דרוש מידע זריקה והפכת לרזה

השארפער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בטוח שמתחילים עם זה,
נמצא בירושלים
לא אכפת לי בפעם הראשונה לקנות מכם רק כדי שלא תפסידו, אבל צריך להיות ברור לי שיש לי מאיפה להמשיך אח"F אחרת זה סתם בזבוז, יש לכם דרך לעזור לי בלהבין איך משיגים אוזמפיק?

y t

משתמש פעיל
זה סיפור קצת מורכב,
צריך ללכת לרופא משפחה שיפנה לדיאטן,
ואחרי 2-3 ביקורים אפשר לקבל על זה מרשם וטופס 29 ג',
ואז לפנות לבית מרקחת שיעבירו את הטופס למשרד הבריאות,
ואחרי אישור אפשר לקנות, בהנחה שיש בבית מרקחת מלאי מספיק,
לאחרונה היה תקופה שהיה מאד קשה להשיג,
אבל את המינון הנמוך, היה יותר קל...

זה מה שאני יודע בקופ"ח שלי, אולי אצל אחרים זה פחות מסובך, צריך לבדוק

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
@השארפער
אין אישורים חדשים היום ל אזומפיק להרזיה.
יש רק לסוכרתיים.
גם מי שיש לו אישור, קשה מאוד להשיג.

מה שכן, מה שהציעו לך למעלה, של 0.25 יותר קל להשיג רק שזה עולה אותו דבר ומכיל הרבה פחות, בעיקרון מספיק לחודש הראשון ואחריו אמורים להכפיל מינון.
עוד משהו- מסיבה כלשהי המזרק של הרבע מכיל באמת חצי רק צריך עוד מחטים.

אה, ויש שוק שחור פורח

השארפער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
@כובע הנזיר
אוקיי.
2 שאלות חשובות:
א.
אין אישורים חדשים היום ל אזומפיק להרזיה.
אין שום שום דרך בעולם להשיג? גם לא לעבור קופת חולים, לשכנע רופא, טופס 29, משהו? אין דרך או שיש והיא מורכבת? אשמח לשמוע.
ב.
אה, ויש שוק שחור פורח
מה זה אומר? יש דברים שאפשר לסמוך עליהם? איך אני יודע שזה מקורי? אתה יודע, לא כל דבר מכניסים לגוף..., ואיך מגיעים לשוק הזה? טלגרם?

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
@כובע הנזיר
אוקיי.
2 שאלות חשובות:
א.

אין שום שום דרך בעולם להשיג? גם לא לעבור קופת חולים, לשכנע רופא, טופס 29, משהו? אין דרך או שיש והיא מורכבת? אשמח לשמוע.
ב.

מה זה אומר? יש דברים שאפשר לסמוך עליהם? איך אני יודע שזה מקורי? אתה יודע, לא כל דבר מכניסים לגוף..., ואיך מגיעים לשוק הזה? טלגרם?
א. הדרך הרשמית שאני מכירה היא להשתמש בסקסנדה כמה חודשים, להוכיח שלא משפיע ואז יש סיכוי. אולי יש עוד דרכים, ואני מאמינה שיש, אבל אני לא מכירה.
ב. השוק ששמעתי עליו היה בפיעסבוק. בטוחה שיש עוד שווקים וכנל.

ניסיתם סקסנדה?

השארפער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
א. הדרך הרשמית שאני מכירה היא להשתמש בסקסנדה כמה חודשים, להוכיח שלא משפיע ואז יש סיכוי. אולי יש עוד דרכים, ואני מאמינה שיש, אבל אני לא מכירה.
ב. השוק ששמעתי עליו היה בפיעסבוק. בטוחה שיש עוד שווקים וכנל.

ניסיתם סקסנדה?
לא ניסיתי סקסנדה כי הבנתי שזה לא שווה את זה, לא את הכסף ולא את המאמץ והתופעות לוואי, ולהשתמש כמה חודשים רק כדי להוכיח שלא משפיע - מממ....לא נשמע כיף מדי...

אם יהיה לכם עוד מידע בעתיד לגבי השגת אוזמפיק אשמח לקבל כאן

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
לא ניסיתי סקסנדה כי הבנתי שזה לא שווה את זה, לא את הכסף ולא את המאמץ והתופעות לוואי, ולהשתמש כמה חודשים רק כדי להוכיח שלא משפיע - מממ....לא נשמע כיף מדי...

אם יהיה לכם עוד מידע בעתיד לגבי השגת אוזמפיק אשמח לקבל כאן
בכסף אין הבדל משמעותי ותופעות לוואי אותו דבר בשניהם.
הסקסנדה משפיע פחות אבל עדיין משפיע בהחלט ואנשים יורדים איתו יפה.
אגב, גם עם אזומפיק אף אחד לא מבטיח לך כלום. יש אנשים שזה לא משפיע עליהם ואני מכירה כאלה אישית.
בשביל סקסנדה חובה לעבור אצל דיאטנית אחת לכמה חודשים כדי לקבל את ההנחה(יוצא 517 אחרי ההנחה של 50%).

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
@השארפער
לא יודעת איך לא ציינתי,
הדרך הכי מעשית היום לקבל אזומפיק היא לבקש מחולה סוכרת שלא משתמש להוציא לך מרשם. גם תקבל בהוזלה ניכרת וגם תקבל קדימות ברכישה. סליחה שאני מסיתה ומדיחה... אבל הלוואי והייתי מוצאת לעצמי מישהו כזה! מכירה כמה וכמה שמשתמשים באופן הזה. אני אישית קיבלתי מרשם והמלצה חמה (בגלל מחלות נלוות בנוסף להשמנה) מאנדוקרינולוג+טופס 21 ג(לא בטוחה לגבי הדיוק) אבל הקופה לא אישרה. ולא שביקשתי הנחה! ביקשתי את הזכות לקנות במחיר מלא תרופה שנדרשת לבריאות שלי. זה המצב היום.

השארפער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
@השארפער
לא יודעת איך לא ציינתי,
הדרך הכי מעשית היום לקבל אזומפיק היא לבקש מחולה סוכרת שלא משתמש להוציא לך מרשם. גם תקבל בהוזלה ניכרת וגם תקבל קדימות ברכישה. סליחה שאני מסיתה ומדיחה... אבל הלוואי והייתי מוצאת לעצמי מישהו כזה! מכירה כמה וכמה שמשתמשים באופן הזה. אני אישית קיבלתי מרשם והמלצה חמה (בגלל מחלות נלוות בנוסף להשמנה) מאנדוקרינולוג+טופס 21 ג(לא בטוחה לגבי הדיוק) אבל הקופה לא אישרה. ולא שביקשתי הנחה! ביקשתי את הזכות לקנות במחיר מלא תרופה שנדרשת לבריאות שלי. זה המצב היום.
אבל זה רק חולה סוכרת סוג 2 נכון? זה הבעייה, איפה אני מוצא כזה, אני מכיר רק סוג 1 (או ההיפך?...לא משנה)

יעקב 11

משתמש פעיל
מה ההבדלים המרכזיים בין זריקות "ויקטוזה" לאזומפיק וסקסנדה?
תודה רבה

noas

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
איזה תופעות לוואי סקסנדה עושה?
זה הגיוני יציאות נוזליות במשך הרבה זמן?

avigaillll

משתמש פעיל
אשמח לקבל מידע על בית מרקחת שמוכר אזומפיק באופן פרטי. עם מרשם ידני
בכל מקום בארץ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה