מידע שימושי זן דלתא - התפשטות נרחבת

מצב
הנושא נעול.

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
מני גירא שוורץ: יש 20 חולים חרדים מאושפזים בבתי חולים חלקם במצב קשה.

=====

דב אייכלר בטוויטר: ההתפרצות במגזר החרדי לא מתחילה כשאתם מכירים מאומת אחד או שניים, היא מתחילה כשנדביק (מצחיק) את פער המאומתים והוא יהיה כמו החלק היחסי שלנו באוכלוסיה.

יערי

משתמש מקצוען
דב אייכלר בטוויטר: ההתפרצות במגזר החרדי לא מתחילה כשאתם מכירים מאומת אחד או שניים, היא מתחילה כשנדביק (מצחיק) את פער המאומתים והוא יהיה כמו החלק היחסי שלנו באוכלוסיה.
אתמול כבר הגיעו לזה לצערינו, 10 אחוז מכלל המאומתים, באזור ה600 היו מריכוזים חרדיים.
זה עדיין לא אומר כלום כי זה יום אחד, אבל נקוה ונתפלל שזו לא תחיל מגמה.

במבונה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אתמול כבר הגיעו לזה לצערינו, 10 אחוז מכלל המאומתים, באזור ה600 היו מריכוזים חרדיים.
זה עדיין לא אומר כלום כי זה יום אחד, אבל נקוה ונתפלל שזו לא תחיל מגמה.
10% זה עדיין לא החלק היחסי באוכלוסיה, זה פחות.
אבל זה נראה בכיוון [ה' ירחם.]

נודד

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
ברור שיש סכנה מסויימת גם למחוסנים.

זה שהמחוסנים חולים בכ80% פחות מהלא מחוסנים, זה אינדיקציה שמראה לנו שהחיסון מספק הגנה די יעילה ב"ה. ואנחנו מצפים שהחיסון השלישי יתן הגנה גבוהה עוד יותר. מלבד זאת יש ב"ה התקדמות ויש כמה תרופות בשלבי אישור מתקדמים (שאפשר להשיג אותם).

אבל, גם אחרי ההגנה נשארה סכנה מסויימת (בערך חמישית מהסכנה שבסבבים הקודמים). האם גם בכדי להגן מפני סכנה ברמה כזו הזו צריך להשקיע את כל המאמצים של הרחקה חברתית, כולל כל המחירים שהיא גובה?

שאלה חדשה לגמרי. התשובה שהבריטים ענו עליה היא שלילית.

התשובה שלי? לא יודע וגם בלאו הכי זה לא בידים שלי ולא בידים שלנו. מיגור מגיפה הוא צעד שרק ממשלה יכולה לנקוט (כמובן אם הציבור ישתף איתה פעולה). לא יחידים.
והממשלה שלנו החליטה, גם אם לא דה יורה, לא למגר את המגיפה.
תגידו אתם רציניים??
מנסים לשכנע את מתנגדי החיסונים?
הם לא רלוונטים מזמן,
מי שעדיין מנסה להתווכח על יעילות ונחיצות החיסון, לא ראוי לטרחת הקלדה ולו של מילה אחת.

נערך לאחרונה ב:

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
בשבוע האחרון נפטרו מקורונה פי שלוש מהרוגי מירון ד' ישמור
????
מאיפה אתה לוקח את זה?
נפטרו 70+ אבל לא פי 3 ממירון
(זה מספיק הרבה, לא צריך להוסיף)
זה הנפטרים בעשרה ימים האחרונים 93 נפטרים (יותר משבוע)
01-08-2021​
10​
02-08-2021​
8​
03-08-2021​
6​
04-08-2021​
5​
05-08-2021​
14​
06-08-2021​
14​
07-08-2021​
7​
08-08-2021​
17​
09-08-2021​
6​
10-08-2021​
6​

עדית

משתמש פעיל
גם כיום כשהמצב כזה קשה עדיין מחלימים ןמחוסנים פטורים מבידוד?
לפי הידוע לי ממקרים של חולים מאומתים שאני מכירה
בן בית מחוסן של חולה מאומת פטור מבידוד לאחר בדיקה שלילית (ונראה לי גם מחלימים)

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
לפי הידוע לי ממקרים של חולים מאומתים שאני מכירה
בן בית מחוסן של חולה מאומת פטור מבידוד לאחר בדיקה שלילית (ונראה לי גם מחלימים)
נראה לי שאין הנחיות ולכן כל אחד עושה לפי מה שהוא חושב לנכון.

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
ברור שיש סכנה מסויימת גם למחוסנים.

זה שהמחוסנים חולים בכ80% פחות מהלא מחוסנים, זה אינדיקציה שמראה לנו שהחיסון מספק הגנה די יעילה ב"ה. ואנחנו מצפים שהחיסון השלישי יתן הגנה גבוהה עוד יותר. מלבד זאת יש ב"ה התקדמות ויש כמה תרופות בשלבי אישור מתקדמים (שאפשר להשיג אותם).

אבל, גם אחרי ההגנה נשארה סכנה מסויימת (בערך חמישית מהסכנה שבסבבים הקודמים). האם גם בכדי להגן מפני סכנה ברמה כזו הזו צריך להשקיע את כל המאמצים של הרחקה חברתית, כולל כל המחירים שהיא גובה?

שאלה חדשה לגמרי. התשובה שהבריטים ענו עליה היא שלילית.

התשובה שלי? לא יודע וגם בלאו הכי זה לא בידים שלי ולא בידים שלנו. מיגור מגיפה הוא צעד שרק ממשלה יכולה לנקוט (כמובן אם הציבור ישתף איתה פעולה). לא יחידים.
והממשלה שלנו החליטה, גם אם לא דה יורה, לא למגר את המגיפה.

מי שיכול למגר את המגפה זה רק הקב"ה
אנחנו רואים איזו אדישות תפסנו לאחר החיסונים
"הבאנו מליוני חיסונים!!! הבאנו מליוני חיסונים!!! הבאנו...!!!"
שופינג בילויים אטרקציות טיסות וכו'... (כמו שטענתי בעבר גם הקורונה לא תשנה אותנו.. לפחות את רובנו)
הבעיה שאנחנו לא עושים מה שצריכים לעשות. (מדברת גם לעצמי.... שמבזבזת פה את הזמן)
אסונות לא הגיוניים בשנתיים האחרונות מלבד הצרות ה"רגילות" לא עלינו
גם בעולם דברים מוזרים קורים (שטפונות מיאמי)
ואנחנו מנסים בכוחנו להחזיר את העולם לקדמותו....????
הדרך היחידה שאנחנו נעשה את זה היא להתחזק כל אחד במה שיודע שצריך חיזוק.
שלא נצטרך ח"ו רמזים עבים יותר מן השמים.

לוי יצחק.

משתמש מקצוען
הם לא רלוונטים מזמן,
מי שעדיין מנסה להתווכח על יעילות ונחיצות החיסון, לא ראוי לטרחת הקלדה ולו של מילה אחת.
הם עדיין רלוונטיים
מותר להם לחשוב אחרת
ואפילו שאולי הם טועים
כולנו בני איש אחד נחנו
עדיין צריך להתייחס אליהם בכבוד הראוי.

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
נראה לי שאין הנחיות ולכן כל אחד עושה לפי מה שהוא חושב לנכון.
הממשלה נמנעת מלחייב בידוד למחוסנים שנחשפו לחולי קורונה כדי לא להוריד את התמריץ להתחסן, אבל המציאות מסביבנו היא שמחוסנים ותיקים נדבקים בהמוניהם. זה הזמן לבידוד עצמי (לפחות כמה ימים ושתי בדיקות) של מחוסנים, וגם יוזמה של מנהלים במקומות עבודה. הקורונה לא בודקת מה התקנות לפני שמדביקה. יאיר שרקי

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
ישי כהן: ‏דיברתי עכשיו עם מנהל תלמוד תורה גדול. זה מה ששמעתי ממנו. "פתחנו שנת לימודים בלי מתווה. בלי הוראות. מתייעצים עם מי שאפשר. עושים מה שאפשר. מקווים שבעזרת ה' יהיה בסדר. איש לא מדריך אותנו. איש לא מדבר איתנו. יש לי במוסד מאות ילדים. זה לא מעניין איש". מדינה בתוך מדינה. מטורף.

ישי כהן: ‏לפני כשבוע נפגשו בכירי רשת החינוך 'בני יוסף' ו'החינוך העצמאי' עם מנכ"ל משרד החינוך ובכירים נוספים, שם הוצג מתווה של בדיקות קורונה במוסדות החינוך, החרדים הסכימו - הבכירים נעלמו והמהלך נגנז.

הלל ביטון רוזן: כל הורה אחראי משאיר את ילדיו בבית במהלך חודש ספטמבר. זה הדבר הנכון ביותר לעשות בכדי לשמור על חיי אדם.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
סלחו לי מגיבי האשכול היקרים
6000 (!!!!!!) מאומתים ביום!!!!
ואני לא מכיר אף אחד מאומת....
באזור פסח תש"פ שהיה 300 מאומתים ביום הכרתי אז לפחות 15 וכיום שיש פי 20 מאומתים אני לא מכיר אפילו 1 (!!!!)
בהכרח שזה לא תחלואה בציבור היקר שלנו וכמובן שצריך ליזהר שהרי מדובר בפיקוח נפש אך בהחלט לא להשתגע ולא לעבור על איסור חמור של בין אדם לחבירו בכל מיני הערות למיניהם שלא במקום ובזמן הנכון ובעיקר בהיגיון הנכון...
זה שאתם לא מכירים לא אומר שזה לא קיים.
אני דווקא מכירה ושמעתי על ה-מ-ו-ן,

ג.נאות אחת מהם היא סבתא שלי היקרה שנשמרה באדיקות רבה מהיום הראשון שהקורונה נחתה בארץ, וכעת היא נדבקה ממקור לא ידוע..(אגב בעניין החיסון-הרופא אסר עליה להתחסן בעקבות בעיה רפואית כלשהי)

זה בכלל לא נכון להשוות את זה לגל הראשון שאז כולם היו בהיסטריה וכל אחד שאומת כל המדינה ידעה מה שמו, גילו ואיפה הוא סייר בימים האחרונים בכל שעה ושעה..

עכשיו לצערנו זה הפך למספרים, ורק מי שחווה את זה ממש מקרוב מרגיש ויודע באמת. כל השאר לא באמת מודעים אפילו אם זה בדלת ממול..

טינטין!

משתמש מקצוען
1628625019066.png

אולי כדאי להיות מעורים יותר חברתית.. :)

ChaiMordechaiBrecher

משתמש פעיל
לכל אלה שהמסכה מגרדת להם באף
אני רק שאלה
שמעתם על הזן האינדונזי? נמצא בעת בבלגיה גם כן.
ד' ישמור ויציל אותנו - הורג ילדים קטנים.
האם תמשיכו ב"המסכה מגרדת לי באף"?
או תיסגרו בבית עם הילדים ולא תצאו משם עד שכבר לא תהיה מגיפה?

גרגמלה

משתמש פעיל
לכל אלה שהמסכה מגרדת להם באף
אני רק שאלה
שמעתם על הזן האינדונזי? נמצא בעת בבלגיה גם כן.
ד' ישמור ויציל אותנו - הורג ילדים קטנים.
האם תמשיכו ב"המסכה מגרדת לי באף"?
או תיסגרו בבית עם הילדים ולא תצאו משם עד שכבר לא תהיה מגיפה?
יש לי שאלה פשוטה
כשעתם נוסעים ברכב אתם חוגרים בחגורת בטיחות?
אם לא היה חוק הייתם חוגרים?
היא מציקה ולוחצת בבטן ומגרדת בסנטר ונדבקת לחולצה וחמה בקיץ ויש לה ריח מגעיל אז למה למען ד' לחגור חגורת בטיחות???????!
במיוחד שיש הרבה מיקרים של אנשים שנהרגו בטעונות דרכים רח"ל אפילו שהיו עם חגורות בטיחות....

ונקודה למחשבה מס' ההרוגים מקורונה גבוה ממספר ההרוגים בתאונות דרכים מבדיקה שעשיתי בסוף שנה שעברה

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
זה יהיה עוול גדול אם המדינה לא תעשה כל מאמץ בשביל שלא ייכנס לארץ - משהו יותר רציני מבדיקות לכל השבים...
רק ה' יכול לשמור עכשיו.
בתחילת הקורונה השתגעו לעצור את ההתפשטות ולא הצליחו, אף מדינה לא ניצלה ממנו.

יולי בולי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
עזבו אנשי פה לא מבינים לא מצדיקה שום צד לא חילוני ולא חרדי שלא הולכים עם מסכה
מספיק שיחה ע מישהו שאיבד הורה/חבר/אח/דוד מהקורונה ואנשים היו קצת יותר נזהרים...
כל ניק שמעז להגיד פה לשמור על הכללים אז ישר קוראים לו יפה נפש יאלה כאילו שהם לא יפי נפש הולכים לי להפגנות נגד הרכבת הקלה בדווקא לא חובשים מסיכה אבל ללכת עם אייפון בכיס אחד של החליפה את זה הם יודעים טוב מאוד אז לכל היפי נפש שחושבים שאנחנו היפי נפש [ שומרי החוק וההלכה שמראים דוגמא לחילונים] הגיע הזמן שתלמדו שללכת לפי חוקי הללכה ולפי חוקי המדינה לא תמיד זה סותר אחד את השני

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה