זקוק לעזרה בעימוד באינדזיין

עמודי השמים

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אני זקוק לעזרה באינדזיין שכאשר אני מוריד מרווחים בין פיסקאות התוכנה לא מאפשרת לשורה האחרונה של הפיסקה שהיתה נמצאת בדף הבא לעלות לדף שמעל מה לעשות

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
יש לה מקום?
אם אתה מותח מסגרת מה קורה?

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני זקוק לעזרה באינדזיין שכאשר אני מוריד מרווחים בין פיסקאות התוכנה לא מאפשרת לשורה האחרונה של הפיסקה שהיתה נמצאת בדף הבא לעלות לדף שמעל מה לעשות
ה' ירחם איזה צער... לבכות ממש....
פשוט להאריך את המסגרת - ואם לא, אז לצמצם רווחים בין מילים - ואם לא, אז לצמצם רווחים בין אותיות - ואם לא, אז להצר באחוזים את האותיות - ואם לא, אז להביא פח נפט ולשרוף המחשב

תשאל את @עמירם יוסף יספר לך איזה תוכנה נחמדה זאת אינדיזיין.

אב"ג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אם נסית לשחק עם המסגרת וזה לא עזר. יכול להיות שזה בגלל הגדרות בKip Options

גיוון

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
דבר ראשון תגדיר שלא יפריד את השורה האחרונה לבד. ואז התוכנה תבחר עבורך או להכניס את כל הפסקה לעמוד הקודם או להעביר שתי שורות להבא.

עמודי השמים

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
דבר ראשון תגדיר שלא יפריד את השורה האחרונה לבד. ואז התוכנה תבחר עבורך או להכניס את כל הפסקה לעמוד הקודם או להעביר שתי שורות להבא.
זאת התשובה הנכונה כולם לא הבינו חשבו שאין מקום במסגרת תודה רבה תזכה למצוות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  38  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה