זכוכית וידיות לתנור דלונגי

bies

משתמש רשום
מוביל שאמור היה להעביר אלי תנור יד שניה.
סיפר שבעקבות פנצ'ר בגלגל נשברה לו זגוגית חצונית של הדלת העליונה וכן 2 הידיות של התנור.
(אין לו אחריות על ההובלות והוא לא מסכים להשתתף בשקל)

יש למשהו עצה?
מדובר בתנור דלונגי, דו תאי כשר, משולב כיריים, בצבע לבן.
אולי יש למשהו חלקים אלו או יודע היכן ניתן להשיגם?

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
איזה דגם?

bies

משתמש רשום
הדגם נקרא: 1200

קבצים מצורפים

• IMG_0998.JPG
    IMG_0998.JPG
    2.6 MB · צפיות: 37

24689

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
יש לי תנור דלונגי מדגם אחר, שאמור לצאת מהבית בימים הקרובים.
תמדדי את גודל הדלת החסרה, ותכתבי לי מידות. אולי זה יתאים לך.

פרקטית

משתמש מקצוען
יש חנות בירושלים בשם "שי עוגן" יש שם את כל סוגי החלקים.

bies

משתמש רשום
24689- האם ידוע לך מה הדגם שלך? אוכל לברר בניופאן אם החלקים מתאימים. ובמחשבה שנייה, אולי 2 הדלתות יתאימו בשלמות? הלוואי!

בררתי אצל "שי עוגן", יש לו חלקים לא מקוריים ובמחירים הזויים. תיקון כזה אצלו יעלה לי אחרי הנחה: 870 שקלים.

רחלי טל

משתמש מקצוען
שי עוגן לוקח מחירים הזויים ומנצל את היותו יחיד בשוק. הגיע הזמן שיקום לו מתחרה! גם אני שילמתי לו השנה מחיר הזוי על חצובות לגז

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה