דרוש מידע חברי אמזון - נצלו את הפריים דיי !

מאיר 4134

משתמש מקצוען
היום זה הפריים די (עד מחר ב10:00 בבוקר) ויש מבצעים רבים שניתן לנצלם ולדוגמא ראיתי כעת נעלי קלארקס שקניתי לפני חודש לבן שלי ב70$ וכעת מחירם 40$ !

(לכל חבר אמזון יש זכות לקבל חודש חינם בשנה חברות בפריים)

https://amzn.to/3ICSNkA (ק"ש)

1657708057914.png

שירה:)

משתמש מקצוען
אולי תדע לעזור לי,
נעלי קלארקס שאין להם משלוח חינם לארץ(דגם ספציפי, לנעליים אחרות מאותו מוכר כן יש), כשביררתי עם נציג בצ'אט אמר לי שאמזון פריים ייתן לי את האפשרות למשלוח חינם, תכלס לאחר ההרשמה לאמזון פריים עדיין המשלוח עולה.
יש לך מושג למה?

מאיר 4134

משתמש מקצוען
אולי תדע לעזור לי,
נעלי קלארקס שאין להם משלוח חינם לארץ(דגם ספציפי, לנעליים אחרות מאותו מוכר כן יש), כשביררתי עם נציג בצ'אט אמר לי שאמזון פריים ייתן לי את האפשרות למשלוח חינם, תכלס לאחר ההרשמה לאמזון פריים עדיין המשלוח עולה.
יש לך מושג למה?

ברגע שנציג התחייב שאמזון פריים יתן לך את האפשרות למשלוח חינם, אפילו אם תשלמי על המשלוח תפני שוב אל הנציג בצ'אט והוא יזכה את החשבון (מנסיון)

רוגעל'ה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
מזה פריים דיי.
אם אני מתחברת היום.
אני יכולה לקנות בהנחות כל החודש.
או רק עד מחר?

כוכבית ארבעים ושלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
היום זה הפריים די (עד מחר ב10:00 בבוקר) ויש מבצעים רבים שניתן לנצלם ולדוגמא ראיתי כעת נעלי קלארקס שקניתי לפני חודש לבן שלי ב70$ וכעת מחירם 40$ !

(לכל חבר אמזון יש זכות לקבל חודש חינם בשנה חברות בפריים)

https://amzn.to/3ICSNkA (ק"ש)

צפה בקובץ המצורף 1163321
איך נרשמים?

מאיר 4134

משתמש מקצוען
מזה פריים דיי.
אם אני מתחברת היום.
אני יכולה לקנות בהנחות כל החודש
או רק עד מחר?

זה עד היום ב10:00

איך נרשמים?

נרשמים כאן, אבל זה כבר פחות אקטואלי על אף שמסתמא יהיו עוד אי אלו מבצעים (וצריך לזכור לבטל בסוף החודש או להגדיר בהגדרות המנוי שבסוף החודש יתבטל הפריים)

רוגעל'ה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי

נרשמים כאן, אבל זה כבר פחות אקטואלי על אף שמסתמא יהיו עוד אי אלו מבצעים (וצריך לזכור לבטל בסוף החודש או להגדיר בהגדרות המנוי שבסוף החודש יתבטל הפריים)
תודה.
יש לך אולי מידע.
מה המנוי פריים נותן?
ניסיתי לקרוא שם לא ככ הבנתי.

logy

משתמש רשום

איך ניתן להגדיר בהגרות המנוי שהפריים יתבטל אוטמטית בסוף החודש?

מאיר 4134

משתמש מקצוען
איך ניתן להגדיר בהגרות המנוי שהפריים יתבטל אוטמטית בסוף החודש?

כנסו להגדרות החשבון והראשון בפינה העליונה הימנית זה הגדרות הפריים (אם הייתי מנוי פריים הייתי נותן פירוט יותר מדויק, אבל מה לעשות וממשתי את הטבת הפריים בחודש שעבר....)

אולי מעניין אותך גם...

לוח לימודים

מסלולי לימוד שאפשר לההצטרף
אליהם ממש עכשיו:

25.06

י"ט סיון

פתיחת מסלול

קורס עריכת וידאו

מלגות והנחות משמעותיות!

25.06

י"ט סיון

פתיחת מסלול

קורס פיתוח ובניית אתרים

מלגות גבוהות!

25.06

י"ט סיון

וובינר מרתק

האם אפשרי לפתח קריירה משגשגת בלי לוותר על לימוד התורה?

וובינר מרתק בנושא "עיצוב על זמני" עם מעצב העל החרדי שפיתח קריירה משגשגת לצד לימוד התורה ואורח חיים חרדי מלא

הכניסה חופשית!

27.06

כ"א סיון

פתיחת מסלול:

התכנית המקצועית להכשרת אדריכלי פנים ומעצבים

לעבוד בתחום האדריכלות תוך שנתיים בלבד! וללמוד תכנים בלעדיים שיתנו לך יתרון ענק וביקוש גדול בשוק!

מסלול לגברים

27.06

כ"א סיון

השקה חגיגית!

עיצוב גרפי ודיגיטל - בסילבוס חדש ומטורף!

מלגות גבוהות!

30.07

כ"ד תמוז

פתיחת מסלול

מאסטר בשיווק דיגיטלי

מלגות גבוהות!

9.09

ו' אלול

פתיחה חגיגית:

קורס פרסום וקופי+

איך מפיקים קפמיינים לחברות הכי גדולות בשוק? איך בונים אסטרטגיה מדוייקת? מהו המסר? כתיבה שיווקית, קופי ויצירתיות, ואפילו כתיבה לסושיאל ולדיגיטל!

עם תכני AI

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה רֹעִי לֹא אֶחְסָר:ב בִּנְאוֹת דֶּשֶׁא יַרְבִּיצֵנִי עַל מֵי מְנֻחוֹת יְנַהֲלֵנִי:ג נַפְשִׁי יְשׁוֹבֵב יַנְחֵנִי בְמַעְגְּלֵי צֶדֶק לְמַעַן שְׁמוֹ:ד גַּם כִּי אֵלֵךְ בְּגֵיא צַלְמָוֶת לֹא אִירָא רָע כִּי אַתָּה עִמָּדִי שִׁבְטְךָ וּמִשְׁעַנְתֶּךָ הֵמָּה יְנַחֲמֻנִי:ה תַּעֲרֹךְ לְפָנַי שֻׁלְחָן נֶגֶד צֹרְרָי דִּשַּׁנְתָּ בַשֶּׁמֶן רֹאשִׁי כּוֹסִי רְוָיָה:ו אַךְ טוֹב וָחֶסֶד יִרְדְּפוּנִי כָּל יְמֵי חַיָּי וְשַׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה לְאֹרֶךְ יָמִים:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

הגיע זמן הגאולה • אתגר 50

לוח מודעות

למעלה