהם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
באמת 90% מתושבי ישראל מובטלים?????

מעניין שכל מי שאני מכירה סביבי עובד!!!
בעבודה מסודרת עם משכורת חודשית!

כנראה שאני חיה ביקום מקביל, או שיש למישהו אינטרס להזין את הציבור במידע שגוי.

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
היי עברתי על מה שרשמת, כן כן לפני שנתיים וחצי ומה רשמת שאמרו לך שיבוא יום וכולם יהיו מובטלים ואופס לפני שנה וקצת (מרץ 2020) שנה אחרי שרשמת את התגובה הזו 90 אחוז מאזרחי מדינת ישראל מובטלים למשך קרוב לשנה, אז יצא שמישהו פה צדק ובמקרה ואת הייתי נכנסת מתי שיצרו איתך קשר אני בטוח שהיית יכולה לעבור את התקופה של הקורונה בקלות יותר
כפרה עליך, אז אתם ניבאתם את הקורונה? גדול!!
אולי בחשתם בעצמכם בסחר עטלפים ברואן או משהו כזה :cool: אז יש מה לחקור פה (מלבד הפירמידה עצמה שצריך לחקור בדחיפות!!!)

הקורונה הייתה אירוע חד פעמי חריג שבשום אופן לא הגיעה ל90% אבטלה למשך שנה. בקושי עשרים אחוז (בממוצע), שקיבלו חל"ת למשך תקופה, ועכשיו ברוך השם הכלכלה פורצת חזרה.

הנה נתוני אבטלה למשך תקופת הקורונה. עם ההגדרות הכי מרחיבות של אבטלה
הורדה.png

אחת מ1000

משתמש פעיל
מניסיון -

לברוח כמו מאש!!!!!!!!!!!!
לגמרי!!
אני גם הלכתי לסדנא שלהם, היה נשמע מלהיב ,
ואז סיפרתי לחברה שהייתי שם, והיא סיפרה שהיא קראה עליהם דברים מזעזעים,
התחלתי קצת לחפור בנושא, ואכן זה ממש כת ,
לא להתקרב!!!!

צללית הנהר

משתמש חדש
מה עם פוראוור? זה גם אותו סיפור? כי אני כל כמה זמן מקבלת שכנועים מחברות וכו להצטרף לפורוואר וזה גם נשמע פירמידה כל אחת שמצטרפת ישר רוצה שיהיו תחתיה עובדות

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען

קבצים מצורפים

• מכתב לפוראבר משרשבסקי .jpg
    2 MB · צפיות: 26

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מה עם פוראוור? זה גם אותו סיפור? כי אני כל כמה זמן מקבלת שכנועים מחברות וכו להצטרף לפורוואר וזה גם נשמע פירמידה כל אחת שמצטרפת ישר רוצה שיהיו תחתיה עובדות
פוראוור זה שיווק רשתי, שונה מבי היפ שיש לו יותר סממנים של כת.
פוראוור (וכל שיווק רשתי רגיל) זו עבודה לגיטימית ללא רמאויות עקיצות וכדו'.

צללית הנהר

משתמש חדש
למה לא עוצרים אותם? הייתי היום בזום של ביהיפ זה היה נשמע כל כך קסום
אחר כך קראתי את התגובות כאן והבנתי מה זה
כתבתי למי שהזמינה אותי לזום ששמעתי שזה כת ואני לא מעוניינת
בתגובה היא כתבה לי שגם על החרדים אומרים דברים הרבה יותר גרועים מכת אז למה אני חרדית
איזה טמטום:confused:

צלצולית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
למה לא עוצרים אותם? הייתי היום בזום של ביהיפ זה היה נשמע כל כך קסום
אחר כך קראתי את התגובות כאן והבנתי מה זה
כתבתי למי שהזמינה אותי לזום ששמעתי שזה כת ואני לא מעוניינת
בתגובה היא כתבה לי שגם על החרדים אומרים דברים הרבה יותר גרועים מכת אז למה אני חרדית
איזה טמטום:confused:
את חרדית כי את חרדית ואת בוחרת כל יום להשאר כזו, זה לא קשור לביהיפ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה