דרוש מידע זריקה והפכת לרזה

תילתן

משתמש סופר מקצוען
נשאר?
כרגע הרבה קילוגרמים עודפים..:)
התהליך בלאומית הוא כזה:
מעל 35 bmi
3 מפגשים עם דיאטנית אלד בכל חודש, אפשר 1 פרונטלי להכרות ועוד 2 טלפוני
אז היא כותבת מכתב לרופא המשפחה ששולח את הבקשה לרופא ראשי שאמור לאשר,
אחרי האישור קונים בבית המרקחת
המחיר תלוי בסוג הביטוח כ450 שקל לחודש
עם הזריקות הולכים לאחות לקבל הדרכה איך מזריקים
הטיפול הזה הוא לא לכל החיים
בתקופת ההזרקות צריך ללמוד לאכול נכון ואחרי כחצי שנה אמורים להפסיק
יש להזרקות תופעות לוואי מסוגים שונים,
לא על כולם הטיפול משפיע או משפיע באופן חלקי בלבד.

תילתן

משתמש סופר מקצוען
תוכלי לפרט
?
עדיין בשליש השני של הביקור ועדיין לא מזריק
דברי הדיאטנית:
בעיקר דברים שקשורים במערכת העיכול -
שלשולים, בחילה, הקאה,עצירות
גם כאבי ראש
כמובן שזה לא אומר שזה יהיה לכל אחד,
אלו תופעות שמדווחות אבל..הכל הפיך ואם לא מתאים מפסיקים להזריק

אקסטרה היפראקטיבי

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
האם יש לך מידע על זריקת סקסנדה?
זריקה שמאושרת ע"י משרד הבריאות
הזרקת חומר שמפחית תאבון ומביא לירידה במשקל
@פרפר סגול, יש לך אשכול מלפני שנה,
מה קורה?
האם אחרי תקופה כשהמשקל חוזר זה גם צריך זריקה

שוין

משתמש רשום
אני כבר מזריק אוזמפיק למשך חודשיים חודש ראשון 0.25 חודש שני 0.5 ויש ברוך השם ירידה יפה של 7 קילו בערך וכל זה ללא מאמץ מיוחד, אני מתאר לעצמי שאם משלבים עם דיאטה עקבית הירידה תהיה הרבה יותר, ומבחינת התופעות לוואי זה לא נורא בכלל אני מאמין שהשמנת יתר מביאה תופאות לוואי הרבה יותר לא נעימות בל' המעטה..

לא ידוע

משתמש פעיל
אני כבר מזריק אוזמפיק למשך חודשיים חודש ראשון 0.25 חודש שני 0.5 ויש ברוך השם ירידה יפה של 7 קילו בערך וכל זה ללא מאמץ מיוחד, אני מתאר לעצמי שאם משלבים עם דיאטה עקבית הירידה תהיה הרבה יותר, ומבחינת התופעות לוואי זה לא נורא בכלל אני מאמין שהשמנת יתר מביאה תופאות לוואי הרבה יותר לא נעימות בל' המעטה..
תוך כמה זמן התחיל להשפיע?

שוין

משתמש רשום
תוך כמה זמן התחיל להשפיע?
זה הולך שבשבוע הראשון ההשפעה היא יחסית מהר אח"כ ההשפעה טיפה מתחילה לרדת לקראת הסוף שבוע ובשבועיים האחרונים של החודש הראשון בכלל לא הייתה השפעה ואז כשחידשתי את המינון ל-0.5 חזרה ההשפעה, אבל עדיין יש ימים שיש תאבון כרגיל רק צריך לשים לב להקשיב טוב לגוף.

עדי 679

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מישו יודע אם זריקת סקסנדה צריכה קירור?
אחרי שפותחים...
או שאפשר להשאיר בחוץ..(במקום מוצל )
תודה מראש לעונים...!

yyff

משתמש פעיל
כיצד מקבלים מרשם מהרופא לאוזמפיק?

שוין

משתמש רשום
כיצד מקבלים מרשם מהרופא לאוזמפיק?
פשוט מאוד מבקשים מרופא המשפחה מרשם לאוזמפיק אם יש לך BMI של מעל 35 אז לא אמור להיות בכלל בעיה ואם בכל אופן הרופא קצת מתעקש ועושה בעיות אז צריך לנסות רופא אחר...

תילתן

משתמש סופר מקצוען
פשוט מאוד מבקשים מרופא המשפחה מרשם לאוזמפיק אם יש לך BMI של מעל 35 אז לא אמור להיות בכלל בעיה ואם בכל אופן הרופא קצת מתעקש ועושה בעיות אז צריך לנסות רופא אחר...
מוזר כי זה בניגוד להוראות משרד הבריאות

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי

רק לחולי סכרת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה