זקוק לקובץ השמעה | קטע בקריאת התורה בפרשת פנחס.

• פותח הנושא תם
  • פורסם בתאריך

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לאחר שחפרתי רבות בכל מיני אתרים ולא מצאתי (למעט באתר בר מצווה - באיכות ירודה ובמבטא שמדגיש מידי ח' וע'.)

המדובר הוא - בפרק כ"ט מפסוק י"ט-כ"ה (קריאה ליום שני של חוהמ"פ) בנוסח אשכנזי ובהברה "עברית".

אל תחפשו באתרים כי הפכתי כמעט כל מקום.
גם אם יש לכם קובץ של כל הפרשה תעלו ואחתוך אותו.

לוי

משתמש צעיר
עימוד ספרים
הברה עברית הכוונה להגיה ספרדית (קמץ כמו פתח) או ליטאית?

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כן כמו אצל אחינו הספרדים, רק בנוסח אשכנזי.

יש לך משהו, לפני שאני מתייאש?

לוי

משתמש צעיר
עימוד ספרים
אם אתה מעוניין בליטאי אני יכול להשיג עבורך

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לא, אני זקוק דווקא למה שביקשתי זה עבור ילד בר מצווה חילוני, יקשה עליו לקלוט בהברה אשכנזית.

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
זה מה שאני אעשה בסוף חיפשתי דרך לחסוך לי את הזמן להתעסק בשעה כזו עם פתיחת מיקרופונים חיבורים והקלטה. (הנגן שלי עדיין לא אצלי......הוא בחנות על המדף:) )

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה