מידע שימושי חבורת תרי"ג

מצב
הנושא נעול.

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י דרור אפרתי;2197422:
יש למישהו את שאר החלקים (חוץ מדיסק הראשון) תודה

מותר להעביר את זה?

מירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים

דרור אפרתי

משתמש רשום
עיצוב גרפי
למה ברור אני לא יודע אבל אם זה נמצא ביוטיוב ידוע לי שיש הרבה פוסקים שמתירים אשמח לדעת אם מישהו יודע אחרת

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
אין דעה ברורה שזה אסור,
יש לי את הפרקים הנוספים.
אם אקבל דעה ברורה שמותר אעלה לכאן.

סטודנטית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י דרור אפרתי;2214532:
למה ברור אני לא יודע אבל אם זה נמצא ביוטיוב ידוע לי שיש הרבה פוסקים שמתירים אשמח לדעת אם מישהו יודע אחרת

זה לא נמצא ביוטיוב, וזה עולה כסף!

דרור אפרתי

משתמש רשום
עיצוב גרפי
הבנתי שעיקר ההיתר זה שמדמים את האינטרנט לזוטו של ים אבל אם זה לא נמצא בקלות באינטרנט מסתבר שזה אסור אשמח לתגובה!

0405 שירה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לאלה שאמרו שזה לא רמה וכו ' - צרם לי מאוד זה ממש לשון הרע לפרסם ככה ברבים יכול להיות שאת ללא נהנת מזה וזכותך אבל לפרסם כך ? שכל כך הרבה אנשים רואים את הדברים ? - זה ממש לפגוע ואסור
הדיסקים האלה נשמעים אצלי שעות הילדים שלי אוהיבם את זה ומחכים בקוצר רוח לדיסק הבא לא שמעתי שם שום מילה גרועה מה שכן שמעתי זה סיפורי צדיקים שמסופרים מקסים ועוד סיפור מתח מרתק בהמשכים והמון עידוד ללמוד משניות חבל שככה מוצעים לעז על דבר שבן אדם השקיע ומשקיע

טקסט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
צילום מקצועי
אני לא יודע אם שווה בשביל 20 ש"ח להיכנס למחלוקת הפוסקים סה"כ 20 ש"ח לחודש ומקבלים את הדיסק + חוברת עד הבית לא מדובר בסכומי עתק.
וסתם כך בלי קשר להלכה - תחשוב אילו היית במקומו, איזו הרגשה זו שאתה עובד על יצירה החל מכתיבה, הקלטה, עריכה, סאונד, קריינות, גרפיקה, יח"צ, הפצה ועוד ועוד, ובסופו של דבר אתה מגלה שהיצירה שלך נמצאת בחינם באיזה אתר כלשהו, ובפרט שהוא דורש סכום זעום במיוחד יחסית להשקעה לדעתי.
נקודה למחשבה.

tttsarattt

משתמש רשום
נכתב ע"י בפוטנציאל;2214540:
אין דעה ברורה שזה אסור,
יש לי את הפרקים הנוספים.
אם אקבל דעה ברורה שמותר אעלה לכאן.

בתחילת הפרק האחרון - פרק 9 חיים ולדר מבקש שלא להעביר, לא להעתיק וכו....

מירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
בשם חיים ולדר וברמן הלפרט נתבקשתי להגיב:
חבורת תריג זאת סדרה מושקעת מאוד, עד היום לא היה מוצר כ"כ מושקע במגזר החרדי ובכ"ז הוחלט ללכת על ההשקעה הגדולה הזאת מתוך הבנת הצורך והמקום בשוק למוצר כזה.
במיזם הזה מושקע הון רב וצוות גדול ורחב עובד על זה, כל ההיתכנות העסקית שווה רק כשזה נמכר בכמויות מאוד גדולות.
ב"ה הציבור יודע להעריך איכות וקונה את זה בהמוניו והפידבקים חיוביים.
השתדלנו מאוד להביא את זה לצרכן במחיר השווה לכל נפש, גם אברך שאין הפרוטה מצויה בכיסו לא ייפול מ19.90 בחודש בתמורה לתוכן איכותי מרתק לכל המשפחה.
ידוע לנו על הרבה שמעתיקים את התקליטורים וכן על הורדות רבות בקבוצות בטלגרם, להווי ידוע שמדובר בגזל גמור ואין על כך מחילה.
כל תירוץ למדני כזה או אחר לא מתקבל והמחילה קיימת רק כשרכשתם את בתקליטור הספציפי שהעתקתם.

אוטוטו

משתמש פעיל
ילדי מאד נהנים מזה
ועכשו הם שדרגו את החוברת ואת הכל וחילקו חוברת משימות עם קלפים (והמחיר עלה מ19.90 ל22.90):rolleyes:
אבל הנאה גדולה לילדים

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
הבן שלי ביקש מנוי מתנה ליום הולדת מאמא שלי ואני לא מתחרטת על זה לרגע, הילדים ממש נהנים, בכל דיסק יש גם סיפורי צדיקים והרבה מסר שמושחלים בתוך הסיפור והמתח, נראה לי שלגיל 5-6 זה בכלל לא מתאים, הגדולים שלי (9, 12) שומעים את זה.
מצד שני קניתי להם פעם דיסק של מלכהלי, והם התחילו לבכות ולצרוח בפחד אימים מהקולות המפחידים שהיו בסיפור, והוא הלך מיד לפח.
כך שחבורת תריג ממש מתאימה לילדים חרדים.

אניתי

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הבת שלי ממש נכנסה לסיוטים ופחדה להיות מאז לבד בחדר, כי"אולי ביז'ו ייכנס" ....

לקח טוב

משתמש מקצוען
הבת שלי ממש נכנסה לסיוטים ופחדה להיות מאז לבד בחדר, כי"אולי ביז'ו ייכנס"
אם היא מבינה את הסיפור, היא צריכה להיות לפחות בת 6 או 7, וילדה בת 7 שמפחדת מביז'ו בכזו עוצמה, מומלץ לנסות לעזור לה, כי בגיל כזה בד"כ הסיפור לא יוצר פחד, אלא מעורר פחד קיים. (שכמובן אין שום עניין להעצים אותו על ידי השמעת סיפורים 'מפחידים').
בהצלחה גדולה!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...