זכויות במעבר עבודה מרשתות למשרד החינוך

אבן שלמה

משתמש מקצוען
@סוכריה חלבית @ליצ'י או כל אחרת שיודעת לענות:
במעבר מעבודה ברשתות עם משרה מלאה של רשתות (86% של היום) ליבודה במשרד החינוך, האם הזכויות נשמרות? בעיקר חשוב לי לדעת לגבי הקרן השתלמות והשבתון- האם הכל מתאפס או שאם אני למשל בשנה חמישית אני אצא שם אחרי שנתיים לשבתון? אשמח למידע ואם יש מקור ברור.

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
בהנחה שמדובר בעבודה בשעות תקן (שהרי הפרישו עליה לקרן השתלמות של מורים)-
הוותק בקרן ההשתלמות נשמר. רק צריך לעדכן אותם, כדי שיפנו למשרד החינוך שיפרישו לך, כי זה לא קורה אוטומטית.

יועץ ארגוני פדגוגי

מהמשתמשים המובילים!
וותק נשמר
קרן השתלמות צריך לעדכן את הקרן שיוסיפו מעסיק חדש (משרד החינוך) ולא יפתחו קופה חדשה.

ימי מחלה משרד החינוך מתחיל מהתחלה
השאלה מה עם הימים שנצברו ברשת?
בהצלחה

אבן שלמה

משתמש מקצוען
וותק נשמר
קרן השתלמות צריך לעדכן את הקרן שיוסיפו מעסיק חדש (משרד החינוך) ולא יפתחו קופה חדשה.
ואז הכל ממשיך כרגיל? אם אני שנה חמישית לדוגמה אני אוכל לצאת לשבתון בעוד שנתיים? יש לך מקורות לזה? אשמח מאד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  37  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה