חברות יקרות, שמתי פאה לסידור בסלון פאות והיא נעלמה/נגנבה, מה דעתכן?

ASUS

משתמש צעיר
א. אין לה מצלמת אבטחה?
ב. תסיקו מסקנה, שפעם הבאה ששמים פאה אצל פאנית, מחתימים אותה שבמידה והיא תאבד או תזיק היא תשלם פיצוי סכום מסויים, אולי זה ירתיע אותה והיא תיזהר יותר ואם לא לפחות תקבלו כסף כמו שאתם חושבים שמגיע לכם גם לפי דין תורה

orli_dimri

משתמש פעיל
א. אין לה מצלמת אבטחה? לא, אין שם.
ב. תסיקו מסקנה, שפעם הבאה ששמים פאה אצל פאנית, מחתימים אותה שבמידה והיא תאבד או תזיק היא תשלם פיצוי סכום מסויים, אולי זה ירתיע אותה והיא תיזהר יותר ואם לא לפחות תקבלו כסף כמו שאתם חושבים שמגיע לכם גם לפי דין תורה. זה לא מקובל בכלל לעשות את זה,
אני לא חושבת שיש אחת שמחתימה את הפאנית כשהיא מפקידה אצלה את הפאה.
אולי זה רעיון...מהיום והלאה.

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י ASUS;371333:
ב. תסיקו מסקנה, שפעם הבאה ששמים פאה אצל פאנית, מחתימים אותה שבמידה והיא תאבד או תזיק היא תשלם פיצוי סכום מסויים, אולי זה ירתיע אותה והיא תיזהר יותר ואם לא לפחות תקבלו כסף כמו שאתם חושבים שמגיע לכם גם לפי דין תורה

לא מאד רלוונטי. היחסים בין לקוחה לפאנית בד"כ די חברותיים, וקשה לי לראות בעיני רוחי אישה מחתימה את הפאנית שלה... לא הולך. פשוט לרוב נמצאים אצל אחת שסומכים עליה.
אכן מצער מאד, עגמת נפש לא פשוטה.
אבל יצאת טוב בסוף, לפחות...

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י orli_dimri;371326:
הטוב ביותר הוא לבקש מהפאנית להשיג פאה חלופית באותו מצב.

א. מאיפה הפאנית תשיג פאה חלופית באותו מצב? נדיר בעיני, מה היא תעלים ממשהי אחרת? :)

חוץ מזה הפאה שלי היתה במצב מ ע ו ל ה.

ב. הייתי אצלה אתמול, היא באמת לקחה על עצמה את האחריות, כפי שסוכם היא תזמין לי פאה חדשה בדיוק לפי מה שאני רוצה ולפי הטעם שלי וזה יקרה רק אחרי פסח.

דרך אגב משהי יודעת לענות לי מה עדיף, קאסטם של מיכל או קאסטם של פנינה?
לטענתה השיער של פנינה יותר טוב והיא מעדיפה לתת לי אותה (לא יודעת מה שאר השיקולים....)

יש להם דילים, יכולת להשיג דברים שלך אין אפשרות, לפעמים בונים פאה למישהי והיא אינה טובה לה מסיבות שאינן קשורות בטיב הפאה ואז מוכרים למשהי אחרת יותר בזול, במקרה זה אם זה מתאים לך את יכולה לקבל פאה חלופית.
ועוד ועוד.

ASUS

משתמש צעיר
א. אם הן כאלה "חברות" טובות, איך היא הגיעה למצב כזה?
ב. אני במסגרת עבודתי, נתקל בלקוחות שאומרים לי (בלי קשר לחשבונית) שאני אכתוב להם על דף בכתב ידי שהם שילמו לי, ושאני יחתום, וזה למרות שהם קיבלו שירות טוב והיה ביננו יחסי ידידות, ואפילו שזה לא עבודה ראשונה, מה אתם חושבים שזה נעים להם לבקש? לא! הם פשוט מסבירים בעדינות שהם אנשים מסודרים והם רוצים שהכל יהיה מסודר, אותו דבר כאן, אתן יכולות להסביר לפאנית בצורה יפה, שאתן מאוד מעריכות אותה ולכן אתן בכלל באות אליה, רק בשביל הסדר הטוב וכדי למנוע בעיות להמשך, אתן רוצות להיות מסודרות, ושהדברים יהיו ברורים שאתן כלקוחות מצפים לאמינות.

נכתב ע"י pr;371360:
לא מאד רלוונטי. היחסים בין לקוחה לפאנית בד"כ די חברותיים, וקשה לי לראות בעיני רוחי אישה מחתימה את הפאנית שלה... לא הולך. פשוט לרוב נמצאים אצל אחת שסומכים עליה.
אכן מצער מאד, עגמת נפש לא פשוטה.
אבל יצאת טוב בסוף, לפחות...

shilat

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כנראה שמשמיים רוצים שתפסיקי ללכת עם פאה.... (:

shilat

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
קשה מאוד אין ספק..
אני רווקה ורוב הבחורים שאני מורידה זה בחורים שרוצים פאה....
זה כבר מתסכל ומייאש...אבל אני גאה בעצמי!

שה' יעזור לך לרצות.....

אלה המעודדות.. יש דברים יותר קשים בעולם.. (:

ASUS

משתמש צעיר
כל הכבוד שילת, גם ככה לדעתי פאה זה בזבוז של משכורות שלימות, זה המון כסף שבדרך כלל הולך לפח
סליחה, רציתי להוסיף מחוץ לנושא הצניעות, שלא תחשבו שבא לי בראש רק כסף...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה